Gebeliğe Hazırlık 🌺 OCAK AYI GEBELİK BEKLEYENLER 🌺

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Çok sevindim canm adına hayırlı olsun sağlıkla artsın inşallah

Öyle kuzu bana doktor üç gün bir dolu bir boş demişti ama bugün değerlendiremediysen yarını boş geçmeyin derim sonrasında devam edebilirsin sana kalmış. İnşallah hayırlısıyla olur diyelim
Amin canım hepimiz için inşallah Bugünü sabah değerlendirmiştik canım bir de yarın sabah değerlendirebilirim. Yarın eşimin röntgen işleri olacağı için yarından sonraya çok bırakmak istemiyordum

Doğal yoldan geçirmek istiyorum kuzum. Teramisin her şeye iyi geliyor güzel bir krem. Çay demlemesini duymuştum yarın sabah onu denicem teşekkür ederim:)

Kızlar ben şöyle bi grup buldum biraz burda takılmak istiyorum testtir yumurtadır içim çıktı. Kırılan tabağın yerine yenisini koymak istiyorum O takımı tamamlamak istiyorum anlıyor musunuz

Eklentiler

• 7094ABCE-B90E-40E3-9A9F-7A220DED0A49.jpeg
    96,6 KB · Görüntüleme: 31
Kızlar ben şöyle bi grup buldum biraz burda takılmak istiyorum testtir yumurtadır içim çıktı. Kırılan tabağın yerine yenisini koymak istiyorum O takımı tamamlamak istiyorum anlıyor musunuz
Hahaha geçen hafta yemek takımımın iki kayık tabağını kırdım o kadar üzüldüm ki bu arkadaşı iyi anlıyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…