Gebeliğe Hazırlık 🌺 OCAK AYI GEBELİK BEKLEYENLER 🌺

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kızlar testim 5 dk bile degil hemen boule oldu ilk defa oldu
20231230_181804.jpg

Nasıl bir akıntıydı peki sorması ayıp? Kıvamı rengi miktarı? Kusura bakma lütfen, çok soru soruyorum ama merak heyecan işte 🥹
Olsun canım hiç önemli değil 😍 muhtemel yumurtlama zamanı sulu 4 gün sonra beyaz ve yoğun gelmeye başladı canım her akşam işten gelir gelmez değiştirmek zorunda kalıyordum canım

Ben o günden bu yana hergun idrar testiyle denedim koyuluk ilk çizgiyle eşit halde su an nerdeyse. Dün aile hekimliğinde kan verdim çıkmadı haftasonu olunca halen. Ayy bir de bana diyorki hamilesin iste ne gerek var ikinci testi yapmaya 🤨 son testimi de ekliyorum.
İkinci çizgi yeri beyaz kalmış. Benimde erken gebelik testim ayni bu şekilde oldu İkinci çizgi yeri negatif kaldı. Kan verdim dört gün önce negatif çıktı. Hala test yapmak için bekliyorum

Normalde benim regliye 3-4 gün kala şişerler 10 gündür var aşırı büyüme üçlarında da büyüme var dokunmadan da acısını hissediyorum ve uç kısımlarında kabarcıklar oluştu çerçeve kısmında da bugün koyuluk farkettim
Ben çok anlayamıyorum ya zaten azcık da yoruldum galiba belirti aramaktan😅

Kızlar çatlamanın üstünden 8 gün geçti. Beklenen reglim 5 Ocak. 3 gündür sadece akşamları kasık doluluğum ağrım vardı. Bugün gündüzde başladı herhan regl olacak gibi daha yoğun bir ağrı. Anlayamıyorum henüz regl için erken. Böyle bir şey yaşayanınız oldu mu?
Benim de öyle ya kramp gibi sancılar giriyor sırtım belim ağrıyor akıntım da arttı gibi off bilmiyorum ne olacak böyle halimiz😅

X