ocuk istiyorum ama...

senacımmmm müjdemi istemeye geldimmmmmmmmmmmmm!! doğuma götürdüğün listedeki arkadaşım daaaa hamileeee!! süpersin valla sen o listeye güvenin kızlar, peşinden dökülceniz inşallah en kısa zamanda..uğurlu doruk bebek.:emir_bebek::nazar::nazar::nazar:

amiiiiinnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn

Kızlarrr süpersiniz yawww bu ne birlik bu ne kardeşlikkk böyle helal olsun sizlereeee, yeni hamiş arkadaşa da kocamannnn maşallahhh :nazar:

Nurum hocam sen tabi fit bir kişi olduğundan belki aynı olmayacaktır amma sende nasıl oldu aceppp, ben şimdiden hamiş pantolonuna geçtim ve çok rahatladımm. Niyese kafamda hep beş aylıkta giyerim diye düşünüyordum ama belimin kalınlığı pek izin vermedi, hoş hala giriyorum pantolonlarıma ama eğilip doğrulurken sıkmaya başladı ve bugün arkadaşlar karnın belli olmaya başlamış dediler :CüvCüv:

selam kızlarrr..
sinemcim bebişin iyi olmasına çok sevindimm :)) artık sen ve nur da sena gibi -daha uzun bi yol var ama -sağlıklı bi doğum yaşarsınız inşallah..

senacım sen nasıl bi hatunsun bacım öyle maşallaahhh :nazar: iki arada bi derede nasıl vakit bulup yazabiliosun takdir ediyorum seni gerçekten.bayaa tez canlı bi hatun olduğunu düşünüyorumm yoksa o dikişlerle ve gazlı bi bebekle vakit bulup yazabilmek tebrik edilecek bir durum bravo!!!

yazdıklarını okudukça sanki benim de içeride uyuyan bir bebeğim varmış da söylediklerini onunla deneyecekmişim gibi hissettim bi an..sonra gerçeği algılayınca kötü oldum...ama bunlar ileride herkese yarayacak süper bilgiler gerçekten.

yaşadıkların zor ama bir o kadar da muhteşem şeyler. umarım Allah isteyen herekese yaşatır bu kutsal anları..

bu arada ben 3 aralıkta regl olmuştum 14 aralıkta pozitif verdi ovulasyon testi, çalışmamı yaptım :) ama yumurtlamanın ertesi günü ağır bir soğuk algınlığı geçirdim hala yatıyorum evde bayaa bi ilaç almak zorunda kaldım serum aldım falan o yüzden sanırım yumurta geç çatladı :)) zaten 9 aydır ilk kez bu ay istemiyorum hamiş olmayı çünkü bayaa bi ilaç aldım..sanırım tek vuruşla hamiş olmam da mucize olur :)

bende de durumlar böyle kızlar..aralık ayı da çöpe gitti.ben iyileşiyim de başka bişey istemiyorum.
2010'dan nedense çok umutluyummmmmmm :)))))))))
hepinize iyi pazarlar diliyorummmmmmmmmm..

günaydın canlarımmmm opuyorumnanaktan

sinemcim bebişin iyi olmasına çooook sevindim. bir "ama" dedin bak sonra ikili testlere geldin maşşallah sana :))))))))

senacım yazdıklarını okudukça sizinle berabermişim gibi hissediyorum. yüreğine, ellerine sağlık. her yeni günle Doruk Bebekle olan hayata daha da çok alışıyorsunuz değil mi... bir ömür ayrılmayın inşallah...

nurfezacım ahh ahh keşke. inşallah ben de o haberi en kısa zamanda verebilirim sizlere ve tabiki sizlerin de güzel haberlerini en kısa zamanda alabilirim inşallah..

senemim ne dedim sana hiç belli olmaz bu işler. biri de bir, bini de bir.. ama bu ay çok ilaç alma konusunda dr. un dediklerini söyledim sana. ilk 3 ay ya hep ya hiç, sakın korkma, hayırlısı neyse o olur inşallah...

bana gelince kızlar. cuma günü dr a gittim. 16. günümdü. 21.7 mm lik bir yumurtacım vardı. dr um cmt akşamı en uygun zaman dedi. amaaaa, cmt eşim beni çok kızdırdı. ama öyle böyle değil.. bütün gün sinirden kudurdum ve başımın ağrısı delirtti ve gün içerisinde 2 tane ağrı kesici içtim. gecenin ilerleyen saatlerinde geçti sinirim ancak. işlem tamam ama o sinirle ve o kadar ilaçtan sonra peeeh. yaa tam o gün beni delirtmesine inanamıyorum gerçekten... ama kısmet işte.. bizden haberler de böyle. oturup beklemekten başka çare yok canlarım. dularınızı eksik etmeyin.

Kızlarr nediim size ikinizede çok geçmiş olsunnn, yeni yıl daha umutlu daha sağlıklı başlar sizinn için, hem inanılmaz bi haber ki müthiş uğurlu liste şimdiden işlemeye başlamış, darısı başınıza güzeller :Saruboceq:

heyyyyt be yiğenime bakın göbüşte kendine yer hazırlamış da belli de oluyormuş artık.

eee sinem annecik okşadıkça daha da çok beni hatırlarsın artık opuyorumnanaktan

Kızlarr nediim size ikinizede çok geçmiş olsunnn, yeni yıl daha umutlu daha sağlıklı başlar sizinn için, hem inanılmaz bi haber ki müthiş uğurlu liste şimdiden işlemeye başlamış, darısı başınıza güzeller :Saruboceq:

canım benim amiiiiiiin inşallah sinem annecik inşallah

senem cim küçük sincabım..
terapi oluyor burda yazmak bana..hem hazırlanın istiyorum sizler de canlarım sizleri neyin beklediğini bilmeniz lazım :))))))))))))))))))

çok tez canlıyım sabırsızım bazen de çabuk demorilize olurum evet haklısın bunlar benim zayıf yönlerim ama törpülemeye çabalıyorum işte ne yaparsın :)) sen hiç kafana takma belki de ilk atışta tutturdun ban Sinem e ..neden olmasın ??? neden olmasın :)))
Olmazsa da sağlık olsun öbür aya besmele çeker gene takip ederiz seni :))))))))))))

valla bizi çok güzel hazırlıyorsun senacım..şahsen artık az buçuk hazırım bebek bakmaya kaydirigubbakcemile3 iyi hazırlıorsun bizi en ufak bi "acaba"m bile kalmadı hazırmışım bebiş sahibi olmaya opuyorumnanaktan hayırlısıyla bi bebişin gelmesi kaldı o da bir ara olur inşallah :lepi:

ben de çok tez canlı bi tipimdir herşey hemen olsun bitsin isterim o yüzden bu kadar çok takıldım ya bebek işine..bi yere gitmeyi planlıyorsam 1 ay önceden bilet alırım o derece kafamçokkarıştı tez canlılığı her aman zayıf yön olarak görmüyorum ben.bence artıları daha çok sadece yoruyor insanı bazen eğer çevrendekiler çok uyuşuksa... kaydirigubbakcemile3
bebiş işine gelince hayırlı bi zamanda geliceğini biliyorumm...sabırla bekliyorum...

canım tiffimmmmmmmmmmmmmm benimmm her daim düşünürmüş arkadaşınıdaaa opuyorumnanaktan seni kocaman seviyorum

senacımm cidden senden allah razı olsun tatlım okudun üfledin benimde minik misafirim geldi allahıma binşükür ki cidden umdumu kesmiştim çok çok teşekkür ederim allahım sağlıcaklan oğluşunu analı babalı büyütmeyi nasip etsin inşallah o günleri görmeyide nasip etsin bizlere inşallahhhh canım benim tekrar allah razı olsun senden opuyorumnanaktan

ehehehehe deli şey seniii! tekrar rebrik edeğim çiğdemim..Sağlıklı bi hamilelik geçirirsin inşallah... eh darısı başımıza... sana elimi fena sürttüm biliosun belkim 1-2 aya benim de olur lülülülülülü
darısı isteyen herkesin başına inşalllllah! :Saruboceq:

sağol canım... sena'nın listesi sihirli bi şekilde harekete geçti.. bir bir hepimiz hamiş olucaz inşallah!!

heyyyyt be yiğenime bakın göbüşte kendine yer hazırlamış da belli de oluyormuş artık.

eee sinem annecik okşadıkça daha da çok beni hatırlarsın artık opuyorumnanaktan

yaaaa hande , 21 mm ne demek kızım , nimet nimet. tam atış hakkı demek harcamayın bunları... ben o rakamları görmek için aylarca yıllarca uğraşmıştım :KK43:(( ister kocanı yatağa bağla ister tartış bunu harcamayacaksınız şekerim :)))

of off offff ...kızdım şimcik kocana haaaa

yaaaa hande , 21 mm ne demek kızım , nimet nimet. tam atış hakkı demek harcamayın bunları... ben o rakamları görmek için aylarca yıllarca uğraşmıştım :KK43:(( ister kocanı yatağa bağla ister tartış bunu harcamayacaksınız şekerim :)))

of off offff ...kızdım şimcik kocana haaaa

senoşum hem de 21.7 yani neredeyse 22 mm ama eşimin duyarsızlığı yüzünden çok üzüldüm ve stresli bir gün geçirdim. üstüne başım deli gibi ağırdı ve 2 ilaç içtim. bütün bunlardan sonra sırf günü kaçırmıyım diye birlikte oldum. ondan da hayır gelmez tabi. ama bu erkeklerin duyarsızlığı yok mu ahhh ahhh... kız anacım kocama ben de çok kızdım. zaten çok üzüldü sonradan ama ne işe yarar....

dr un dediğine göre cmt akşamı en uygun gündü. biz cuma sabahı birlikte olmuştuk bir de cumartesi gece yarısı işte. bakalım kısmet bu işler. ben de Doruk a bir arkadaş yapma peşindeyim ama kocam :mymeka: sağolsun ne diyim anacım kaydirigubbakcemile3

Son düzenleyen: Moderatör:
oh ohh ne güzelll ne mutlu bana herkesler burada, sayenizde ben çok verimli bol iletişimli zamanlar geçirdimmm ve 2010 da da hepbirlikte olacağımızı bilmek çok güzel bir duyguuuu :sm_cool:

Bugün benim evlilik yıldönümüm, kızlar görmelisiniz eşim şıhane bir çiçek göndermişşş valla bayıldımmmmm, oda arkadaşım hemen tahlilde bulundu bu bebişin hatrınaaa haaa dedii, netekim kartta parantez içinde annemiz diye de geçmişşş... meğersem benim büyük bebişim bayağı bi hevesliymiş yawww :1hug:

oh ohh ne güzelll ne mutlu bana herkesler burada, sayenizde ben çok verimli bol iletişimli zamanlar geçirdimmm ve 2010 da da hepbirlikte olacağımızı bilmek çok güzel bir duyguuuu :sm_cool:

Bugün benim evlilik yıldönümüm, kızlar görmelisiniz eşim şıhane bir çiçek göndermişşş valla bayıldımmmmm, oda arkadaşım hemen tahlilde bulundu bu bebişin hatrınaaa haaa dedii, netekim kartta parantez içinde annemiz diye de geçmişşş... meğersem benim büyük bebişim bayağı bi hevesliymiş yawww :1hug:

canımmmmm inşallah bir ömür boyu eşinle, yavrunla beraber sağlıklı, mutlu, huzurlu nice yıldönümleri yaşarsınız. Allah mutluluğunuzu daim etsin sinemcim, müdürüm :nazar: a.s.

sinemcimm evlilik yıldönümünüz kutlu olsun..eşinle ve bebişle bir ömür sağlıklı huzurlu ve mutlu bir ömür geçirirsiniz inşallah!!!!

Kızlar benden ses çıkmazsa bir süre merak etmeyin. Biraz uzaklaşmam lazım.

Hepinizi çok öpüyorum, hayatınızda hep güzel şeyler olsun, hep mutlu olun dilerim...

Kendinize iyi bakın...

Hepinizi çok öpüyorum, hayatınızda hep güzel şeyler olsun, hep mutlu olun dilerim...

Kendinize iyi bakın...

çok uzaklaşma...kendini özletme ve kendini dinşeyip harap etme..
sen bir gün bekleyişinin mükafatını alacaksın..zamanı geldğinde sana tebrik mesajları atıyor olacağız...burdayız geldiğinde kucaklarız seni yine...

ulemmmm kim bilir kaç sene yedin bitirdin adamı AMA AMA AMA diyerek...
senin kociş bize de bi çiçek yollasın sööliyiver kaydirigubbakcemile3
şaka bir yana küçük ailenle çoook uzun yıllar nice yıldönümleri nice doğumgünleri kutlar yaşlanır torun tombağa karışırsn inşallah

dün gece hiç uyumadım, gazımız çıkana kadar oğum da ben de babacık da helak olmuştuk..şu an yanımda ve zar or uyuklamaya çabalıyor , ben de bir yandan bakınayım dedim.. ve sizi gördüm ... sinirlerim de boşaldı zaten ağlıyorum vik vik...çok ama çok mutlu oldum..sırtımın ağrısı da uykum da geçti bi anda...ne mutlu...allah sonuna kadar gitmeyi de nasip etsin.. sağlıkla al kucağına inşallah biran evvel...kocaman öpüyorumm

Kızlarrr süpersiniz yawww bu ne birlik bu ne kardeşlikkk böyle helal olsun sizlereeee, yeni hamiş arkadaşa da kocamannnn maşallahhh :nazar:

Nurum hocam sen tabi fit bir kişi olduğundan belki aynı olmayacaktır amma sende nasıl oldu aceppp, ben şimdiden hamiş pantolonuna geçtim ve çok rahatladımm. Niyese kafamda hep beş aylıkta giyerim diye düşünüyordum ama belimin kalınlığı pek izin vermedi, hoş hala giriyorum pantolonlarıma ama eğilip doğrulurken sıkmaya başladı ve bugün arkadaşlar karnın belli olmaya başlamış dediler :CüvCüv:

günaydın kuzulaarrrrrrrrrrrrrkaydirigubbakcemile
yine bir kış sabahı öhömmmm karşınızdayız ben ve acar muhabirim batur. sositososito hehehheee biz accuk hasta olduk teyzelerrrr donuz gribi miyiz diilmiyiz bilemedim. dün doktora gittik yok sende grip mrip ama gel bakam sen sağlık ocağına gebelik kaydını yaptırmamışın deyip, bi hemşirenin nezaretinde beni bi dolu soruyla birfiil muhatap olmak zorunda bıraktı sözümona çıtır doktorum.

işin ilk keyifli yanı 2 günlük istirahati kaptım, ikincisi ise bebişimin kalp seslerini duyacak olmamdı. sırıta sırıta açtım göbüşümü şimdi oğlanı duycaz diye sevinirken jeli sürdü hemşiree, nerde hissediyorsun daha çok dedi. dedim sağda, orlarda aranmaya başladı ilkel ultrasonla. tüm organlarımın sesi gelio enemmmm bebikten ses yok, suratı değişti felan kadının, çok korktum salisede kaç olasılık hesapladım bilemezsiniz. burdan çıkar hemen kendi doktoruma giderim, orda duyarsak şöle yaparım duymazsak böle diye.. beynimin bana düşündürdüklerine inanamazsınız. sonra accukda tam göbeğimin üstüne sürdü jeli işteeeeee dört nala bir kalp sesi ordaaaaa, gözlerim doldu. eşşek dedim ne korkuttun beni, hemşireyle gülüştük. :roflol:

şuan kendimi anamın şefkatli ellerine bırakmış durumdayım kızlar. mutfakta kahvaltım hazırlanıyor, tv karşısında da yatağımm, ohhhh accuk naz niyaz vaktidir. cokacimcoook

sinemcim gelelim sana anacım, o hamile pantelonlarından ben daha 2 aylıkken edindim bissürü. çünkü benim oğlan rahatı çok seviodu ilk aylar, özellikle geceleri, artan progesteron hormonu yüzünden ayıptır yazması donla yatıodum ben, hem ateş, hararet, hem de karnımdaki o tuhaf şişlik üzerine saç bile düşse beni boğuyordu. nefes alamıyordum sanki daha fazla direnemedim anacım hemen hamile donlarından edindim bikaç dene. sende al bence geç bile kalmışın valla..

bu arada evlilik yıldönümünüz kutlu olsun anacımmm seneye cünyırla birlikte kutlarsınız inşallah. :nazar:a.s.

annecik, senacık, loğusacık çok hassas bu ara. keşke yakın olsak da gelip arkadaşlık etsek, yükünü paylaşsak diye düşündüm bugün. bir arkadaşımın yeni doğmuş bebeğiyle 24 saat vakit geçirme şansım olmuştu. kızcağız bi memeden emdiriyor yatırıyor, eşşek yarım saat sonra kalkıp öteki memeyi emiyor, yatıyor, sonra cıyaklayarak uyanıp gazını çıkarttırıyor, 10 dk daha uyuyup bu sefer altını değiştirilmesi için uyanıyor.. ve inanın bu döngü böyle sabaha kadar sürüyor, sabah da kaldığı yerden tam gaz devam ediyor.. insanüstü bir emek, çaba lazım gerçekten. o gün annemin değerini daha bir sağlam anlamıştım ki hoş benim annem gurbette olduğu için tek başına mücadele etmiş bütün bunlarla.. senacım bu işkence kısa bir sürelik en fazla 1 ay sonra inan düzeni oturtacaksınız, ben sana inanıyorum. bebeğinde dünya tatlısı annesi maaşallahhh, bu yolda harcadığın emekleri düşün ve az daha dayan. herşey çok güzel olacak..
a.s.

Günaydınn güzel hanımlarrrr...

Hepinize çok teşekkür ederim, güzel temennileriniz için sağolun varolunnnn. Valla çoğunluğun çiçeği gördükten sonraki tepkisi bebeğin annesineeee oluyorr ama ben kendisini tanıdığımdan bu ihtimalin pek üstünde durmuyorum...

Bu arada pelincik hayırdır kuzum nerelere gidiyorsun, çok uzaklaşma, bizler ya da en en azından birimiz her daim buralardayızdır, çok özletme ve apaydınlık umut dolu dön bize...

dün gece hiç uyumadım, gazımız çıkana kadar oğum da ben de babacık da helak olmuştuk..şu an yanımda ve zar or uyuklamaya çabalıyor , ben de bir yandan bakınayım dedim.. ve sizi gördüm ... sinirlerim de boşaldı zaten ağlıyorum vik vik...çok ama çok mutlu oldum..sırtımın ağrısı da uykum da geçti bi anda...ne mutlu...allah sonuna kadar gitmeyi de nasip etsin.. sağlıkla al kucağına inşallah biran evvel...kocaman öpüyorumm

canım benim çok çok saol tekrardan :1hug:
amin inan ben hala yerdemiyim göktemiyim bilmiyorum bir garip durumlardayım sinir sistemim error veriyor arada ama tabiki çok mutluyum iki gündür rüyamda bebişi görüyorum hep nedense erkek olarak görüyorum kaydirigubbakcemile3
eminim yaşadığın stres sıkıntı rahatsızlıklar herşeye değiyordur bebişinin kucağında olmasına
allahımın herbirimize sağlıklı hamilelik geçrimesi dileğiyle ve hamile kalmaya çalışan tüm arkadaşlarımıza tez zamanda bu duyguyu yaşatması dileğiyle bende öpüyorum kocaman bebişinide senide opuyorumnanaktan

Nur hocam iyi diyorsun hoş diyorsunda ben çevremdem belli belirsiz tuhaf bir baskı hissediyorum. Bi gak desemm ooo daha çok erkennn sen şimdiden böyle yaparsannn nidalarını duyuyorum. Bunu en yakınımdan en alakasızına kadar diyenler olabiliyor. Mesela kıyafet olayında dün akşam ablam dah çok erken ben beş aylıkken yeni yeni giymeye başlamıştım dedi. hani biliyorumki kimsede art niyet yok ama ben nedense kasılıyorum. Bi kere bi türlü doktorda karar kılamayaşımm olay oldu, en son görümcemde artık karar ver çok sık eleme bu kadar falan demeye başladı. Sanki ben her dakka onları arayıp didikliyor sıkıyorumda artık yeter moduna geliniyor, kimseciklere bişey dediğim yok sorduklarında şöyle oldu böyle oldu diye anlatıyorum o kadarr. Yanii kısaca ammada nazlandın bakışını görmemek için neredeyse hamişliğimi gizler durumdayımm, Allahtan bebişim beni hiç yormuyor çok çabuk adapte olduk birbirimize öyle bulantıydı vs bi sıkıntımız yok. Biraz dedikodu kokulu oldu amma biraz bunalmışım galibaaa :çok üzgünüm:

Kendinize iyi bakın...

canım benim... lütfen bizi ihmal etme. arada gel haberdar et. ama ben eminim kısa zamanda seni de tebrik edeceğiz burdan gör bak...

günaydın kuzulaarrrrrrrrrrrrrkaydirigubbakcemile
yine bir kış sabahı öhömmmm karşınızdayız ben ve acar muhabirim batur. sositososito hehehheee biz accuk hasta olduk teyzelerrrr donuz gribi miyiz diilmiyiz bilemedim. dün doktora gittik yok sende grip mrip ama gel bakam sen sağlık ocağına gebelik kaydını yaptırmamışın deyip, bi hemşirenin nezaretinde beni bi dolu soruyla birfiil muhatap olmak zorunda bıraktı sözümona çıtır doktorum.

işin ilk keyifli yanı 2 günlük istirahati kaptım, ikincisi ise bebişimin kalp seslerini duyacak olmamdı. sırıta sırıta açtım göbüşümü şimdi oğlanı duycaz diye sevinirken jeli sürdü hemşiree, nerde hissediyorsun daha çok dedi. dedim sağda, orlarda aranmaya başladı ilkel ultrasonla. tüm organlarımın sesi gelio enemmmm bebikten ses yok, suratı değişti felan kadının, çok korktum salisede kaç olasılık hesapladım bilemezsiniz. burdan çıkar hemen kendi doktoruma giderim, orda duyarsak şöle yaparım duymazsak böle diye.. beynimin bana düşündürdüklerine inanamazsınız. sonra accukda tam göbeğimin üstüne sürdü jeli işteeeeee dört nala bir kalp sesi ordaaaaa, gözlerim doldu. eşşek dedim ne korkuttun beni, hemşireyle gülüştük. :roflol:

şuan kendimi anamın şefkatli ellerine bırakmış durumdayım kızlar. mutfakta kahvaltım hazırlanıyor, tv karşısında da yatağımm, ohhhh accuk naz niyaz vaktidir. cokacimcoook

sinemcim gelelim sana anacım, o hamile pantelonlarından ben daha 2 aylıkken edindim bissürü. çünkü benim oğlan rahatı çok seviodu ilk aylar, özellikle geceleri, artan progesteron hormonu yüzünden ayıptır yazması donla yatıodum ben, hem ateş, hararet, hem de karnımdaki o tuhaf şişlik üzerine saç bile düşse beni boğuyordu. nefes alamıyordum sanki daha fazla direnemedim anacım hemen hamile donlarından edindim bikaç dene. sende al bence geç bile kalmışın valla..

bu arada evlilik yıldönümünüz kutlu olsun anacımmm seneye cünyırla birlikte kutlarsınız inşallah. :nazar:a.s.

annecik, senacık, loğusacık çok hassas bu ara. keşke yakın olsak da gelip arkadaşlık etsek, yükünü paylaşsak diye düşündüm bugün. bir arkadaşımın yeni doğmuş bebeğiyle 24 saat vakit geçirme şansım olmuştu. kızcağız bi memeden emdiriyor yatırıyor, eşşek yarım saat sonra kalkıp öteki memeyi emiyor, yatıyor, sonra cıyaklayarak uyanıp gazını çıkarttırıyor, 10 dk daha uyuyup bu sefer altını değiştirilmesi için uyanıyor.. ve inanın bu döngü böyle sabaha kadar sürüyor, sabah da kaldığı yerden tam gaz devam ediyor.. insanüstü bir emek, çaba lazım gerçekten. o gün annemin değerini daha bir sağlam anlamıştım ki hoş benim annem gurbette olduğu için tek başına mücadele etmiş bütün bunlarla.. senacım bu işkence kısa bir sürelik en fazla 1 ay sonra inan düzeni oturtacaksınız, ben sana inanıyorum. bebeğinde dünya tatlısı annesi maaşallahhh, bu yolda harcadığın emekleri düşün ve az daha dayan. herşey çok güzel olacak..
a.s.

oooh nur hocam kebapsın kebap :))))))) anneciğin yanında, tosuncuğun karnında :nazar: var mı senden keyiflisi bu dünyada. Allah ayırmasın birbirinizden. bol bol dinlen, tadını çıkar. bu arada tosuncuk korkutmuş seni ben de yüreğim ağzımda okudum valla, şakacı tosbaaa yerim ben onun pıt pıt kalbini kaydirigubbakcemile3

canım benim çok çok saol tekrardan :1hug:
amin inan ben hala yerdemiyim göktemiyim bilmiyorum bir garip durumlardayım sinir sistemim error veriyor arada ama tabiki çok mutluyum iki gündür rüyamda bebişi görüyorum hep nedense erkek olarak görüyorum kaydirigubbakcemile3
eminim yaşadığın stres sıkıntı rahatsızlıklar herşeye değiyordur bebişinin kucağında olmasına
allahımın herbirimize sağlıklı hamilelik geçrimesi dileğiyle ve hamile kalmaya çalışan tüm arkadaşlarımıza tez zamanda bu duyguyu yaşatması dileğiyle bende öpüyorum kocaman bebişinide senide opuyorumnanaktan

ahhh kuşum aahhhh senin için o kadar mutluyum ki. Allah tamamına erdirsin inşallah. Doruk bebek in listesinin ilk talihlisi sen oldun, darısı bizlerin başına inşallah kuzuuuummmm opuyorumnanaktan

Nur hocam iyi diyorsun hoş diyorsunda ben çevremdem belli belirsiz tuhaf bir baskı hissediyorum. Bi gak desemm ooo daha çok erkennn sen şimdiden böyle yaparsannn nidalarını duyuyorum. Bunu en yakınımdan en alakasızına kadar diyenler olabiliyor. Mesela kıyafet olayında dün akşam ablam dah çok erken ben beş aylıkken yeni yeni giymeye başlamıştım dedi. hani biliyorumki kimsede art niyet yok ama ben nedense kasılıyorum. Bi kere bi türlü doktorda karar kılamayaşımm olay oldu, en son görümcemde artık karar ver çok sık eleme bu kadar falan demeye başladı. Sanki ben her dakka onları arayıp didikliyor sıkıyorumda artık yeter moduna geliniyor, kimseciklere bişey dediğim yok sorduklarında şöyle oldu böyle oldu diye anlatıyorum o kadarr. Yanii kısaca ammada nazlandın bakışını görmemek için neredeyse hamişliğimi gizler durumdayımm, Allahtan bebişim beni hiç yormuyor çok çabuk adapte olduk birbirimize öyle bulantıydı vs bi sıkıntımız yok. Biraz dedikodu kokulu oldu amma biraz bunalmışım galibaaa :çok üzgünüm:

eveeeet sinem müdürüm hormonların neden olduğu sıkıntı ve alınganlık başlamış mı acaba :1rolleyes: canım benim sen kimseye bakma. bebeğin ve kendin için en rahatını, en sağlıklısını ve en doğrusunu sen bilirsin. kimseyi takma, tadını çıkarmaya bak. gizlemek ne demek öyle bir sal ki o göbeği kıskananlar çatlasın ayolllll :1hug:

X