Gebeliğe Hazırlık 🌺 OCAK AYI GEBELİK BEKLEYENLER 🌺

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
İnşallah bende ikiz olmasını çok istiyorum ama mmleri çok küçük geldi bana sizinkiler de mi öyle
mm tam hatırlamıyorum ama iki tane sağda bir tane solda vardı ve sağdakilerin boyutları baya iyidi soldaki biraz küçüktü ama yinede çatlamıştı. Senin hepsi tek yumurtada mı

Bilemiyorum canim akinti kasik batmasi hepsi oldu heralde bitmistir artik catlamalar patlamalar. Bugun degerlendiremem buyuk ihtimalle zaten gec gelecegiz eve, sonraki gunlerde de gec mi olur bilmem artik hayirlisi diyorum.
Yap sen arada ihmal etme canım belli olmaz 😍

Ay öyle düşünme kuzum ya bende çatlamadı diye sıkıntı yaptım stresten heralde 6 gün geciktim hala gelen giden yok
Ya 21. Gundeyim 17. Gun catlama olmustur diyodum tahminen bitane ovulasyon deneyeyim dedim bu cikti ben şok bu ne simdi 1 dkda cikti

Eklentiler

• 20231229_200552.jpg
    20231229_200552.jpg
    55,6 KB · Görüntüleme: 37
Kızlar benim reglim bitti gibi ama kasık batmalarım ve mide yanmam geçmedi sizce neden olabilir? Sabah test yaptım çıkmadı. İnternette idrar testi yerleşmeden 6 gün sonra yapılır diyor. Sizce doğru mu?

Canım ekimde dört sene oldu evlendiğimizdn beri hiç korunmadık 2.5 sene sonra ikizlere gebe kaldım ama maalesef erken doğumla kaybettim kızm 4 oğlum 56 gün dayanabildi. Ocak ayında doğum yapalı bir sene olacak bu ayda kimyasal oldu. Doktora gittim herşey çok iyi dedi
Başın sağolsun canım🙏 bence de gayet iyi her şey zaten gebe kalabiliyorsun eminim en kısa zamanda yine olucak 🌺

Canım döngün uzunsa olabilir benim 30-32 arası benim de hep geç olur
Dongu 31 ile 33 gun arasinda degisiyor canim birde esimle 3 gun ayri kalmamiz gereken bir durum olabilir ben insanlara ne diyecegim simdi kritik gunlerdeyiz eve gidip bebek yapmamiz lazim diyecek halim yok ne yapacagimi sasirdim

O da olabilir tabi ama esimle bir araya gelmemiz biraz sikinti su 2 gun nasil boyle denk geldi ya
Yaa öylemi ozaman yarın tekrar yap testi canım ne nedir tam anla. Bir de testin pik değil pike yakın belkide sadece lh dalgalanması yaşıyorsun olabilir böyle şeyler

X