Ocakta Çatlatma ignesi olanlar beraber bekleyelim

İnşAllah kalıcaksın Rabbimin izniyle oluyor hersey

Kızlar merhaba bu ay hatırlarsani femara kullanmıştım bugün adetin 15 günü ve yumurtalarım malesef 15 de kaldı pazartesi tekrar çağırdı malesef buyumuycek sanırım bu ay bisa gitti obur ay göbekten iğneye basliycam dedi bilen varmı bu iğne nedir bu ay direnc göstermiş yumrtlar

Öncelikle merhaba klomen tarzi yumurta buyutucu ilaç ve ovitralle iğne ile ovulasyon testinden sonuç alamazsınız iğne içerisinde betahcg ve lh hormonu olduğu için hamilelik ve ovulasyon testleri hep pozitif çıkar. Hamile olmasanız bile yalancı pozitif olur ve lh yumurtlama oluyormuş gibi hep pik seviyesinde gösterir. Bunun için yumurtaların ultrasonla takip edilmesi gerekir.

Adetine ne kadar kaldı istersen bı adet gecikmesinden sonra da tekrarla okudum pozitif olanlar sanki
Duphaston kullandığım için tam adet tarihim belli değil geçen ay ilaç bittikten bir hafta sonra adet olmustum. İlaç bu sabah bitti bir hafta içinde olmam lazım

Ya çatlatma iğnesi olduğum için 14.gün çıkar diye biliyorum
Benim 14. Günde silik çizgiyle çıktı kıpkırmızı falan değildi mesela adet gününden 1 gün sonra fekrarladim yani 18. Gün falan oluyor o zaman kıpkırmızı çıkmıştı

Kızlar yeniden selam , arada burda durum güncellemesi yapiyoruz Ben dün catlatma ignesi oldum . Bu ay endometrium kalinligim 10 olmus doktorum cok güzel haberler verdi. Gayet rahatim gecen ay kadar stresli degilim. Sizde durumlar ne ?

Kızlar yeniden selam , arada burda durum güncellemesi yapiyoruz Ben dün catlatma ignesi oldum . Bu ay endometrium kalinligim 10 olmus doktorum cok güzel haberler verdi. Gayet rahatim gecen ay kadar stresli degilim. Sizde durumlar ne ?
Benim de iğneden sonraki 2. Ayım bu ay ümitliyim bende de bi rahatlama var reglime 5 gün kaldı dün test yaptım kuruduktan sonra silik çizgi çıktı biraz önce farklı markayla tekrar test yaptım hiçbir şey çıkmadı bekliyoruz bakalım evrene pozitif enerji gönderiyorum

selam canım benım :) hamile olduğumu öğrendim şükürler olsun
Aaaa süper haber buu tebrik ederim sağlıkla devam etsin canım Sen kaçıncı günde nasıl öğrendinn? Ben de az önce test yaptım ikinci bi gölge çizgi var ama 9. Günüm iğneden olabilir baksana var mı sence de

Eklentiler

• B738ABEB-F23F-4169-852D-7F98B3EE002D.jpeg
    186,9 KB · Görüntüleme: 34
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…