Öf hala karar veremedim ne yapsam???

Byzz1903

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
24 Aralık 2016
167
48
29
kızlar iyi ramazanlar hepinize. Şimdi benim şu an eski sevgilim diyeyim artık. 5 yıldır görüşüyoruz. Ara ara ayrılıklar oldu ama sonuç itibariyle görüşüyorduk. Ben ilk tanıştığımızda yaşımı 2 yaş büyük söylemiştim ama tamamen ortamdan kaynaklı bir durum. İşte şu an da da yeni meslek hayatına atılacağım ama işte eski sevgilimin ailesi onu hep evlendirmek istedikleri için oda hep benimle evlenmek istediğini söyledi bende hep okulu bahane ettim geçen yine geldiğinde yaşımın iki yaş küçük olduğunu söyledim buna baya kızdı sinirlendi işte annem kadar güveniyordum yalan söylemez diyordum diye. Bir kaç gün sonra da telefonumda önceden çalıştığım arkadaşlarımla olan gruptaki konuşmalarımızı gördü bir iki de üniversite arkadaşlarımdan gelen mesajları gördü sonra bana işte telefonunu ver bir şey mi saklıyorsun diye hep bir şeyler aramaya başladı en son görüştüğümüzde de tekrar iatwdi benimde kağlı bir arkadaşımın açık resmi olduğu için vermek istemedim rahatsız olur diye bana işte bir şeyler saklıyorsun gibi bir şeyler dedi bir kaç gün görüşmedik hep ben aradım soğuk davrandı yanına gittiğimde de ben sana çok kızgınım seni kırmak üzmek istemiyorum bir süre görüşmeyelim dedi bende ya her şey için çok geç kalırsak dedim canın sağolsun dedi Allaha emanet ol dedi. O kadar olay yaşadık hepsini atlatmıştık sizce bunu da atlatır mıyız? Bilemedim bıraksam mı ne yapsam kızlaaaar

Son düzenleyen: Moderatör:
X