Gebeliğe Hazırlık 🌺 OCAK AYI GEBELİK BEKLEYENLER 🌺

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Allah en kısa zamanda gönlundekını versın ınsallahkuzum ne zamandır denıyorsunuz bu arada bizım ıkıncı denememız

Kızlar merhaba ben bişey soracağım benim 3 4 gündür kaşıntım var akıntı da oluyor ama rengi beyaz krem gibi kokulu da değil neden olabilir sizce
Vajinal enfeksiyon mantar belirtisi canım

Kızlar testim 5 dk bile degil hemen boule oldu ilk defa o

Sizin yumurtlama reglin kaçıncı günü olmuştu yani tahminen çatlamadan kaç gün sonraydı testi yaptığınızda
26gunde bir adet görüyorum. Reglin 12.gunu yumurtladim en net yumurtlama belirtim o gündü. Aralik 13de yumurtladim 25inde testim pozitif çıktı yani 12gun sonra.

@Vavelya09 kuzum betam 40 çıktı yani baya geç döllenmiş reglime yakın sende pes etme Değerlendirmeye devam. 40 nasıl sence kimseye söylemem mi gerekiyor
Canim benim hayirli olsun ben de bu değerle öğrenmiştim. Yumurtlamadan 12. Gün oluyor yani. Adetimden 2 gün önce bu şekilde çıkmıştı. Sağlıkla artar inşallah. Kendine çok dikkat et . Bol su iç uzan. İlişkide bulunma

26gunde bir adet görüyorum. Reglin 12.gunu yumurtladim en net yumurtlama belirtim o gündü. Aralik 13de yumurtladim 25inde testim pozitif çıktı yani 12gun sonra.
Ben de 13. Günümde (19 Aralıkta) çatlama görmüştüm yarın 12. Günüm olacak çatlama sonrası belki çıkar

Ben de 13. Günümde (19 Aralıkta) çatlama görmüştüm yarın 12. Günüm olacak çatlama sonrası belki çıkar
İnşallah canım ama herkesin farklı oluyor ben 4gun önce yaptigimda gormemistim cizgiyi. Ama bir gün sonra yaptığımda çıktı. Adet gününden sonra görenlerde var kimseninki birbirine benzemiyor. İnşallah güzel haberlerini alırız

Daha uzun döngülerde yumurtlama geç olabiliyor sıvı alımına ve aynı saatte yapmaya dikkat ettiğiniz halde pik göstermiyorsa dr kontrolünde takip etmek daha iyi olabilir
Evet o sekilde yapacağım bi kac ay bu sekilde deneyip merkeze uzak oturuyorz kisin gidemeyecegim hastaneye olirsa nasip bi kac kür deneyeceğim inşallah olur hayirlisiyla

Valla canım brnim de hiiic başıma gelen bir durum değildi. Bu gebe kalmaya ugrastigim ay oldu bende de . Üstelik gebe olunca ilaçta kullanamıyorum doğru düzgün. Fitil verdiler pek de geçmiş gibi değil. Benim de sürekli sarı renk akıntı beyazdı önce şimdi sarıya döndü . Kaşıntı yok koku yok. Yanma var gibi kasık ağrım var bir de. İdrar yolum da da az bir enfeksiyon çıkmıştı. Gebe kalmadan mutlaka hallet o konuyu yoksa can sıkıyor bu durum inan ki.

Oy kuzum benim çok sağol inşallah sağlıkla kucağımıza alırız bebişlerimizi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…