Gebeliğe Hazırlık 🌺 OCAK AYI GEBELİK BEKLEYENLER 🌺

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Bu ay tekrar ovulasyon testine başlayacağım kızlar reglim bittiği gibi aynı zamanda kilo vereceğim artık beslenmeme dikkat edeceğim. 72 kiloyum o bile engel olabilir bana
Spor sağlık için de iyi kuzu kilo olmasa bile vücut daha aktif olur büyük fayda sağlar ben de birkaç gün sonra başlayacağım regl sancılarım bitsin de

Hsg 2 defa çekildim. Abartılacak bi durum yok zaten genel anestezi oluyosun çıktığında hiç bişi olmuyo 2. Olduğumda biraz lekelenmem olmuştu o kadar

Bu ay tekrar ovulasyon testine başlayacağım kızlar reglim bittiği gibi aynı zamanda kilo vereceğim artık beslenmeme dikkat edeceğim. 72 kiloyum o bile engel olabilir bana
Aynı kararı bugün bende aldım sağlıklı beslenip kilo vericem inşallah 77 kiloyum. Evlenmeden önce 48 kiloydum çok kötü kendi kendime sinirim bozuluyor hiç alışık değilim bu kiloya

Aynı kararı bugün bende aldım sağlıklı beslenip kilo vericem inşallah 77 kiloyum. Evlenmeden önce 48 kiloydum çok kötü kendi kendime sinirim bozuluyor hiç alışık değilim bu kiloya
Bende evlenmeden 55 kiloydum. Evlendikten sonra çok kilo aldım. Tartıya bir çıktım yuh dedim kendime. Bol bol su içiyorum zaten bugün bende bu kararı aldım.

Spor sağlık için de iyi kuzu kilo olmasa bile vücut daha aktif olur büyük fayda sağlar ben de birkaç gün sonra başlayacağım regl sancılarım bitsin de
Ben çalışmadığım için hareketsiz kalıyordum ama artık yapmicam. Spor yapıcam

Bende evlenmeden 55 kiloydum. Evlendikten sonra çok kilo aldım. Tartıya bir çıktım yuh dedim kendime. Bol bol su içiyorum zaten bugün bende bu kararı aldım.
Bana ne olduysa doğumdan sonra oldu. Sabahları limonlu su içiyorum gün içinde de ne kadar içebilirsem artık normalde hiç içmem bakalım

Candy7777 kuzular ben doktorla takip yaptırdığımda bel cevren de biraz geniş kilo verirsen daha iyi olur. Bel cevresi kalınlığı gebeliğe de engelmiş. Sonra grip oldum oğlan havale geçirdi derken 10cm inceldi iştahsızlıktan ama yetmedi galiba yetse sonuc alırdım iki aydır. 1.74 boyundayım 74-75 civarıydım şimdi 68 kiloyum. Ekmeği komple cıkardım hayatımdan . Ilık sirkeli su içiyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…