Ocak ayı transfer olup sonuç bekleyenler

Aslında teste kadar her şey güzeldi moralim iyiydi. Ara sıra kasik sanciları ve bel ağrısı dışında bir sorun da yok. İlaçlar yapıyormuş zaten. Medical Park florya da tedavim. 3 gün hafif istirahat sonrası bugün ise gittim . Senin nasıl her şey yolunda mi
ben çalışmıyorum çıkmıştım işten bu tedavimiz için. bendede ara ara kasık ağrısı oldu. ama inşallah hepimizinki pozitif olur ya inşallah güler yüzümüz hayırlısıyla

ben çalışmıyorum çıkmıştım işten bu tedavimiz için. bendede ara ara kasık ağrısı oldu. ama inşallah hepimizinki pozitif olur ya inşallah güler yüzümüz hayırlısıyla
Inşallah öyle olur test için çok erkendir değil mi daha kana gecmemistir

bende ama olsun güzel düşün güzel olsun biraz zor biliyorum ama. biyerde okumuştum sanki ordaymış karnınızı sevin konuşun yazıyodu
Öyle yapınca da Sonuç negatif gelince çok üzülüyor insan çünkü çok umitleniyorsun.

Merhaba kızlar bende 27 Ocakta transfer oldum 6. Gün dondurulmuş embriyo test günüm İnşallah 7 şubat bende de kasık agrısı var adet olacak gibi belim agrıyor arada karnımın içi gurul gurul şişkinlik var transferin 4. Gününde de kahverengi bi lekelenmem oldu ilk denememiz ve zorlu bir süreçmiş Rabbim hepimize hayırlı bir evlat nasip etsin inşallah 🙏 ☺️

Merhaba kızlar bende 27 Ocakta transfer oldum 6. Gün dondurulmuş embriyo test günüm İnşallah 7 şubat bende de kasık agrısı var adet olacak gibi belim agrıyor arada karnımın içi gurul gurul şişkinlik var transferin 4. Gününde de kahverengi bi lekelenmem oldu ilk denememiz ve zorlu bir süreçmiş Rabbim hepimize hayırlı bir evlat nasip etsin inşallah 🙏 ☺️
Aaa yerleşme kanaması mi acaba bnde olmadı hic

vallahi ümitlendirmiyim ama bende yerleşme kanaması diye biliyrm. inşallah öyledir 🤗🙏🏻

Aa benim olmadı valla , hayırlısı olur inşallah 8 subat test günüm pozitif görürüz insallah

X