Gebeliğe Hazırlık 🌺 OCAK AYI GEBELİK BEKLEYENLER 🌺

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Calisma yapamiyoruz kuzum esim is dolayisiyla sehir disinda subat reglimi beklicem subat 14 gibi. Sonraki aya kaldi bizim calismalar bu arada sogan kuru yapayim dedim bende sen naptin
8 haftalık olduk bizde kuşum randevu aldım bekliyorum kız benim eşimde şehir dışındayken ben hamile kalmıştım ya son gün yapılan değerlendirmeyle inşallah varsa öyle bir ihtimal sende öyle olsun ya

Hadi yaa hadi bende oyle kalirmisim insallah aman masallah sana ne yollardan gectin sende kimyasal mi degil mi diye bebis buyumus bile masallah cinsiyet ne zaman belli olacak

Bekle derim yinede. Benim 4 gun gecikmeden sonra çıktı. Öncesinde test yapmadım ama yapsamda çıkmazdı bence ya
Ben de bekliyorum bakalım hayırlısı inşallah kaldı ki yapacak başka bir şeyim de yok zaten

Kuzım

Kuzum 8 gun var daha sabir. Kur yuzunden hareketlenme olmustur belki bende soganin 3. Gunundeyim daha bir sey yapmadi bakalim
Çarşıdan eve koşarak geldim. Adet başlarken bi sancı oluyo ya birden geldi napcağımı şaşırdım. Tam ölçü tarifini yazar mısın aşkım bana. Günde bir içiyosun demi öyle okudun sanki ben. Kaynana beni rüyasında hamile görmüş akşam 10du aradığında beni rahatsız o kanser hastası ileri seviye. Allahım yarabbim hayırlara cıkarsın anne dedim

Hadi yaa hadi bende oyle kalirmisim insallah aman masallah sana ne yollardan gectin sende kimyasal mi degil mi diye bebis buyumus bile masallah cinsiyet ne zaman belli olacak
Şubatın sonu gibi 12 haftalık oluyor aksilik olmazsa söylerim diyor doktorum ama hayırlısı kuşum inşallah sağlıklı olsunda bir ay geç olsun kuşum

Anladım canım teşekkürler

Şu keçiboynuzu bizim gibiler sayesinde popüler oldu. Kendi özgür iradesiyle onu yiyen var mı ya
Ayy valla öyle zengın ettık üreticileriBenım kocam da benım zorlamamla yıyor kuzu yerı gelmişken sorayım günde kaç kere yıyor aç mı tokmu?

Allahim hayirlara cikarsin ruyasini hadi insallah bebisim. Onada sifa versin son nefese kadar sabir versin.
Kuzucugum 1 tane soganin ince kabuklarini soyuyorum dorde bolup 1.5 bardak suyu kaynatip icine atiyorum soganla beraber 5 dk kaynayinca ilimaya birakiyorum iliktan biraz daha sicakkende ac karnina iciyorum. Sabah aksam diyor ama ben tek aksam iciyorum. Normal kurde 15 gun devam edin diyor ama ben 10 gunde birakacagim pko falan yok bende cunku abartmak istemiyorum. Cok arastirdim en dogrusu regl bittikten 2 gun sonra baslamakmis. Eger reglin cok duzensizse 2 ayda bir falan oluyosan ancak regl basladigi gun baslanacak. Benim o kadar degildi 7. Gun regl bitti 9. Gun küre basladim. Ama icenler cogu kisi sonraki ay hamile kaldim yazmislar rahim kanallar herseyi temizliyormus. Ha birde kahverengi kabuklu sogandan olacak

Son düzenleme:
Yok canim artimeddi baska yapmadim ama ovulasyon testlerini begendim ben gebelik gibi degil ertesi gun yine ilk 10 saniyede t cizgisi daha koyu cikti 3. Gun baya siliklesti birden
Anladım kuzucum. Ben bu ay ovulasyon yapmadım benı cok strese sokuyor

Anladım kuzucum. Ben bu ay ovulasyon yapmadım benı cok strese sokuyor
Stresle olmuyor o is hic yapma o zaman gorev gibi olmasin. Duzenli oluyorsa bosver bence ovulasyon duzenli iliski olmuyorsa yapilmali zaten yoksa zaten 2 gunde bir gidiyorsan ovulasyon yapsan ne yapmasan ne canim ne anlami var ki.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…