Ocak ayı transfer olup sonuç bekleyenler

inşallah inşallah. neyle geçiriyosun zamanını oyalanmak için
Sorma ya günün yarısı tv izliyorum yarısı dua tesbih cekme yemek yapma yani böyle geçiyor onun haricinde normalde örgü ormeyı çok severim ama bu dönemde başlamadım daha sıkılınca başlarım diye ayırdım onu :)😀 sen neler yapıyorsun

Sorma ya günün yarısı tv izliyorum yarısı dua tesbih cekme yemek yapma yani böyle geçiyor onun haricinde normalde örgü ormeyı çok severim ama bu dönemde başlamadım daha sıkılınca başlarım diye ayırdım onu :)😀 sen neler yapıyorsun
yaa bende aynı sayılır. tv, youtube, dua, dinlenme öyle geçirmeye çalışıyrm zamanımı ama bakalım. güzel bi dizi bulabilsem ona sarıcam ama bulamadım. eskiden hep himym izlerdim

yaa bende aynı sayılır. tv, youtube, dua, dinlenme öyle geçirmeye çalışıyrm zamanımı ama bakalım. güzel bi dizi bulabilsem ona sarıcam ama bulamadım. eskiden hep himym izlerdim
Netflix kullanıyorsan eğer önerebilirim bir kaç tane ben epey sevmiştim onun haricinde tv den yargıyı izliyorum eski dizilere falan bakıyorum öyle geçiyor işte zaman bi gözüm hep saatte sanki ise yetisicem gibi bakmasam olmuyor :)😀 ya diğer konuları falanda okuyorum pozitif alan herkesin belirtisi var illa ki bi tane benim yok bi an korkuya kapılıyorum:KK43:

Netflix kullanıyorsan eğer önerebilirim bir kaç tane ben epey sevmiştim onun haricinde tv den yargıyı izliyorum eski dizilere falan bakıyorum öyle geçiyor işte zaman bi gözüm hep saatte sanki ise yetisicem gibi bakmasam olmuyor :)😀 ya diğer konuları falanda okuyorum pozitif alan herkesin belirtisi var illa ki bi tane benim yok bi an korkuya kapılıyorum:KK43:
kullanıyorum netflix önerirsen süper olur vallahi. belirti işinede hiç canını sıkma vallahi ilaçlar yapıyo çoğunlukla belirtileri. benim geçenki 3üzdü hiç bi belirtim olmamıştı. o yüzden tadını çıkar bence. bende forumda bakınıyorum zaman geçiyo birazda öyle

kullanıyorum netflix önerirsen süper olur vallahi. belirti işinede hiç canını sıkma vallahi ilaçlar yapıyo çoğunlukla belirtileri. benim geçenki 3üzdü hiç bi belirtim olmamıştı. o yüzden tadını çıkar bence. bende forumda bakınıyorum zaman geçiyo birazda öyle
Maid, anne with an e,snowpiercer, you , %3
Bunları çok severek izledim bitince tekrar öneri yaparım 😀
İçimi ferah tutmak istiyorum bende ama bakalım..
3 uz müydü:KK43: rabbim hayırlısıyla bu bebeğini sana bağışlar inşallah

Maid, anne with an e,snowpiercer, you , %3
Bunları çok severek izledim bitince tekrar öneri yaparım 😀
İçimi ferah tutmak istiyorum bende ama bakalım..
3 uz müydü:KK43: rabbim hayırlısıyla bu bebeğini sana bağışlar inşallah
you birinci sezon izledim devamını bıraktım biraz daha romantik komedi seviyrm ben ama bakıcam diğer söylediğin dizilerede🤗 çift transfer yapılmıştı ama bölünüp 3. de olmuştu. amin hepimizinkini inşallah bu sefer hayırlısıyla kucaklarımız boş kalmaz inşallah

you birinci sezon izledim devamını bıraktım biraz daha romantik komedi seviyrm ben ama bakıcam diğer söylediğin dizilerede🤗 çift transfer yapılmıştı ama bölünüp 3. de olmuştu. amin hepimizinkini inşallah bu sefer hayırlısıyla kucaklarımız boş kalmaz inşallah
İnşallah yaa dualarımda herkes
Maid baya ağlak yani ben ağlamıştım duygusal bi insanım zaten 😀

Aa benim olmadı valla , hayırlısı olur inşallah 8 subat test günüm pozitif görürüz insallah
İnşallah pozitif olur bende heyecanlanmaya başladım gün yaklastıkca benimde 7 şubat ve ilk kez bu kadar yakınım hamileliğe daha öncesi hiç hamile kalamadığım için belirtiler hakkında cok umutlanmak istemiyorum

Merhabalar
Herkese Allah kucagimiza almaya nasip etsin

Bende ocak 31 transfer oldum
5.gun embriyo cift konuldu

Surec sizin için nasil geciyor
Benim oturdugumda kasik agrisi oluyor
Yatiyorum simdilik

İnşallah pozitif olur bende heyecanlanmaya başladım gün yaklastıkca benimde 7 şubat ve ilk kez bu kadar yakınım hamileliğe daha öncesi hiç hamile kalamadığım için belirtiler hakkında cok umutlanmak istemiyorum
Bende daha hiç hamile kalmadigim için ne hissedilir ne olur o kadar yabancıyım ki inşallah olumlu sonuçlar alırız

Merhabalar
Herkese Allah kucagimiza almaya nasip etsin

Bende ocak 31 transfer oldum
5.gun embriyo cift konuldu

Surec sizin için nasil geciyor
Benim oturdugumda kasik agrisi oluyor
Yatiyorum simdilik
Merhaba hayırlı olsun inşallah güzel haberler alırız benim 6. Günüm bekliyorum
İlk günler ben kendimi sanırım çok kasmisim aman bisey olmasın aman dikkat ediyim diye kalp çarpıntısı oldu stresten sonra akışına bıraktım zaten otomatik olarak beynin izin vermiyor riskli hareketlere öyle sartlandirdigimiz için. İlk 2 gün oturmaya çalışırken ya da kalkarken kasık Ağrım oluyordu ama şu günlerde normale döndü diyebilirim.
İlk transferin mi kaç yaşındasın tekrardan hayırlısı olsun

Merhaba hayırlı olsun inşallah güzel haberler alırız benim 6. Günüm bekliyorum
İlk günler ben kendimi sanırım çok kasmisim aman bisey olmasın aman dikkat ediyim diye kalp çarpıntısı oldu stresten sonra akışına bıraktım zaten otomatik olarak beynin izin vermiyor riskli hareketlere öyle sartlandirdigimiz için. İlk 2 gün oturmaya çalışırken ya da kalkarken kasık Ağrım oluyordu ama şu günlerde normale döndü diyebilirim.
İlk transferin mi kaç yaşındasın tekrardan hayırlısı olsun
Insallah hepimize
Evet sikintili oluyor alismak boyle hep dikkat et aman kalma gibirdama zor geliyor birden bire
Azaten doktorum demisti 2/3 gun dinlen sonra serbest
Ben 25 yasindayim ve ilk denemem evet insallah olur
7 senedir bekliyoruz
Senin?

Insallah hepimize
Evet sikintili oluyor alismak boyle hep dikkat et aman kalma gibirdama zor geliyor birden bire
7 senedir bekliyoruz
Senin?
12 subat ta kan testim var insallah positif cikar

Sen hic boyle fazla fazla dikkat ettiniz mi
Yoksa biraz gezdiniz mi

Insallah hepimize
7 senedir bekliyoruz
Senin?
23 yaşındayım ilk deneme inşallah hayırlı sonuçlarımız olur
Evet 2/3 gün dinlen diyorlar zaten sonrasında da kalkıp sürekli iş güç yapılmıyor kendi adima konuşayım yürüyünce bile nefes nefese kaldığımı fark ediyorum galiba hala sıkıyorum kendimi dikkat etmek için anlamadım 😀

X