Oğlum gitti...

adam gibi bir baba cocugunuda cocugunun anasinida kapiya koymaz cocugu resmen kullaniyo
kocan varya tam bir seytan cocuga ezberletmis sevgilisi var beni tanistirdi bilmem ne sende niye demiyosan sevgilinde olsa pek umrumda degilsin ne halin varsa gor oglumu vermeyecegim diye

Cocuklar kucucuk halleriyle en dogru karari veriyor merak etmeyin .Babasini tercih etsede doner gelir vardır bir hayır deyip sabredin.
Bosanma niyetindeyseniz eşinizle gorüşmeyin ki bu surec yalama yapmasin .Adam doneceksede sizi özleyip donsun .Kesinlikle görusmeyin sadece cocuk hakkinda konusun .Bittiyse bitti deyip durumu hafifletmeyin .Adam sizi kovmus ve haala ayrilalim diyor .Az gurur .

Neden ayrıldık inanın bilmiyorum
Insallah döner oğlum. İnşallah
Esin seni buz gibi aldatmis. Yavrunuzun dedigi o kadinda dogru. İnsan uzgunken gercekleri gormek istemiyor ya da goremiyor ancak yaptiklari dedikleri hep bunu kanitlar nitelikte. Eger sevgilisi oldugunu kabul ederse mahkemede gucsuz duruma dusecegi icin basa geldi bir kere deyip duruyor. Esiniz bu anlattiklariniza gore ( bilemem belki ozunde cok iyidir) tam bir koylu kurnazi. Ne demek seni cok sevdim ama basa geldi. Bunlar hep mahkemede siz yukselmeyin diye oynanan oyunlar. Saglam durun

bilmiyorum ama eşinizin söyledikleri çok tutarsız geldi. seni aldatmadım diyor ama geri adım da atmıyor. bence boşanma davasında aleyhine delil vermemek için reddediyor olabilir hayatında biri olduğunu. yoksa neden oğlunuzun bu kadar üzülmesine rağmen boşanmada ısrar ediyor. bence siz eşiniz gel dese gideceksiniz gibi geldi. birşey diyemem sonuçta ortada bir yuva var hala. ama eşiniz ya sizi pes ettirip eve döndürmek için böyle yapıyor yada gerçekten sizden vazgeçmiş. Allah yardımcınız olsun

Sinir oldum bak ne anasının gözü kocam varmış seni sindirmiş bir güzel oğlunu kesinlikle bırakma iyimisin sen ..ve 5 yaşındaki çocuğun asla yalan söyleyeceğini sanmıyorum sevgilisi vardır sana asla söylemez nafaka bilmem ne daha çok alırsın diye ...cocugunu gezdir paranın olduğunu söyle nafakanın al misler gibi yaşa evladınla asla bırakma onu ..ve davada aldatıldigini soyle telefonu incelensin keisn biri var asla verme çocuğunu aslaa

2 şey söylemek istiyorum
1.si- 5 yaşındaki çocuğun aklına babam beni sevgilisiyle tanıştırdı yalanı gelmez. İmkansız

2.si- o çocuk annesiz durmaz, sadece sabırlı olun bence inşallah dönecektir geri ama çok şımarık yetişmiş babaya gideceği zaman gidecek geleceği zaman gelecek bunu öğretmeniz lazım artık önümüzdeki süreçte. Ayrıca inanın babasının o sorumluluğu almak isteyeceğini hiiiiç sanmıyorum.

Selam arkadaşlar şuan içim yanıyor
2 3 gün önce gece eşim bana mesaj yazdi seni özledim seni çok sevdim seni aldatmadim aldatamam ama oldu bir kere bu yola girdik kader mi dersin ne dersen de adına ama unut beni çok mutlu ol çok
Gibi mesajlar sabah 5 e kadar yazdı

Oğlum 75 gün görmedi babasını cok aglar olmuştu baba diye
Eşim 5 6 kez istedi ama ben vermemiştim
En son yazdığında ne olur oğlumu göster yazmış
Sonra annemi babamı kardeslerimi aramış ne olur en azindan bahcede göreyim eve gelip demiş

Babam larda bana sen anası saysan o da babası görsün çocuğu bir kere dediler

Oğlum olmaz gitmem görmek istemiyorum diye agladi ama babasini görür görmez boynuna atlamış ben senin le gidecem diye ağlamış
Eşim de gezdirip getireyim dedi
Akşam getirdi ama oğlum eve girmek istemedi yıktı apartmanı eşim kaçmak zorunda kaldı oglumdan
Bana vurdu oğlum babami istiyom onunla gidecem diye sabaha kadar ağladı
Gece bana seni seviyorum anne ama babami da cok özlüyorum dedi
Eşim de ağlamış sabaha kadar sabah oglumu verin götüreyim demiş babama
Babam bana sordu
Olmaz dedim ama oğlum bastı yaygarayi
Evden çıkıp gittim ben yokken götürsünler dedim
Beni görmeden duramayan bensiz su içmeyen oğlum beni hiç sormamış babam diye tutturmuş ve gitti

Eşim kimse yok hayatimda diye yeminler etti ama oğlum anne babam beni sevgilisiyle tanıştırdı telefonda konuştuk dedi
Sonra çocuk tuhaf oldu sevgilisi degil arkadaşı dedi
Babam onunla evlenmez zaten dedi onunla konusurken normal konustu mutlu degildi dedi
Babam a dönelim sende gel dedi sabaha kadar uyumadi

Ben olmadan uyumayan tuvalete gitmeyen oglum 17 18 saattir bensiz
Ben sandım ki durduramazlar geri gelir

Mahkeme miz olmadi malesef adli tatil bitince olacak oglumun velayeti benim hakkim mis ama babası ille alırım derse psikolg konuşacakmış cocukla kimi istiyorsun diye
Oğlum 5 yaşında
Bugün eşim benim hastahanede oldugumu oglumdan duyup yanima geldi
Benimle konuştu
Boylesi daha iyi üzülme mutlu olmaya çalış çocuk yalan söylüyor biri olsa dahi 5 yaşındaki çocukla tanistirmam
Cocuk bunları neden yapiyor bilmiyorum ama dogru degil daha nikanimiz varken ben yapmam bunu dedi
Mutlu ol dedi beni unut
Çocuğun benle büyümesi daha iyi yarın evlenecen ister istemez adam babalık olacak ne kadar iyi de olsa dedi
Ben evlensem de annem bakar çocuğa analık a birakmam dedi
Cocugu istedik ce görürsün et tirnaktan ayrilmaz dedi
Ben annemi de babamı da uyardım çocuğu doldurursanız beni unutun dedim
Deyip gitti
Bana açsın dir al yemek ye diye para vermeye çalıştı almadim
Kendini koyma birakma sakın dedi
Minibüse bindirdi kendinde degilsin yürüyerek gitme dedi
Seni çok sevdim ben dedi ama başa geldi artık dönemem dedi ve gitti

Oğlum beni bırakamaz sanıyordum ama bıraktı işte

Psikologum Cocugu silah olarak kullanıyor sizi yıpratmaya çalışıyor bırakın götürsün siz dönmeyince mecbur getirecek çocuğu çocuk annesiz duramaz dedi

Eşim oğluma ayakkabı elbiseler oyuncaklar almış gezdirmiş ilk aldigi gün bende kalirsab hep gezeriz demiş

İçim paramparça
Oğlunun yaşadığı ilk bölümü okurken ağladım nasıl bı travma yaşıyor şuan nasıl büyük bir kararsızlık içinde o çocuk var ya nasıl kaldıracak bunca yükü küçücük yaşında

Anne baba ayrılınca tek uzuldugum şey çocuklar ....

Hayat onlar için bitiyor kime ne yapsa yaranamiyorlar aslında çekişme arasında kalıyorlar

Sen çocuğunun gitmesine uzilmussin ama gelir geri anne kokusu olmadan yaşayamaz küçük çocuk 6 yaşında oglum hala geliyor annem bı sarılayım diyor

Eminim daha küçük senin oğlun

Rabbim yardımcın olsun ....

Başlığı okuyunca yutkunamadım.. Hakkınızda hayırlısı olsun. Anası hayattayken cocuga bakmak babaanneye kalmamış.. Ayrıldınız da evlendiniz eşinizin planlara bak ana baba hayattayken neden yetim öksüz gibi bırakılsın cocuk Alın Velayetini

5 yaşında çocuk babasıyla kalmak istedi diye mi vazgeçtiniz. Hayatın akışını neden 5 yaşındaki çocuk belirliyor
Çocuk sabaha kadar ağlar ama sonra anlar ki evi annenin yanı baba da özleyince gelip görüyor
Siz resmen hakkınızdan vazgeçmişsiniz gereksiz bir duygusallıkla
Erkekler ikinci evliliği daha kısa sürede yapıyorlar. Adam babalığa bırakmam evladımı diyor ama olmayan bir durumdan dolayı annesinden ayırıyor eğer kendi evlenirse babaanne ve dedeye fırlatıp atıyor resmen çocuğu sizde gereksiz bir kırgınlıkla herşeyi kabulleniyorsunuz
Lütfen toparlanın ve çocuğunuzu yanınıza alın eğer şimdi verirseniz baba mahkemede çocuk benim yanımda kalıyor diye beyanda bulunup işi zora sokabilir
Çocuğunuzu alın babası ile görüşmesine izin verin

Siz ailelerin ağzına niye bakıyorsunuz , seviyorsanız bir şans daha verin evliliğinize canım benim .. İnşAllah hakkınızda hayırlısı olsun ..
adam birleşelim diye uğraşmıyor ki.. o bence şimdien özgürlüğün derdinde
bide evlenirse çocuğu babaanneye bırakırmış haspamm!!!

konu sahibi arkadaşım keşke baştan babasıyla görüşmesine engel olmasaydınız
şuanda babayı çok çok özlediği için yapıyor böyle
5 yaşında çocuk anne çocuğu daha

Bence burda yaptiginiz cok ama cok buyuk bir hata var ve Allah sizing esinize yasattiginiz acinin aynisini size yasatiyor. Allahin adaleti bu olsa gerek. Eger siz cocugunuzu esinize karsi kullanmasaydiniz, istedigin de onlari gorusturtseydiniz simdi ne cocugunuz sizi birakir giderdi ne de esiniz cocugunuzu alirdi elinizden. Allahin adaleti bu. Eminim iciniz yaniyordur ama siz de esinizin icini yaktiniz. Sizin esinizle ne sorununuz olursa olsun neden cocugu kullandiniz anlamiyorum. Anne olmaniz size bu hakki vermez! Siz anne iseniz o da baba. InsaAllah Allah cocugunuzun hakkinda herseyin en hayirlisini verir ve hanginiz uygunsa mahkeme cocugu o tarafa verir.

Bu adam tam bir şeytan.nasil da sana tatlı tatlı konuşup çocuğu almaya çalışıyor.çocugu istemesinin tek sebebi nafaka vermemek,nasılsa anasına baktıracak kendiside hayatını yaşıcak.ve evet kesinlikle sevgilisi var çocuk niye böyle birşey uydursun.sen çocuğa inan o yalancıya değil.çocugu da bir süre serbest bırak eninde sonunda sana gelicek.o adam da uzun süre o çocuğu idare etmez zaten ama sen hep güçlü ve kararlı dur çok fazlada muhatap olma.

Siz ailelerin ağzına niye bakıyorsunuz , seviyorsanız bir şans daha verin evliliğinize canım benim .. İnşAllah hakkınızda hayırlısı olsun ..

iyi de adam sevmiyor ki,kadına iyi davranmaya çaılışıyor ama birleşmek gibi bir çabası yok.evden kovan adam,sürekli beni unut,daha mutlu olursun diyen adam.
barışmak istemiyor ki.

Cocuğu maskara etmissiniz aranizda. Hayır bu senin esinle kisisel problemin ne diye cocugu alet ediyosunuz ?

75 gun nerdeyse 3 ay. Evladiniza bunu nasıl reva gördünuz ?

Hayir siz boşanin boşancaksaniz ama cocuk ne anadan ne babadan ayri kalsin belli şartlar da her iki tarafla da görussun. Nedir yani bu cocuk üzerinden güc savasi.

iyi de adam sevmiyor ki,kadına iyi davranmaya çaılışıyor ama birleşmek gibi bir çabası yok.evden kovan adam,sürekli beni unut,daha mutlu olursun diyen adam.
barışmak istemiyor ki.
Evet profiline de yazdım sonradan , düşünme üzülme diye .. böylelerinin boyu posu devrilsin .

Aynı yaşta oğlum var aynı şehirde yaşıyoruz seninle oğlumdan biliyorum biraz hevesle bir kaç gün beni annemlerde iken aramıyor tabi yanındayım ama orada da kalıyor daha sonra buna rağmen anne sevgisi ağır geliyor geri geliyor oda eninde sonunda özleyecektir yani benim oğlumu nerdeyse annem büyüttü diyebilirim ama oğlum aramızdaki farkı çok iyi ayırt edebiliyor

Çok çok büyük hata .Oğluna bu kötülüğü nasıl yaptın.Siz aranızda ne yaşarsanız yaşayın o onun babası.Onu nasıl babasından mahrum bırakırsın.Yaptığınız bencillik..Anneyle babayı eşit sever çocuklar.Onun gözünde sen neysen babası da o..Çocuk anne yanında büyümeli ama babayla da iletişim kurarak..

X