Gebeliğe Hazırlık 🌺 OCAK AYI GEBELİK BEKLEYENLER 🌺

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Belli olmaz canım yumurta çatladıktan sonra da yaşıyor bir süre zaten. Benimde çok ağrım var bu akşam heran regl olacak gibiyim çok garip
Inan hamilelere hep sordum belirtileri regl olacagim diye tuvalete gidip duruyordum diyorlar ayirici bir tarafi da yokki ya anca bat yaklasinca testten baska caresi yok heralde canim.

Varmis canim ama oyle her zaman degil bazi aylarda lekelenme oluyordu 3 4 gun suren. Bazi kadinlarda olabilen normal birseymis. Bende bilmedigimden o gunlerde degerlendirmiyordum.
Canım sen en iyisi ovulasyonla takıp et ama artimed marka olmasın önumuzdekı ay bir gebenın günlüğünden sıparıs et Ebru Ceylan’ın testlerı cok guvenılır onun testlerıyle takıp et ben onunuzdekı ay onu alacağım bıde kayganlastırıcı jel var onuda satıyor gebe kalmayı kolaylaştırıcı etkısı varmıs en azından ovulasyon testlerını al adetın bıter bıtmez başla kuzum

Arada kacak yapiyorum bakalim ama bir iki tane bende. En azindan bol su ic ki temizlensin kuzum Allah sifa versin. Bende calismiyorum suan cocuk da yok ona ragmen hasta olsam ev dandini hemen.
Her sigaradan sonra bi bardak su içerim genelde ama 14 yıl olmuş yarı yaşım kadar..su zor keser artık hacamat şart o yüzden

Olsun Allah'tan umut kesilmez Rabbim hayırlı zamanda hayırlı evlatlar nasip etsin
2 bebem var çok şükür birde düşüğüm var işte olursa yeniden istiyorum bakalım kısmet

Kızlar günaydın. Bir şey okudum yerleşme kanaması olduktan birkaç gün sonra önce kanda çıkarmış sonra idrarda

Kızlar günaydın. Bir şey okudum yerleşme kanaması olduktan birkaç gün sonra önce kanda çıkarmış sonra idrarda
İdrarda hemen çıkmayabiliyormuş canım ben geçenki gebeliğimde 3 gün önce silik çizgiyle öğrenmiştim regl günü kan testi yapmıştım. Beta 93 ile öğrenmiştim.28. günde. İnşallah yine nasip olur da bu sefer sağlıcakla kucağımıza almayı nasip eder rabbim hepimize.

İnşallah. Ya ben regli olduğumu düşünüyorum ama normalde 4 gün sürerdi. Dün akşam tak diye bir anda kesildi ne lekelenme ne bir şey bazı şeylerden de diyorum acaba olabilir mi çünkü burada çok okudum regl gibi çok olup hamile olduğunu öğrenen

Kızlar merhaba ben bişey soracağım benim 3 4 gündür kaşıntım var akıntı da oluyor ama rengi beyaz krem gibi kokulu da değil neden olabilir sizce
Kız o bende de var 8-10 gündür falan (ovulasyondan birazcık önce başladı ve giderek miktarı arttı, 3 gündür de biraz azaldı miktarı). Kaşıntı az, malum yerin çevresinde. Koku da hiç yok, özellikle kontrol ediyorum. Sebebini öğrenirsen beni de etiketler misin

Ben senden hala umutluyum bakalım

Aynı durumdayız canım çok yoğun bi kaşıntı değil ve aynen malum yerin çevresi bilgisi olan lütfen aydınlatsın arkadaşlar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…