Gebeliğe Hazırlık 🌺 OCAK AYI GEBELİK BEKLEYENLER 🌺

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
bende çektireceğim kuzum çektiren arkadaşlar bize bilgi versin :) regl i bekliyorum gelsin de
Kuzum ben de çektirdim adet bitiminden 3 gün içinde çekilmesi gerekiyor diyorlar adet bitti 2. Gün çektirdim anestezi almadan şehir hastanesinde çektirdim çok korkuyordum çok şeyler okudum abartılacak kadar kötü bir şeyi yok anlık acı hissediyorsun sanki yoğun bir gaz ve adet sancısı sonra da hemen geçiyor mesela benim iki tüpümde kapalıymış ikinci ilacı veriyorum dedi ikinci ilaçta sağ tüp açıldı sol açılmadı ona rağmen yine çok acı hissetmedim

Kizlar yumurtlamami acaba sondaki bugun yaptigim

Eklentiler

• IMG_20240129_185304.jpg
    137,5 KB · Görüntüleme: 50
İnşallah kuzum gördüm öyle forumda önce negatif çıkıp sonra pozitife dönen ama regl belirtilerim ben buradayım diyor benim pek umudum kalmadı. Senin olur inşallah güzel haberlerini bekliyorum
Bende de var regl belirtileri de psikolojiktir diye düşünüyorum. Hala ayın 30 u olmadı bir umut var hala

Yok balım yaaaa karnım bütün gün ağrıdı ha regl oldum ha olacağım diye bekledim gelen giden de yok anlamadım
Canm regl günü bnde öyleydim hatta akıntım oluyor diye peçete koymuştum lavaboya gittiğimde kahverengi ve pembe kan gördüm peçetede ama devamı gelmedi çok şükür normaldir yani korkma sen git kan bak hemen

Ben de öyleyim işte tuvalete girdim girdim çıktım bütün gün zaten idrar sıkışıklığımda var ama en güzeli kan vermek Allah nasip ederse sabah gitmeye niyetim bakalım

Teşekkür ederim canım inşallah acımaz bakalım bende adeti bekliyorum özelde çektireceğim ben inşallah sorun çıkmaz

Ben de öyleyim işte tuvalete girdim girdim çıktım bütün gün zaten idrar sıkışıklığımda var ama en güzeli kan vermek Allah nasip ederse sabah gitmeye niyetim bakalım
Git canm o tuvalet varya valla zor yetisiyom bazen sanırsın 9 aylık hamileyim o derece zorluyor benisonucunu merakla bekliyorum inşallah vardır

An itibariyle son testim artık regl beklerim

Eklentiler

• IMG_4152.jpeg
    58 KB · Görüntüleme: 32
  • IMG_4151.jpeg
    41 KB · Görüntüleme: 36
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…