oğluma iki isim buldum seçim yapamıyorum.yardımm

2 isim koymayın çagırırken zor oluyo bide zaten ikinci isim kullanılmıyo ....:ecrin_bebek:

ekin evet anlamı güzel , az bulunur bir isim. ama mert çağatay a daha uygun. demekki bizim beyefendi hem akıllı hem yaramaz olucak. yandık desenize :nazar:kaydirigubbakcemile
Canım hangisi içine siniyorsa tabi Ekin karşı komşumun oğlunun adı ve üniversitede de sınıf arkadaşım vardı ikiside iyi.Ama Çağatay güçlü bir isim bence Mert te güzel valla ben okey derim son karar senin

her şeyden önce size sağlıklı bir hamilelik ve kolay bir doğum dilerim :Saruboceq:

mert'i isim olarak beğenirim. çağatay, mert, ekin bence güzel isimler. ancak birkaç yıl önce öğrendiğim bir bilgiyi paylaşmak isterim.

fransızca'da merde diye yazılan ve merrdt gibi okunan kelime kötü bir anlama geliyor.

hani ingilizce shit, almanca sheisse :eek: denir ya.

fransa ve fransızca ile çocuğunuzun bir bağlantısı olmayacağını düşünüyorsanız, dikkate almayın bu uyarıyı, ama fransızca dersi olan bir okulda çocukların sınıftaki arkadaşlarıyla, başka bir dönemde de, bir fransız firmasındaki yabancı çalışanların yaşlarına bakmadan sürekli bu konuda espriler yapmasına şahit olmuştum Çok üzgünüm çoook

Çağatay bey sengözlerimebaksanab kulağa hoş geliyorhihoyyyt ayrıca soyadıyla uyumunu da dikkate alın :nazar: ismiyle yaşasın:emir_bebek:

X