Offf ! Gurbette olmak çok zormuş:(

• Konu Sahibi manolya_16
canım bende çok yanlızım burda.komşum yok ailem istanbulda
2 yaşında oğlum var.hele hele çocuk olunca daga bi aradım ailemi yanımda.
bir yere gidecen acil bir durum var çocuğu nere bırakacam.
hep sorun oluyor bu.benimde çok mutlu bi evliliğim var çok şükür.
ama burda çok yanlızım.hergün 4 duvar arasındayım inan.
eşimle dışarı çıkalım diyoz ama çocuk rahat vermiyor
seni iyi anlıyorum çşoook zooorrr

• Konu Sahibi manolya_16
yalnız kuzular....
ağlamayın beee....senağlama
herkez anacıklarının diz diplerinden uzakta anlaşılan bende kendimce uzaktayım...
iki saat miki saat gurbetin adı heryerde gurbet...
arka sokaktakide anam diye ağlıyo...
allahtan herbirimiz kıymet bilen el oğlanlarındayız...aman diyim
manolyacım kendinde farkındasın bak hormonların seni sıkmış,sende üzülüp güzel bebişini sıkma içerde...
sağlıkları yerinde olsunda varsın çok uzakta olsunlar güzelim :Saruboceq:
allahtan telefonlar var sesini duyabiliyoruz her istediğimizde
bu arada bebişi allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin canım sana
eskilerin deyişi gibi,bi avazda inşallah...... :dance:

• Konu Sahibi manolya_16
ailenin uzakta olmasına çok üzüldüm canım benimkiler çok yakındalar annem babam ablam abilerim amcalarım her bayram giderim hepsi aynı yerdeler yakındaki aile mezarlığında gerçi ben senin gibi seslerini duyamıyorum yıllar oldu ama hepsi kulaklarımda.yanlız geçen bayram çok üzüldüm adinin biri tüm mezarlığı ateşe vermiş otlardan kurtulmak için ben gittiğimde mezarlıktaki yangın sönmüştü ama içimdeki ateş hala sönmüyor.bu bayramda gidicem inşallah hiç göremedikleri damadı ve 2 tane torunlarını göstermek için dua edip konuşucam 3. torunun müjdesini vericem onlara biliyorum çok sevinecekler.bardağın boş tarafını görme Allah ailenin acını göstermesin

• Konu Sahibi manolya_16
en azindan seni seven bir esin var bebegin olacak bu cok degerli bisey kiymetini bil yakinda olup mutsuz bi evliligin olsaydi daha kotu olurdu benimde ailem uzakta ama esimle mutluum onlarla sabah kavaltisini gezmeye gitmeyi herseyi ozledim ama artik benim yerim esimin yani iyi yonnunden dusun cnm kib

• Konu Sahibi manolya_16
ne güzel seni seven anlayışlı bir eşin var
vede bebeğin olucak
allah sağlıklı büyütmek nasip etsin inş.
sağ olsunalrda 2 3 haftada gidersn nolucakk

• Konu Sahibi manolya_16
yazdıklarını okuduğumda gerçekten bencil hissettim kendimi sevgili DNZ30. hayat herşeye rağmen devam ediyo. şunu öğrendimki elimizdekilerin kıymetini bilelim. iyiki derdimi buraya açmışım artık hayata çok farklı bi açıdan bakıcam. Kafama herşeyi takmıcam elimdekilerin kıymetini çok daha iyi bilicem. herşey için teşekkür ederim aklım başıma geldi valla. şöyle formda yazılanları okuduğumda benimki çok büyük dert değilmiş. allah bu günleimizi aratmasın amin...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…