Gebeliğe Hazırlık 🌺 OCAK AYI GEBELİK BEKLEYENLER 🌺

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
canımm sağ kasığımda batma gibi şeyler hissedince tekrarladım testi hafif soluklaşmış sanki 🥹Eki Görüntüle 3375665
Kuzumm catlamısss gözün Aydın☺️ Siz bu gece degerlendırın eşin uyanıksa 😁 çatlamadan sonra 24 saat içinde ilişki olmalı dıyolar yumurta hücresi 24 saat yaşıyormuş cunku sımdı yapamazsanız sabah yapın ama en geç gece 12 ye kadar yapmaya çalışın günü devırmeyın ne kadar erken olursa o kadar iyi

Kuzumm catlamısss gözün Aydın☺️ Siz bu gece degerlendırın eşin uyanıksa 😁 çatlamadan sonra 24 saat içinde ilişki olmalı dıyolar yumurta hücresi 24 saat yaşıyormuş cunku sımdı yapamazsanız sabah yapın ama en geç gece 12 ye kadar yapmaya çalışın günü devırmeyın ne kadar erken olursa o kadar iy
Çok teşekkür ederim canım benim. İlk kez yaptığım için pek bilgim yoktu çoook yardımcı oldunuz hepiniz ♥️♥️♥️

Bacım bat 31 mi 27 mi kafam karıştı öyleyse daha 6 gün var hayır benimde 1 şubattı iki gün erken yumurtlayınca dedim 30-31 e kayar mı adet o yüzden test de yapmadım. Dün çok hissedilir derecede adet ağrısı yaşadım. Kür yapıyprum ben yarın son günüm yumurtlama erken olunca batı da erkene cekmiştir belki kür diye düşündüm test yapmadım dün 7 gün varsaydım bugun 6. Tebrik ederim sağ salim Allahım kucağınıza almayı nasip etsin inşallah 🙏❤❤
Canım benim de 1 Şubat yumurtlama 15 Ocak ta oldu. Seninle aynı mıyız. Benim de erkene mı çekilir acaba . Gerçi hiçbir regl belirtim yok

Kızlar regl ağrıları da gelmeye başladı zaten.

Eklentiler

• IMG_20240125_104017_1.jpg
    IMG_20240125_104017_1.jpg
    77,3 KB · Görüntüleme: 67
2 gün önce test yapmıştım kan da verdim 16 küsür çıkmıştı ertesi gün kanamam oldu adetim başladı zannettim ama devamı gelmedi kimyasal gebelik diye düşündük.Simdi de annemler misafir bi sevindiler bi üzüldüler tekrar demek istemiyorum maalesef elimde testim de kalmadı
Kızlar adetin devamı gelmeyince tekrar test yaptım ekliyorum

Eklentiler

• 20240125_104359.jpg
    20240125_104359.jpg
    166,5 KB · Görüntüleme: 66
Çanım alttaki inovitanın normal gebelik testi,üstteki de prodoctorun erken gebelik testi olsaldı tam tersi olması gerekmiyor muydu😅
Kuşum innovitada çok hassas. Ben burda ne testler gördüm erken gebelikte çıkmayıp normal testte çıkan

X