Gebeliğe Hazırlık 🌺 OCAK AYI GEBELİK BEKLEYENLER 🌺

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
BurcuYengec sen ne durumdasın ben ikinci gebeliği planlıyorum gün aşırı ilişkiye nıyetlenıuoruz ama hep araya bısey gırıyor bu ay pek ümidim yok ama yınede Allahtan umut kesılmez

Evet görmemısım canım teşekkür ederım

V Vavelya09 canım bende bugün eczaneden artımed marka ovulasyon testı aldırdım eşime benım de t çizgisi c ye göre silik çıktı sanırım yumurtlamam gelmemıs bugün ilişki deneyecektik ama yumurtlama göremedim ben bu artimed marka ovulasyon testlerınden suphelıyım geçende yaptıgımdada 2 3 gün üst üste pik gösterdi 10 tane test kullandım halbukı benım yumurtlamam hep erken olur test cok geç gösterdı bide 2 3 gun yumurtlama gösterdi sen yumurtladıgını nasıl tespıt ettın ki bugün testı yapınca şaşırdım demıssın yumurtlaman gecmısmıydı senın normalde

Onceden hamilelik yasayanlar yumurtlamadan sonra akinti devam etti mi ya su gibi akinti var surekli nerdeyse pedle gezecegim temiz kalamiyorum. Acaba dollenme mi gerceklesti ki gecen ay yumurtlamadan sonra kupkuruydum ben.
Canım adetıne kaç gün var??

Yaaaa işte buna cok sevindim ben öksürükten geberiyorum daha tık yok iğreneceğim günü sabırla bekliyorum . Malesef öyle ev 10 katı dağılıyo düzen 10 kere bozuluyo. Kendimi çalışıyo olarak düşünemiyorum zaten. babamız bakıyo şükür çocuğa evde olduğu zaman uyutuyo falan ama cok dağınık çalışıyo evde nasip kuzum bugun şehir hastanesinde kadın hastalıkları dr una randevum vardı onu bile iptal ettim. Düzelince giderim nasipse. İşte her şey nasipse bi şekilde oluyo güzel haberlerinin devamını bekliyorum

BurcuYengec sen ne durumdasın ben ikinci gebeliği planlıyorum gün aşırı ilişkiye nıyetlenıuoruz ama hep araya bısey gırıyor bu ay pek ümidim yok ama yınede Allahtan umut kesılmez
Ben her günü değerlendirdim biraz arsızlıkta yapmış olabilirim hayırlısı bakalım önceki ay bir düşüğüm oldu 32 gün sonra regli oldum şimdi bakalım 11 gün falan var reglime çok çalıştık inşallah vardır birşeyler

Dongu 31 ile 33 gun arasinda degisiyor canim birde esimle 3 gun ayri kalmamiz gereken bir durum olabilir ben insanlara ne diyecegim simdi kritik gunlerdeyiz eve gidip bebek yapmamiz lazim diyecek halim yok ne yapacagimi sasirdim
Canım şu önümüzdeki 3 gün en azından 1 gün değerlendirmeye çalış. Önceki günlerde sen ovülasyon yapmış mıydın

Bide seninkiler daha büyüyecek canım pazartesiye kadar 19 olan 21-22 falan olur 16 olanda 19-20 olur ve gebelik için gayette uygun boyutta
İnşallah ya çok istiyorum ikiz olmasını inşallah olur sağda da vardı solda da toplam 5 tane vardı en büyük 3 tanesi çatlar dedi doktor diğer küçükleri onemsemedi ama inşallah ikiz olur pek umudum yok da bu ay 3 tane solda 2 tane sagdaydi 19 olan soldaydi 16 olanda soldu galiba 14 mm olanda sagdaydi galiba o da 18 19 olmaz mı acaba pazartesine kadar 3 tane catlarsa gebe kalma ihtimalim artar diye düşünüyorum sen nasıl degerlendirmistin

Canim benim yumurta aki akintim olur ve kasik agrim olur o gun uygulamayla birebir tutuyor o gun oyle olmustu. Bugun de yine hafif kasik agrilarim var ayni yerde iki defa mi yumurtluyorum anlamadim artimed boyle pik mi oluyor acaba

İyi yapmışsınız canım benım de hep bıseyler çıkıyor valla gun aşırı deniyorduk bugün denememiz gerekiyordu yıne kaldı yarına bakalım tutacakmı ümidim yok pek bu ay bu arada kaçıncı gebeliğin benimde bi kızım var ikinciyi istiyoruz kardeşı olsun dıye

Canim benim yumurta aki akintim olur ve kasik agrim olur o gun uygulamayla birebir tutuyor o gun oyle olmustu. Bugun de yine hafif kasik agrilarim var ayni yerde iki defa mi yumurtluyorum anlamadim artimed boyle pik mi oluyor acaba
Canım sımdı söyle uygulama kesın olarak hiç bi zaman bilemez sen kendı belirtilerini biliyorsan eyer ıkıncı kez yumurtluyosundur büyük ihtimal ama söyle bısey de olmuş olabılır sen ilkini yumurtlamayla da karıştırmış olabılırsın bı ıhtımal daha var bu artımed sureklı pozıtıf çıkarıyor galıba benım 4 tane testim kaldı ben hepsını yapıp takıp edıcem bakalım sureklı pozıtıf gosterırse demekki testte bi tuhaflık var senı de haberdar ederim

Arada kacak yapiyorum bakalim ama bir iki tane bende. En azindan bol su ic ki temizlensin kuzum Allah sifa versin. Bende calismiyorum suan cocuk da yok ona ragmen hasta olsam ev dandini hemen.

Arada kacak yapiyorum bakalim ama bir iki tane bende. En azindan bol su ic ki temizlensin kuzum Allah sifa versin. Bende calismiyorum suan cocuk da yok ona ragmen hasta olsam ev dandinj hemen

Iste ocak 7-9 arasi bekliyorum canim
Bu arda sen kaç günde bir adet oluyorsun canım benım hep 25 günde bir olur adet döngüm o yüzden ben genelde 11. Ya da 12. Günde yumurtlarım ama mesela ovulasyon testı yumurtlamamı 15. Günde falan bulmuştu bılmıuorum ben bu artimed markasından suphelıyım cok tuhaf çıkarıyor sonuçları sanki

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…