Gebeliğe Hazırlık 🌺 OCAK AYI GEBELİK BEKLEYENLER 🌺

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Hasımlar merhabalar benimde 19 gün günüm geçti ama normalde de döngüm uzun ve arada gecikmeler yaşıyordum son bir haftadır aşırır mide bulantısı mide yanması ve idrar dam sonra mesanemde baskı hissettim test yaptım çubuk ta böyle çıktı kan verdim kanda da 2, haftalık hamilelik gözüktü ay napacağımı bilmiyorum 3 gün sonra tekrar vereceğim 3 çeşit gebelik var dedi doktor kimyasal gebelik dış gebelik ve gerçek gebelik eğer sonucun 2 katına çıkarsa gerçek gebeliktir dedi rabbim isteyen herkese nasip etsin 4 yıllık evliyim yumurta çatlatma da denedim olmadı eşime varikosel tanısı bırakıldı tamamen umudumuzu kestik deprem oldu evimizi kaybettik konteyner kendiye kalıyoruz burda da ben istemiyordum nasip oldu Allah’ın takdiri Eki Görüntüle 3375635
Çok sevindim canm adına hayırlı olsun sağlıkla artsın inşallah 🤲❤️

Benı etiketle canım yoksa gözden kacırabılırım
canımm sağ kasığımda batma gibi şeyler hissedince tekrarladım testi hafif soluklaşmış sanki 🥹
IMG_9800.jpeg

Öyle kuzu bana doktor üç gün bir dolu bir boş demişti ama bugün değerlendiremediysen yarını boş geçmeyin derim sonrasında devam edebilirsin sana kalmış. İnşallah hayırlısıyla olur diyelim🤗🙏
Amin canım hepimiz için inşallah 👼 Bugünü sabah değerlendirmiştik canım bir de yarın sabah değerlendirebilirim. Yarın eşimin röntgen işleri olacağı için yarından sonraya çok bırakmak istemiyordum ☺️

Canım benım kızdada it dirsegi diger aldı arpacıkmıs zaten doktor damla verdı bide krem terramychin kremin aldı tam olarak yazılısını bılmıyorum teramisin dıye okunuyor onu sürüyoruz hafıfletıyor biraz damlanın adını unuttum yarın bakıp solıyeyım sana doğal yoldan gecırmek ıstıyosan sıcak suyla yıka yada masaj yap sarımsak da iyi geliyor dıyolar bıde demlenmiş çay tortusuyla beraber bastırabılırsın üstüne
Doğal yoldan geçirmek istiyorum kuzum. Teramisin her şeye iyi geliyor güzel bir krem. Çay demlemesini duymuştum yarın sabah onu denicem teşekkür ederim:)

Kızlar ben şöyle bi grup buldum biraz burda takılmak istiyorum 🤣🤣🤣 testtir yumurtadır içim çıktı. Kırılan tabağın yerine yenisini koymak istiyorum 🤣🤣 O takımı tamamlamak istiyorum anlıyor musunuz 🤣🤣

Eklentiler

• 7094ABCE-B90E-40E3-9A9F-7A220DED0A49.jpeg
    7094ABCE-B90E-40E3-9A9F-7A220DED0A49.jpeg
    96,6 KB · Görüntüleme: 31
Kızlar ben şöyle bi grup buldum biraz burda takılmak istiyorum 🤣🤣🤣 testtir yumurtadır içim çıktı. Kırılan tabağın yerine yenisini koymak istiyorum 🤣🤣 O takımı tamamlamak istiyorum anlıyor musunuz 🤣🤣
Hahaha geçen hafta yemek takımımın iki kayık tabağını kırdım o kadar üzüldüm ki bu arkadaşı iyi anlıyorum 😅

X