ocuk istiyorum ama...

merhaba kızlaaar,nasılsınız bakalım?ben çok iyiyim dünden sonra. Hepinize çok teşekrler,sayenizde moralim düzeldi. Tabi bide doktorum sayesinde:) dün ultrasonu yorumlayan radyoloji uzmanydı. Bugün asıl doktora gösterdim sonuçları. Bütün değerlerin normal,kese var 10 gün sonra gel kalü atışlarına baalım dedi:KK66:çok mutluyum çook

Ahh hadi bakalımmm gözümüzz aydınnnn, ne güzell her anın tadını çıkarr hele o ilk kalp sesleri sanki dün gibi kulaklarımdaaa opuyorumnanaktan

YETTIIIMMMM GARııı aklinialirimsmile

Kızlar yazılarınızı okudum elimden geldiğince, ben de silzeri özledim.. Sanal terapistlerim benim a.s.

Canım çok sıkıldı, doğum sonrası depresyona mı girdim acep die de düşündüm epey.. ve sanırım lohusa depresyonu yaşadım ben ciddi ciddi.. başka bir açıklaması da yok bunun.. Nurfeza cım yok anacım kaynanam ( nefret ederim bu terimden ama bence artık yakışıyor ona :umursamaz: ) kendi topraklarına çekilmedi henüz, dün oğlumun 40 ı yeni çıktı, yavaş yavaş ben de gitsinler istiyorum bir yandan bir yandan da yemek yapmıyorum evle uğraşmıyorum böyle iyi yahwww diyorum bileiyorum bakacaz....

dinledim, kendimi dilnedim .. bolca etrafı dinkedim düşündüm...
sonunda karar verdim kimse kendi doğrusunu başkası için değiştirmiyor, haklı mısın haksız mısın çok önemsenmiyor ..o yüzden boşvermeye karar verdim.. kendi uygulamak istediklerim yapılmıyorsa omuz silkip yoluma devam ediyorum,, ne bir açıklama ne bir teyit beklemeden, kendim de yapmadan.. böyle daha iyi gibi oldu :)) Birkaç hafta yazdıklarımı okuyanlar zaten hikayenin başını anımsayacak ..

Dün oğluşumun 40 ı çıktı teyzeleri...Şaka maka inanamıyorum onca eziyet onca uykusuzluk onca sinir harbi derken adam olma yolunda ilerliyor benim paşaaammm Elbette büyüyecek elbette ilerleyecek ama insan bazen o kadar umutsuz olabiliyor ki sanki sıkıntı hiç geçmiyecek gibi geliyor, eli kolu bağlanıyor insanın..Ne bileyim bana öyle oldu biraz üst üste geldi herşey...

40 törenimizi anlatayım ; ben inanmıyorum ama isteyenlerin de gönlünü yapalım diye bu törenin yapılmasına ses çıkarmadım. oğlumun yıkama suyuna 40 kere Ayetel Kürsi daldırdım ( bak bunu sevdim, en inanadığım ve sevdiğim duadır bu çünkü ) sonra babaannemiz 40 kaşık saydığı temiz suyu banyo biterken dualarla başının üstünden döktü.. Ananaemiz türkçe iyi temenniler ve dualarda bulundu, yardımcı kadınımız da işi biten banyo suyunu bahçemize bu tören için aldığımız gül fidesini dikti ve suyunu toprağına döktü suladı... Ben hiç anlamam bööle işlerden ama onlar el birliği ile yaptılar, ben sadece oğlumu yıkadım

Eve bir hassas bebek terazisi aldım, psikopat annenin önde gideniyim, her hafta 2-3 kez oğlanı atıp üstüne kg ölçüyorum:))) Anaapıyım ilk başlarda lohusa depresyonunmla bu oğlşanı ben besleyemiyorum takıntısından kafayı yiyodum, şimdi bööle rahat oldu aldığı kg takip edebiliyorum. 1. ay sonunda 3900 gr idi. 10 gün evvel yani..Şimdi ise 4300 gram , 10 günde 400 gr iyi bir ağırlık artışı..Kitaptan takip ettiğim kadarı ile 2. ayda toplamda 800-900 gr normal ve olması gereken kg ..Bu gidişle biz 1 kg alabiliriz 2. ay sonu ki oğlum tüm bebek reflüsüne ( her memeden sonra kusuyor ) kolik olmasına ve huzuzrsuzluğua, uykusuz kaldığı günlere - gecelere rağmen besleniyor demektir..Kalanına allah kerim çekeceğiz. Doktor kolik 3. ay sonunda biter malesef çekeceksin dedi.. meme emdikten sonra tüm arkadaşlarımın bebeklerine baktım 15-bilemedin 30 dakşika içinde uyuya kalıyorlar. Benim oğlumun emmesi + gaz seansı+ kusması + hıçkırığı + temizlenmesi ve uyuması 1,5-2 saati buluyor.. Uyuduğunda ise 45 dakika-1 saat uyuyup gene karnı acıktıı için uyanıuyor ve böylece benim omuzumdan kucağımdan hiç inmemiş oluyor..ınse de saadet en fazla 1 saat ... Bu kısır döndü içinde 40 gnümüzü tamamladık, darısı kalan 40-50 günümüzün başına ne diyeyeim...sevgiyle, uykusuzlukla, mutlulukla, yorgunlukla yuaşıyorum buna da sonsuz şükür..hiç de gelmeyebilirdi oğluşum...

ATK hayırlı uğurlu olsun hamişliğin, darısı diğer arkadaşlarımızın başına.. Nur cumm yaaa az kalıyor doğum tarihine gün be gün yaklaşıyorsun, Sinem in bu öğüt veren tavsiyelerde bulunan haline bayılıyorum bu arada, kısa zamanda ne kadar yol katetti arkadaşım..Hande, Pelin, tuba , canlarım sizleri de özledim ..eskisi kadar sık giremiyorum ki anacım update olayım gün be gün ..ne yapalım biraz daha katlanıcam..

Burada msn adresi vermek yasak ya da hoş karşılanmıyor ama özelden birbirimize msn messenger bilgimizi verebiliriz veyahut Facebook kullnan varsa aranızda oradan da haberleşebilriz kızlar..

Hepinizi öpüyorumm

Son düzenleme:
sena annecik özlettin kendini:) aramıza dönmene çooooook sevindim:) lohusa bunalımı yaşadım demişsin,sanırım ben o bunalıma şimdiden girdim. Herşeye salya sümük ağlıyorum:KK43: Normaldede sulu gözlüyüm ama bu acayip bişe yaaa,hıçkıra hıçkıra bi başlıyorum. Eşim şokta,başta anlam veremiyodu,şimdide şu 9 ay bi bitseydi diyo:) Durumum vahim yani:) Mutluluk hormonu salgılamam için bol bol çikolata yemem lazım. Eeee ööle olunca 9. ayın sonunda yuvarlanarak dolaşırım heralde:)

Atk çıkulata süper ben çok özledim de yiyememiştim şeker çıkınca..ama dikkat et çok feci gaz da yapıyor , dengeli ye anacım :))) Sen yolun başındasın o salya sümük haller 12. hafta civarı kayboluyor sanırım dert etme :))

Ohh be şahaneeee ne güzel sena dömüş aramızaa ve kendince yaşadıklarını tanımlayabilmişş, ne mutlu ona. Herkes 40 günün zorluğundan bahsediyorr Allah salimetle kurtardı arkadaşım darısı diğer zorluklarınn başınaa. Valla arada bi çıtlatmışsın amma vallada billida benim isteğim kimseye öğüt vermek falan değill, çünkü bilirimki kimse kendisininkini yaşamadan bilemezzz öylesine konuşuyorum ben iştee...

Neysee benim size başka bir bombamm varrrr, nuurrrr nerlerdesinnnn hocammm müjdemi isterimmm, dün doktora gittik benim kardiyoloji sonuçlarımı göstermek içinnn eh tabi gitmişken ultrasonla bebişe bakmadan olmaz dimii bizde bektık bektık bektık ve bir de görelim bizim erkekkk dediğimiz meğersem kordonmuşşşşş, yanii efenim ne demek oloorr bu büyük olasılıkla kızımız olacak demek oluyorrrr hihoyyyt hihoyyyt hihoyyyt
Du bakali bu değişecek mi bilmiyorumkismile

tünaydınn hanımlarrrr. Anlaşılan henüz bizim kızın haberini alan olmamışş...

Valla hafta sonu mahmurluğuuu ben sürekli bir yatış modundayımmm umarım sizler daha eneriksinizdirrr. Yarın göreüşmek üzreee topiciği ihmal etmeyin yaww guclubacismile

sinemcim gözün aydın şekercim,demek kızın oluyor. Darısı başıma:) Ama sen şimdi topiğin formatları dışına çıktın,buraya giren erkek doğuruyodu ama neyse artık:) Erkek bebişlerimize birer tane de kız lazım dimi ama:) Allah tamamına erdirsin cnmcm...

sinemcim gözün aydın şekercim,demek kızın oluyor. Darısı başıma:) Ama sen şimdi topiğin formatları dışına çıktın,buraya giren erkek doğuruyodu ama neyse artık:) Erkek bebişlerimize birer tane de kız lazım dimi ama:) Allah tamamına erdirsin cnmcm...

yaaa evet atk'cim doğru diosun yaaa. sende aramıza hoşgeldin bu arada o zırıltı günleri ara ara hamilelik boyunca sürüyor daa hey heyler çabuk bitiyor. ne güzelde yemek yiyorlar diye ağlarken bulabilirsin bigün kendini korma yani bunlar normal. hormon banyosu yapıosun sen şuan da tadını çıkar her anının.

senacım gelmiş hoşgelmişşşş sonunda 40'ı da çıktı yeğenimizin, oldu da bitti maaşallahhh!! bundan sonra herşey daha da kolay olacak inşallah, sen memendeki o güzelliğin tadını çıkart anacım bolca.. kulağının üstüne yat hatta mümkünse gözlerinin de.. görme duyma çatlak sesleri, görüntüleri. sarıl oooluşuna missss gibiii ohhh!! kokusu teeee burlara gelio yaaa sankim.

sinemcim accayip sevindim yaaa kız demek heee!! başından beri öle hissediodum ben nedense biliyon sölüodum da hep. ay ooluşuma gelin bulduk galba heeee çıtır çıtır valla ahahahahaaa.. senanın oğlanın başı bağlı benimki müsaitti yane anacım bak o da sevindi eşşek depikliyor. anladı tabi güzel kızı çapkınnnn!!

beni soracak olursanız kızlar yatıyorum ölee halaa.. yatmak bu kadar sıkıcı olabilirdi ancak delircem yakında. aklım hep dışarda, gezip tozmakta. tv başında oturmaktan totom çürüdü valla koltukta derin çukur açıldı. yarın doktor kontrolümüz var, belki bir düşük iğnesi daha belki de istirahate devam diyecek doktor. dualarınızı esirgemeyin benden. yarın haberleri veririm..

yaaa evet atk'cim doğru diosun yaaa. sende aramıza hoşgeldin bu arada o zırıltı günleri ara ara hamilelik boyunca sürüyor daa hey heyler çabuk bitiyor. ne güzelde yemek yiyorlar diye ağlarken bulabilirsin bigün kendini korma yani bunlar normal. hormon banyosu yapıosun sen şuan da tadını çıkar her anının.

senacım gelmiş hoşgelmişşşş sonunda 40'ı da çıktı yeğenimizin, oldu da bitti maaşallahhh!! bundan sonra herşey daha da kolay olacak inşallah, sen memendeki o güzelliğin tadını çıkart anacım bolca.. kulağının üstüne yat hatta mümkünse gözlerinin de.. görme duyma çatlak sesleri, görüntüleri. sarıl oooluşuna missss gibiii ohhh!! kokusu teeee burlara gelio yaaa sankim.

sinemcim accayip sevindim yaaa kız demek heee!! başından beri öle hissediodum ben nedense biliyon sölüodum da hep. ay ooluşuma gelin bulduk galba heeee çıtır çıtır valla ahahahahaaa.. senanın oğlanın başı bağlı benimki müsaitti yane anacım bak o da sevindi eşşek depikliyor. anladı tabi güzel kızı çapkınnnn!!

beni soracak olursanız kızlar yatıyorum ölee halaa.. yatmak bu kadar sıkıcı olabilirdi ancak delircem yakında. aklım hep dışarda, gezip tozmakta. tv başında oturmaktan totom çürüdü valla koltukta derin çukur açıldı. yarın doktor kontrolümüz var, belki bir düşük iğnesi daha belki de istirahate devam diyecek doktor. dualarınızı esirgemeyin benden. yarın haberleri veririm..

Ah be hocam sen daha hala yatıyor musunnn, kıyamam sana bennn, hadi bakalımm tüm dualarımız seninle bir an önce kritik durumdan kurtulunda sosyal hayat bi öğretmen görsün bakalımmm :Saruboceq:

Kızçe mevzuuna gelince Valla ne desemki bende çookk sevindim demek isterdim ama içimde tuhaf bir boşluk oluştu. Nedense hep başından beri ben kız istiyordum gibi ama eşimin erkek istediğinde emindimm ki erkek galiba dendiğinde de bende tuhaf bi şekilde alıştırmışım kendimi. Hatta ablamlarda bunu hissetmiş olmalıkii anneme sinem galiba üzülmüş demişlerr. Üzülmek denemez tabikiii tanrının mucizesine bi şey diyebilme lüksüm elbette yokkk, o bir mucize ve bizim mucizemizzz. Aslına bakarsanız şu ikili test saçmalığından beri tekkk ve tekk isteğim sağlıklı olması :Saruboceq:

günaydın benim canlarım opuyorumnanaktan

seren annecik hoşgeldin canım olumunekankayizsmile özlettin kendini. Doruk paşamızın 40 ı çıktı bile. zaman su gibi akıp geçiyor. maşşallah, Allah tüm mürvetlerini görmeyi nasip etsin inşallah sizlere. kaynana konusuna gelince ben de daha şimdiden kaynana dedim kendisine bu kelimeye çok karşı çıkardım ama son zamanlarda tam anlamıyla bu oldu benim için. kendi bilir ne diyim. sen de keyfine bakacaksın kısa süre sonra evine gidecek nasıl olsa az daha sık dişini senacım. Doruk umu öp benim için :)

atk cım ne harika bir yeniyıl hediyesi aldın sen :nazar: yeni bir yıl yeni bir hayat.. Allah tamamına erdirsin canım..

sinem annecik ben doğru mu anladım bir kızımız mı oluyor yani??????????? ben çok sevindim biliyor musun... bir kız hep hayalimdir. tabi önce sağlıklı olsun da.. Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin canım benim...

nurcuuum 9 ayın tamamında yatanlar var, sen yine şükredeceksin haline canım. hayırlısıyla kucağına aldığında ahh ahh yatacak biraz zamanım olsa keşke dedirtecek sana küçük tosunun. dinlen şimdiden dinleeeen :1hug:

nurfezacım senden ses yok nerelerdesin????

Ohh be şahaneeee ne güzel sena dömüş aramızaa ve kendince yaşadıklarını tanımlayabilmişş, ne mutlu ona. Herkes 40 günün zorluğundan bahsediyorr Allah salimetle kurtardı arkadaşım darısı diğer zorluklarınn başınaa. Valla arada bi çıtlatmışsın amma vallada billida benim isteğim kimseye öğüt vermek falan değill, çünkü bilirimki kimse kendisininkini yaşamadan bilemezzz öylesine konuşuyorum ben iştee...

Neysee benim size başka bir bombamm varrrr, nuurrrr nerlerdesinnnn hocammm müjdemi isterimmm, dün doktora gittik benim kardiyoloji sonuçlarımı göstermek içinnn eh tabi gitmişken ultrasonla bebişe bakmadan olmaz dimii bizde bektık bektık bektık ve bir de görelim bizim erkekkk dediğimiz meğersem kordonmuşşşşş, yanii efenim ne demek oloorr bu büyük olasılıkla kızımız olacak demek oluyorrrr hihoyyyt hihoyyyt hihoyyyt
Du bakali bu değişecek mi bilmiyorumkismile

NASI YANİ YAAA !! NAYIIR NOLAMAZ akannehir ohaoldumsmile BEN İLK KEZ YANILACAĞIM YAAA eyvahedigeldismile eyvahedigeldismile eyvahedigeldismile NEYSE YAAA CANIM HAYIRLISI OLSUN KIZ ERKEK FARKETMEZ SAĞLIKLI OLSUNDA KIZ ERKEK FARKETMEZ AMA BEN GENE ERKEK DİYOMMM :)))) boshayallersmile

YETTIIIMMMM GARİİİ aklinialirimsmile

Kızlar yazılarınızı okudum elimden geldiğince, ben de silzeri özledim.. Sanal terapistlerim benim a.s.

Canım çok sıkıldı, doğum sonrası depresyona mı girdim acep die de düşündüm epey.. ve sanırım lohusa depresyonu yaşadım ben ciddi ciddi.. başka bir açıklaması da yok bunun.. Nurfeza cım yok anacım kaynanam ( nefret ederim bu terimden ama bence artık yakışıyor ona :umursamaz: ) kendi topraklarına çekilmedi henüz, dün oğlumun 40 ı yeni çıktı, yavaş yavaş ben de gitsinler istiyorum bir yandan bir yandan da yemek yapmıyorum evle uğraşmıyorum böyle iyi yahwww diyorum bileiyorum bakacaz....

dinledim, kendimi dilnedim .. bolca etrafı dinkedim düşündüm...
sonunda karar verdim kimse kendi doğrusunu başkası için değiştirmiyor, haklı mısın haksız mısın çok önemsenmiyor ..o yüzden boşvermeye karar verdim.. kendi uygulamak istediklerim yapılmıyorsa omuz silkip yoluma devam ediyorum,, ne bir açıklama ne bir teyit beklemeden, kendim de yapmadan.. böyle daha iyi gibi oldu :)) Birkaç hafta yazdıklarımı okuyanlar zaten hikayenin başını anımsayacak ..

Dün oğluşumun 40 ı çıktı teyzeleri...Şaka maka inanamıyorum onca eziyet onca uykusuzluk onca sinir harbi derken adam olma yolunda ilerliyor benim paşaaammm Elbette büyüyecek elbette ilerleyecek ama insan bazen o kadar umutsuz olabiliyor ki sanki sıkıntı hiç geçmiyecek gibi geliyor, eli kolu bağlanıyor insanın..Ne bileyim bana öyle oldu biraz üst üste geldi herşey...

40 törenimizi anlatayım ; ben inanmıyorum ama isteyenlerin de gönlünü yapalım diye bu törenin yapılmasına ses çıkarmadım. oğlumun yıkama suyuna 40 kere Ayetel Kürsi daldırdım ( bak bunu sevdim, en inanadığım ve sevdiğim duadır bu çünkü ) sonra babaannemiz 40 kaşık saydığı temiz suyu banyo biterken dualarla başının üstünden döktü.. Ananaemiz türkçe iyi temenniler ve dualarda bulundu, yardımcı kadınımız da işi biten banyo suyunu bahçemize bu tören için aldığımız gül fidesini dikti ve suyunu toprağına döktü suladı... Ben hiç anlamam bööle işlerden ama onlar el birliği ile yaptılar, ben sadece oğlumu yıkadım

Eve bir hassas bebek terazisi aldım, psikopat annenin önde gideniyim, her hafta 2-3 kez oğlanı atıp üstüne kg ölçüyorum:))) Anaapıyım ilk başlarda lohusa depresyonunmla bu oğlşanı ben besleyemiyorum takıntısından kafayı yiyodum, şimdi bööle rahat oldu aldığı kg takip edebiliyorum. 1. ay sonunda 3900 gr idi. 10 gün evvel yani..Şimdi ise 4300 gram , 10 günde 400 gr iyi bir ağırlık artışı..Kitaptan takip ettiğim kadarı ile 2. ayda toplamda 800-900 gr normal ve olması gereken kg ..Bu gidişle biz 1 kg alabiliriz 2. ay sonu ki oğlum tüm bebek reflüsüne ( her memeden sonra kusuyor ) kolik olmasına ve huzuzrsuzluğua, uykusuz kaldığı günlere - gecelere rağmen besleniyor demektir..Kalanına allah kerim çekeceğiz. Doktor kolik 3. ay sonunda biter malesef çekeceksin dedi.. meme emdikten sonra tüm arkadaşlarımın bebeklerine baktım 15-bilemedin 30 dakşika içinde uyuya kalıyorlar. Benim oğlumun emmesi + gaz seansı+ kusması + hıçkırığı + temizlenmesi ve uyuması 1,5-2 saati buluyor.. Uyuduğunda ise 45 dakika-1 saat uyuyup gene karnı acıktıı için uyanıuyor ve böylece benim omuzumdan kucağımdan hiç inmemiş oluyor..İnse de saadet en fazla 1 saat ... Bu kısır döndü içinde 40 gnümüzü tamamladık, darısı kalan 40-50 günümüzün başına ne diyeyeim...sevgiyle, uykusuzlukla, mutlulukla, yorgunlukla yuaşıyorum buna da sonsuz şükür..hiç de gelmeyebilirdi oğluşum...

ATK hayırlı uğurlu olsun hamişliğin, darısı diğer arkadaşlarımızın başına.. Nur cumm yaaa az kalıyor doğum tarihine gün be gün yaklaşıyorsun, Sinem in bu öğüt veren tavsiyelerde bulunan haline bayılıyorum bu arada, kısa zamanda ne kadar yol katetti arkadaşım..Hande, Pelin, tuba , canlarım sizleri de özledim ..eskisi kadar sık giremiyorum ki anacım update olayım gün be gün ..ne yapalım biraz daha katlanıcam..

Burada msn adresi vermek yasak ya da hoş karşılanmıyor ama özelden birbirimize msn messenger bilgimizi verebiliriz veyahut Facebook kullnan varsa aranızda oradan da haberleşebilriz kızlar..

Hepinizi öpüyorumm

BOŞVER BE SENAAAAAAA OH BEEE HAVALARDA GÜZEL TADINI ÇIKAR VALLA TİTTİR ET :kedi: BEBEĞİNLE GÜZEL GÜNLERİN KEYFİNİ ÇIKARRR boshayallersmile

ANAA NUR NABER KIZ İDDAA YI SEN KAZANDIN HADE BAKALIM HAYIRLI OLSUN :)))

HAYIRLI VE GÜZEL HABERLERİNİ BEKLİYORUZZZZ olumunekankayizsmile

SAĞLIKLA KUCAĞINA AL İNŞALLAH DEPİKLER TABİ GÖRDÜ KIZI AMA SANKİM GENE ERKEK GİBİ HİSSEDİYOM BEN YAAA bilmiyorumkismile

noolsun nurfezacım ben de aynı tas aynı hamam şeklinde devam ediyorum.

bu arada iddiayı ben de kazandım, kız geliyor kızzzz demiştim opuyorumnanaktan

Selam kızlarrrr...

Bakıyorumm herkeşlerin keyficiği pek güzelll, işte klasik bir pazartesi yaşanmakta. Valla benim yakın çevremde kız haberi şok etkisi yaratmış durumda çoğunluk daha iyi derken bir grup nurfeza gibi yok ya yanlış bakılmıştır erkek o erkek diyorrr amma velakinn bende içimden kıs kıs gülmekteyimm aklinialirimsmile İlk şoktan sonra şimdi kendimi çok daha iyi hissetmeye başladımmm şöyle sapsarı kvırcık saçlı cadı mı cadıı bi kızz ne hoş olur ama. Hoş bi yandanda pabucum fena halde dama atılır gibi geliyorrr, hafta sonu eşim ağzındaki baklayı çıkardıı meğersem bizimki bizim ufaklığı pek bi kıskanırmışş dediki bana ya ben bu çocuğu pek kimselere veremeyecek gibiyimmm diyor, annem genel konuşmalarda çocuğumuz diye bahsediyormuş ben hiç farkında değilim meğer bizimki buna bozulurmuş yaw çocuk bizim nasıl herkeşler üstlenirmişşş kaydirigubbakcemile3 anlayacağınız benim işim çok zor gibi, kayınvalide anne sorunsallarının arasında bi de bu çıkacak başıma hayırlısı sırnaşık şey Hepiciğinizi çok öperimmm görüşürüz güzeller..

mesajda hata oluştu arkadaşlar silindi...

Son düzenleme:
Sinem cim kızçen hayırlı olsun güzelim...Nur un oğlanla kertme de yaptın mı tamamdır :)) 2 çatlak bir arada yer bitirirsniz çocukları :pPP

Nur cum ben de yatmıştım 1,5 ay beter bişey biliorum ama kucağına aldığın şeyin kokusuna değer..dayanmaya çalış..

Hande cim sana da senin gibi yüreği geniş , tatlı dilli bir kız gelsin inşallah, ben de kız çok istedim ama zorlu bir oğlan gerldi, 2. sefere denersem belki bana da piyango vurur :)))

Tubaa şekerim kayınvalide mevzusunu artık salladım zaten...Yavaş yavaş evinize gidin siz de biz de alışalım dedim dün akşam, nasssııı :))))))

Sinem cim kızçen hayırlı olsun güzelim...Nur un oğlanla kertme de yaptın mı tamamdır :)) 2 çatlak bir arada yer bitirirsniz çocukları :pPP

Nur cum ben de yatmıştım 1,5 ay beter bişey biliorum ama kucağına aldığın şeyin kokusuna değer..dayanmaya çalış..

Hande cim sana da senin gibi yüreği geniş , tatlı dilli bir kız gelsin inşallah, ben de kız çok istedim ama zorlu bir oğlan gerldi, 2. sefere denersem belki bana da piyango vurur :)))

Tubaa şekerim kayınvalide mevzusunu artık salladım zaten...Yavaş yavaş evinize gidin siz de biz de alışalım dedim dün akşam, nasssııı :))))))

senacım Allah senden razı olsun Doruk'un güzel annesi. nasip kısmet bu işler ama amiiin inşallaaah. Allah versin de, sağlıklı olsun da kız oğlan fark etmiyordur eminim. senin de inşallah 2. si kız olur kuzucuuum :)

bu arada kayınvalideye verdiğin hadi yavaş yavaş naaaşşş içerikli mesaj beni sabahın bu saatinde çok güldürdü. içimdeki ses olup dışa vurmuşsun anacım helal olsun :hooray:

Doruk'u pamuk popocuğundan öperim opuyorumnanaktan

bu arada herkeslere günaydın bacılar, gününüz aydın olsun kaydirigubbakcemile3

nihahahahah delikafadulden çok iyi falla :) kırmadan etmeden sen bu işi biliyorsun senaaa bacım :jeyyar:

X