Gebeliğe Hazırlık 🌺 OCAK AYI GEBELİK BEKLEYENLER 🌺

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Eklentiler

• IMG_20240125_105527.jpg
    IMG_20240125_105527.jpg
    59,7 KB · Görüntüleme: 80
Sen ne durumdasın kuzu benim bat pazar😅
[/QUOTE
Kuzum ben bat 1 şubattı ama erken yumurtladım iki gün. Bat da geriye cekilmiştir diye düşünüyorum iki gündür de regl oluyomuş gibi ağrı gelip gidiyo öyle kasık batması drğil bildiğin rahim ağrısı. Bugün sabah test yaptım negatif tertemiz herhalde batı erken olcam ilk defa bir hafta kala adet ağrısı yaşıyorum

Canım benim de 1 Şubat yumurtlama 15 Ocak ta oldu. Seninle aynı mıyız. Benim de erkene mı çekilir acaba . Gerçi hiçbir regl belirtim yok
Satım 4 ocak kuzu 17si yumurtlama görülüyodu ama 15inde oldu. İki gün geriye cekildi bat 1 şubattı 30 ocağa kayar bat diye düşünüyorum iki gündür adet ağrılarım var ara ara öyle kasıkta batma falan değil bildiğin rahim ağrısı. İncir havuç kürü yapmıştım ondan mı böyle oldu bilmiyorum ilk defa bata 7 gün kaladan beri adet ağrısı yaşıyorum. Normalde bat günü gelir ağrır 20 dkya adet gelir max

aşkımmmm diğer ilk attığın erken gebelikle birlikte olan testteee çok nettt gördüm. bu testte de bilgisayardan bakıyorum silik olarak görüyorummm. bence var. adetin gelmediyse bekleyelimmm :)

aşkımmmm diğer ilk attığın erken gebelikle birlikte olan testteee çok nettt gördüm. bu testte de bilgisayardan bakıyorum silik olarak görüyorummm. bence var. adetin gelmediyse bekleyelimmm :)
Daha pazara çok var ama yanarım yanarım prodoctora boşuna para bayılmışım ona yanarım😂😂

X