Odunlar ve sevgili eşleri...Anlatın,paylaşın,odun kardeşliği devam etsin:):):)

ehhh bekleyeceğim artık susarak ne kadar susabilirsem

akşam eve geldiğinde ayy canımm sana murtahan mungan gibi şiirler yazdım derse korkmaya başlıyormuş artık..

ilk işi tercihini sormak olmalı o vakit...

ehhh bekleyeceğim artık susarak ne kadar susabilirsem

kendi görmesini bekleyeceksin ki artık yavaş yavaş başladı bu sene bu kadarını farkettiyse yakındır ama sen şikayet edersen ters teper...

bu bizde de yok mu biz seninle çooook iyi anlaşamazdık eskiden ama yengem birşey söyledimi ikimizden birine ya da anneme nasıl sinir olurduk...

aynı durum öncelikler farklı olsada herkesin annesi babası kıymetlisidir... başkasının bu eşi bile olsa laf söyletmek istemez...

başkalarının yanında bozuntuya vermek istemiyorum ama çok sinir oluyorum kaç kere söyledim böyle konuşma diye ama anlatamıyorum galiba kendimi iyi bir kavga mı etmek lazım

adamı çöpe de gönderttik o vakit....

kız böyle bir makina olacak arada adamları atacaksın içine geri dönüşüm kutusu gibi sana yenilenmiş o eski sevgili flört nişanlı zamanlarındaki gibi geri verecek ne güzel olurdu dimi amaaa o zaman ben heralde haftalık kullanırdım o makinayı ya

ben istemeyebilurum 10 senede anca bu kadar yontabildim bide en başa mı dönecem ayyyy allah korusunnnnn:18:

başkalarının yanında bozuntuya vermek istemiyorum ama çok sinir oluyorum kaç kere söyledim böyle konuşma diye ama anlatamıyorum galiba kendimi iyi bir kavga mı etmek lazım

empati kurmasını sağlasan;

hoşuna gitmeyen davranışlarını sen ona yap başkalarının yanında bak nasıl vazgeçiyor...

kuzum boşver kavgayı bence güzellikle konuş yada bir müsibet bin nasihattan iyidir birkez ama tam can alıcı bir noktada aynı şekilde sende hitap et o vakit anlayacaktır aman dahada kötüsü olmasın yanlış yönlendirmek istemem hani

burcumm nirelere kaybolduuu yafff

hişşşt rosse myhoş niye klavyeden ses çıkmıyor bacular....

ya çok kızıyorum ben onu bozarsam tam bozarım onu istiyor herhalde defalarca dedim konuşma o şekilde diye ama ya anlamıyor yada sallamıyor

yok farketmez uzakta olduğu için farkettiklerinide unutur o ben şikayet etmiyorum sadece sevgilerinizi ayrım yapamıyorum yada ölçemiyorum hepinizi aynı seviyorum demesini beklerdim ama odun olunca bi insan çok şey bekliyor karşısından....

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…