Oğlum gitti...

Tazminat iste o zaman küçük bir meblağ. Ama eşinin seni aldattığını kanıtlaman lâzım

Babam da dedi abla boşver kizim dava uzarsa da sabret vazgeçme boyun eğme çocuğunu alamaz senden çocuğum var diye dönme eğilme o adama dedi
İyileş kızım artik dedi

Çocuğa annende gelir belki demiş
Bana da gelme diye mesajlar atiyor seni sevsemde dönmem diyor
Sakın oyuna gelme arkadaşım , bu kiminle ne yapıyorsa birlik olup karar vermiş demekki çocuk kazanılması gereken bir zafer NOKTA.
Çünkü sen ozaman tamamen hayatlarından cikicaksin, adam çocuk görmek için sana gelirse zaafina yenilir ve sende kalır korkusu var. Kocan bu kadar mücadele ettiğine göre belli ki şart koşuldu. Senden adamın tamamen kopma çabası bu. Bunları iki yüzlülük lerini avukatına anlat. Hakimler heleki 7 yaşa kadar anneden yanalar . Gözünü dört aç harcatma çocuğunu. Biriyle evlense acaba dönüp bakacak mi çocuğa bu denli. Ha iyi babadır belki tanımıyorum ama annem bakar nedir yaa !!! Şimdiden sepet !!! Canı isteyen babanede gorucek ve siz karsilasmicaksiniz!! Plan bu bence

Tazminat iste o zaman küçük bir meblağ. Ama eşinin seni aldattığını kanıtlaman lâzım
Avukat kesin ve net delilin olmali dedi
Tazminat için once boşanmamiz lazimmis
Vazgeçmeyin dedi avukat sakın dönmeyin dedi eşiniz sizi yıpratıp dönmenizi saglamaya çalışıyor belki o kadın sevgilisi bile degil di arkadaşıydı eşiniz in yaptığı hicbirseye inanmayın artik dedi
Avukat gerekirse ben ücreti taksite bölerim dedi
Ama durun ve bekleyin bakalim eşinizin avukati ne diyecek dedi

Konularınıza simdi baktım da diyecegim tek şey pis herif. Babanız olaya doğru bakıyor lütfen duygularınıza teslim olmayın. Tekrar ediyorum güçlü olun. Üzerime vazife değil ama dön derse de sakin dönmeyin.

Oglumu cok severdi dogruya doğru beraberken kötülüğünü görmedim oğlum üzerinde
Birşey var ama anlayamadım ya bir kadın ya da bir inat zafer kazanma hirsi

Sonuna kadar okumayıp yarıda kestim kusura bakmayın lütfen . Bu adam neden sürekli beni unut diyip yakınlarınızda dolaşıp ,seni çok seviyorum diyip hastaneye bile yaniniza geliyor anlamış değilim.Gideceksen git kardeşim!

Babam da dedi abla boşver kizim dava uzarsa da sabret vazgeçme boyun eğme çocuğunu alamaz senden çocuğum var diye dönme eğilme o adama dedi
İyileş kızım artik dedi
Baban çok haklı, senin bir an önce toparlanman lazım, tamam yaşadıklarında kolay değil, içinde bulunduğun süreçte ama önce kendin sonra oğlun için silkelenmen gerekiyor, ömür dediğin göz açıp kapamak kadar kısa, hayatını bu adamın duygu sömürüleri, çocuğun üzerinden psikolojik baskı yapmalarıyla mı tüketeceksin?

Kendini harap ettiğine değecek mi? Ailenin üzülmesine değecek mi? Hayatta evlat hariç hiç kimse için ömür boyunca gözyaşı dökmeye değmez, bu adam değil miydi seni engelleyen, durum paylaşımları yapan?

Kendine gelmelisin ablacım, incitiyorsam özür dilerim ama ne diyorsam senin iyiliğin için diyorum, kaderine ağlamayı bırakmalı ve hayatını yeniden kurmalısın, bu halinle devam edersen bir gün arkana dönüp baktığında yıllarca boşa gözyaşı dökmüşüm deyip pişman olursun ki, bak şuraya yazıyorum baştan her türlü zorluğu çıkaracak olan eşin boşanma olur olmaz annesi ve yengesiyle kız aramaya başlar, sırtını sıvazlıyorlardır zaten, oğlum biz sana kız buluruz davullu zurnalı düğün de yaparız diye.

Tabiki delil ararlar. Aldatma aile mahkemesi için ağır kusurlardan. Yani ağır ceza mahkemesinde kasten adam öldürme neyse aile mahkemesinde aldatma da o bence. Delil lâzım ama yoksa da dert etme avukatın yine insaflıymış taksit yaparım demekle. Sen de nafaka miktarını yüksek tutarsın ama dediğim gibi eşinin geliriyle alakalı olur. Çekişmeli dava olduğu için çok yıpranırsınız ama kararlıysanız kararınızın arkasında durmanız gerekiyor böyle durumlarda

Haklisin abla sonuna kadar
Dik dur babam için yansa da dayan diyor
Oglun senin canin parçan şimdi kandirirlar belki ama oğlun büyüdük ce anlarr sonunda sana döner ama sen sabret yıkılma diyor

Esimin maasina haciz konmuş ama avukat ödemek zorunda siz üzülmeyin ya ödeyecek ya hapse girecek dedi

Maaşına konan haciz de borcu da yalandır onun. Kıyamayıp istemeyin diye. Gezmeler, kıyafetler, oyuncaklar, vaatler söz konusu olduğunda annenin parası yok diye reklam yapsın neymiş maaşı hacizliymis. İyi niyetinizi suistimal başka bir şey değil. B.k mantarı gibi şişirmişler onu anasi, yengesi falan afedersiniz ama.

O şimdi benim ezildigimi görmek istiyor tamam döneyim dememi evladımız için dönelim dememi

Haklisin abla sonuna kadar
Dik dur babam için yansa da dayan diyor
Oglun senin canin parçan şimdi kandirirlar belki ama oğlun büyüdük ce anlarr sonunda sana döner ama sen sabret yıkılma diyor
Aynen öyle, zaten 5 yaşındaki çocuğu kimse babasına vermez, senin çalışmıyor olman velayeti almana engel değil, kaldı ki sana tavsiyem çok zaman geçmeden bir işe girmen, hem maddi olarak rahatlarsın, hem kafan dağılır hem de özgüvenin yerine gelir, boşanma sürecini daha rahat atlatmana da yardımı olur.

Babam bir izib verse abla
Kolestrol tansiyon çıktı
Ağır depresyon geçiyormuşum
Babam sen hastayken kiyamam diyor çok ezmişler seni üzmüşler diyor iyileş diyor ben aç dururum ama sana da ogluna bakarim ama sen dik dur diyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…