Gebeliğe Hazırlık 🌺 OCAK AYI GEBELİK BEKLEYENLER 🌺

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Allah razı olsun yavrum hepimizin bebişleri olsun güzel haberler alalım inşallah kayınvalidem için de ayrıca teşekkür ederim sağolasın 40 ım cıktığından beri adet oluyorum kuzum ben hiç öyle gecikme yaşamadım. Bir keresinde ilk kprunmayı bıraktığımda kimyasal gebelik yaşadım normalde 29-30 da adet görüyosam o ay 52 güne vardı. Bide kasım ayında 6 gün gecikmem oldu o kadar sekse sekse maksimum 2-3 gün gecikmeli olur o kadar onda da anlatmıştım ya gebelikten dolayo cok stres yaşadığım içindi stresi bıraktım bir iki gün gecikmeye düştü. Peki miden nasıl ya birinde gördüm burda mı eski ekim kasım aralık topiğinde mi neydi soğan suyu midemi cok ağrıttı yazmıştı. En iyisini yapıyosun pcos yokken tarifi sadeleştirerek inşallah faydasını görürsün ❤❤❤ ben bunun ekran görüntüsünü alıyorum. İncir havuc fayda sağlamazsa, dediğin gibi adet bitiminden iki gün sonra buna başlarım.

Aynen canim hamilelik olsun insallah şayet olmazsa dene sende. Benimde 30 36 gun arasi oluyor ama asiri bir gecikme olmaz. Benim midem hassastir normalde iki gun ust uste tursu yesem agrir ama kaynatildigi icin mi nedir hic dokunmadi 3 gundur. Ustelik ac karna icmistim. Yinede temkinli olmakta fayda var ilk gun agritirsa mideni tok karnina ic sen. Sey gibi dusun ben corba yaparken icine butun kucuk soganda atarim sifa olsun diye o corba agritmiyorsa bu neden agritsin kayniyor sonucta. Bakarsin bu ay hic gerek kalmaz sogana falan

beni de ekleyebilir misiniz? Sat 2 Ocak bat 26 ocak

Stresle olmuyor o is hic yapma o zaman gorev gibi olmasin. Duzenli oluyorsa bosver bence ovulasyon duzenli iliski olmuyorsa yapilmali zaten yoksa zaten 2 gunde bir gidiyorsan ovulasyon yapsan ne yapmasan ne canim ne anlami var ki.
Dogru dıosun canım valla strese sokacaksa hıc yapılmamalı dedıgın gibi bu ay böyle gün aşırı olsun bıde böyle deneyelim kuzum bısey dıcem sen incir kuru yapmıyordun demı sadece sogan yapıyordun ya bu incir kürünün cok yapılması süt hormonunu arttırabılıyormus bide mesela bazı ınsanlarda yumurtayı cok büyütüp kist oluşmasına sebep olabılıyormus Y Yaseminnn35 kuzum dozunda yap cok kacırma istersen sen yapıyormuydun incir kürü

İnşallah kısa zaman içerisinde sağlıklı bebeklerimiz olur bende 6 aydır deniyorum henüz bir hamilelik yaşamadım

Haklısın kuzum doğru ben soğanla bir sarımsal da koyarım çorbalara hele bal kabağı çorbasına mercimek çorbasına tarhanaya çok yakışıyor. Ya allah ya bismillah diyelim o zaman. soğan kürüyle beraber şu çörek otı bal tarçın kürünü de mi denemeli acaba o da var aklımda benim ay vallahi kür zehirlenmesi yaşıcam bu gidişle ağzından bal damlıyor kuzum allahım zamanı gelmiştir de nasip eder inşallah hepimize ❤ bu arada bi yorum okudum bi arkadaş eşi iş seyahetindeyken kısıtlı zamandaki ilişkiden hamile kalmış galiba sana da yazmış hatta okudum da cevap yazcaktım neden olmasın hiç beklemediğimiz anlarda geliyo bebekler

Aşkım ben de yapıyorum havuc incir kürünü hatta 21. Güne yakaştım ayın 25inde bitiyo süresi. İbrahim saraçoğlu tüm detaylarıyla veriyo incir kaç tane havuc kaç tane kaç su bardağı suya ne kadar süre kaynayacağına kadar. Tarifte verilen ölçüyü aşmamak lazım bu her tarif de böyle basit bi kel yaparsın unu fazla kaçır taş gibi kekin olur gibi.. Kist yapmasa bile fazla kullanımda ast alt değerlerini bozar anında

Ayy o alt ast değerleri yuzunden ben ilk gebeligimde erken doğum yaptım ast 600 çıkınca hemen doğuma aldılar benı o yüzden korkuyorum karacıger enzımlerının yukseklıgınden kuzum benım dalak falan büyüdü bi anda tavan yapmıştı değerlerim hç

Sat 04.01 bat 28.01 beni de ekler misiniz pozitif hissediyorum. Ya da umuyorum

Kızlar reglime 4 gün kaldı aylardır deniyoruz her seferinde erkenden test yapmayacağım deyip kendimi test yaparken buluyorum çok stres yapıyorum gerçekten sadece bu var aklımda

Kuzu ben onu kür olarak yapmadım. Günde 1 incir yiyorum 1 tane havuç. Hatta inciri bıraktım yemeyi 2 günde 1 e düşürdüm

Canım benim 28 i ya heyecandan yanlış yazmışım yarın mı yapsam çarşambayı mı beklesem bilemedim. Belirti falan da yok bende
Canım benim de 28 ocakta rejl günüm ckk heyecanlıyım dört aydır bekliyoruz her ayı çok iyi değerlendirdik öncesinde ben doğum kontrol hapı iciyordum doktor bı sorunun yok dedi ama dört aydır olmuyor

Canım benim de 28 ocakta rejl günüm ckk heyecanlıyım dört aydır bekliyoruz her ayı çok iyi değerlendirdik öncesinde ben doğum kontrol hapı iciyordum doktor bı sorunun yok dedi ama dört aydır olmuyor
Ben hiç doğum kontrol hapı kullanmadım biz de 5-6 aydır deniyoruz. 28inde regl günüm benim de bakalım umarım guzel haberler alırız

Ben hiç doğum kontrol hapı kullanmadım biz de 5-6 aydır deniyoruz. 28inde regl günüm benim de bakalım umarım guzel haberler alırız
Ay insallahh mutlaka yaz bana olumlu olumsuz :) ben de dört ay hap kullandım dört aydır da deniyoruz ama ben çok stres yapıyorum iki aydır insan sanıyor ki hemen hamile kalacak ama öyle değilmiş altı aydır folik asit iciyorum sen içiyor musun

Evet ben de içiyorum bir ara düzensiz içtim bi ay içtim bi ay içmedim falan ama 3 aydır düzenli kesmedim. Valla hemen hamile kalan da kalıyor masallah ama zormuş bu işler biz de şaşkınız ya nasıl millet hemen isteyince yapıveriyo cocuğu diye.

Düzenli iç canım mutlaka evet insanlar bı kere de hamile kalıyor çok acayip

Geçmiş olsun aşkım sen gebelik kolestazı yaşamışsın. Benim de oğlan dopduktan bir buçuk sene sonra oluştu. İki ay da zor kendime geldim ilaçlı mr lar ilaçlı tomografiler en son dr karaciğerden biyopsi yapacaktı değerlerim kendiliğinden geriledi. Ast alt 700 lerdeydi alp de 170 lerdeydi.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…