oğluma iki isim buldum seçim yapamıyorum.yardımm

omayrra

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
17 Ekim 2007
26
0
41
çağatay mert ve çağatay ekin. çağatay ismini babası koydu ön adı alucak. asıl kullanacağı ismi de ben koyucam mert veya ekin istiyorum ama ön adına hangisi daha uygun karar veremedim. sizden yardım bekliyorum kızlarr..sositososito

canım ikisi arasından mert ama nie 2. ismi istiyosunki çağatay tek başına çok güzel bencee rabbim sağlıkla kucağna almayı nasip etsin canımm

bana kalirsa da cagatay tek basina baya guzel bi isim ama ille ek isim dersen bence mert guzel

çagatay mert çagatay yigit hoş.ekin hiçç hoş degilll.ekin mekin ne öyle yaw erkek adama ekin bey:)))nereden buluyorlar böyle komik isimleri yaw merak ediyorum.bebiş büyücek adam olcak ozamanlarıda düşünün hep bebek kalmıcak..mert bey ile ekin bey arasında nekadar fark var...

Canım Çağatay tek başına daha güzel ve anlamlı.işim gereği çocuklarla çok beraberim en az 10 tane mert tanıdım hepsi de çok yaramazdı tabi bu istisnadır ama benim karşıma çıkanlar böyleydi ondan daha fazla bişey demek istemiyorum.Ekin de kültür demek anlam güzel ama ikisi gitmiyor bence tek başına Çağatay ve akıllıdırlar genelde.

ekin evet anlamı güzel , az bulunur bir isim. ama mert çağatay a daha uygun. demekki bizim beyefendi hem akıllı hem yaramaz olucak. yandık desenize kaydirigubbakcemile

benim oğlumun adı da çağatay olcak allah nasip ederse biz daha hamile değilken hatta evlenmemişken karar vermiştikkk sadece çağatay koyucaz ama mert daha uygun gibi soyadını da düşün derim ona göre ekle bi ritmi olsun isminin allah sağsalim hayırlısıyla sağlıkla çağataylarımıza kavuşmayı nasip etsin a.s.

mert güzel..
hem ekin kızlarada verilio ben sevmiyorum unisex isimleri..

mert daha güzel ikinci isim olarak.ekin ismini hiç erkekde dumadım.hep kız arkadaşlarım oldu.ama çok güzel isim seçmişsiniz.oğlum olsa bende çağatay ya da mert koyardım.

iki isim çocuk için ilerde resmi işlerinde eziyet olur..2 isim kalabalıktan başka bişey değil..kendimden biliyorum..çağatay yeterli olmalı

çağatay baslı basına zaten güzel bir isim birde uzun
2. bir isme gerek yok ki :uhm:

Çağatay tek olarak çok güzel zaten.kaydirigubbakcemile5 İkinci bir isme hem gerek yok bana kalırsa hemde çocuk için çok zor oluyor. Tercih seninsositososito

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…