Ocak ayı transfer olup sonuç bekleyenler

bu arada sizde iğneler ağrı yapıyormu. ne sıklıkla vurduruyorsunuz
3 günde bir iki doz progestan hastanede vurduruyorum hatta bu akşamda gidicem ama ilkinde hiç acımadı sonrasında hafif sızlıyor ama anında geçiyor. Ama her gün göbekten kendim vurduğum oksapar çok canımı yakıyor baya ağrı yapıyor 2 gündür onunda çözümünü buldum yapmadan önce buzlu bisey koyuyorum kolonya ile temizleyip öyle vuruyorum sonra yine buz o şekilde çözdüm olayı valla
Senin nasıl oluyor progestan ağrı yapıyor mu başka iğne oluyor musun

3 günde bir iki doz progestan hastanede vurduruyorum hatta bu akşamda gidicem ama ilkinde hiç acımadı sonrasında hafif sızlıyor ama anında geçiyor. Ama her gün göbekten kendim vurduğum oksapar çok canımı yakıyor baya ağrı yapıyor 2 gündür onunda çözümünü buldum yapmadan önce buzlu bisey koyuyorum kolonya ile temizleyip öyle vuruyorum sonra yine buz o şekilde çözdüm olayı valla
Senin nasıl oluyor progestan ağrı yapıyor mu başka iğne oluyor musun
benimde iğne progestan var 2 günde bir 2 ampül ama benim yapılan yerler çok acıyo.

benimde iğne progestan var 2 günde bir 2 ampül ama benim yapılan yerler çok acıyo.
Valla faydası olur mu bilmem ama bana iğneyi yapan hemşire ayakta yapalım ilaç dağılsın ağrı yapmasın demişti öyle de yaptık ayakta oldum yani
Bir de progestan igne ve aspirin arasında epey bi saat olsun demişti doktorum sizinde öyle mi aspirin sabah içiyorum iğneler akşam 9 da

Valla faydası olur mu bilmem ama bana iğneyi yapan hemşire ayakta yapalım ilaç dağılsın ağrı yapmasın demişti öyle de yaptık ayakta oldum yani
Bir de progestan igne ve aspirin arasında epey bi saat olsun demişti doktorum sizinde öyle mi aspirin sabah içiyorum iğneler akşam 9 da
Neyden sebep öyle bsy dediki acaba ben sabah akşam progrstan oluyorum aspirini de akşam alıyorum

23 yaşındayım ilk deneme inşallah hayırlı sonuçlarımız olur
Evet 2/3 gün dinlen diyorlar zaten sonrasında da kalkıp sürekli iş güç yapılmıyor kendi adima konuşayım yürüyünce bile nefes nefese kaldığımı fark ediyorum galiba hala sıkıyorum kendimi dikkat etmek için anlamadım 😀
Aa olabilir o zaman kendinizi farketmeden sıkıyor olabilirsiniz
Insallah Allah gonlu ferahlik versin umarim çabalarimiz boşa cikmaz

Benim arasında bir saat bir buçuk saat oluyor. Bana doktor öyle bir şey demedi hiç. Neden size öyle dedi ki acaba

Neyden sebep öyle bsy dediki acaba ben sabah akşam progrstan oluyorum aspirini de akşam alıyorum
Bilmiyorum ki valla sormak aklıma gelmedi o an aspirin ve iğnelerin arasında baya bi saat olsun istiyoruz dedi aspirin sabah iğneleri akşam öneririz dedi tamam dedim bende .saatlerini kendim ayarladım ama sabah 9 oglen 2 akşam 9 olarak yaptım kendimce

Benim arasında bir saat bir buçuk saat oluyor. Bana doktor öyle bir şey demedi hiç. Neden size öyle dedi ki acaba
Bilmiyorum gerçekten sormak aklıma gelmedi o an aspirin sabah iğneleri akşam öneririz dediler tamam dedim bende söyledikleri gibi yapıyorum
Kafa karıştırmak istemem kızlar hak geçmesin üzülürüm valla 😞

X