Gebeliğe Hazırlık 🌺 OCAK AYI GEBELİK BEKLEYENLER 🌺

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Evet canim prolaktini yukseltiyormus ben yapmadim ama ayni anda hepsi yapilmaz zaten ya bir kur yapiyorsak vucudu 1 ay dinlendirmek lazim ben sogandan sonra kur yapmayi dusunmuyorum zaten inciri meyve olarak yerimde kaynatip icmem herhalde hormonlarim normalken riske atamiyorum canim.

Insallah canim Allah hayirli zamana bekletiyor. Ama oyle butun kurleri ayni ayda yapma canim bazi kurler bazi hormonlari dusuruyor yada cikariyor iyi arastir ben soganda kaldim acikcasi baska kur yapip dengeyi bozmak istemiyorum yapacaksanda hepsini ayni anda yapma. Hormon tahlili yaptirmismiydin sen canim ona gore de kurlere devam edersin

Ya kızlar ben kasım ayında hormon testi yaptırmıştım her şey referans seviyesinde çıktı. Estradiol da öyle.

Estradiol : 10 ng/L çıktı sizce bi normal mi bilen arkadaşlar var mı?

Ya kızlar ben kasım ayında hormon testi yaptırmıştım her şey referans seviyesinde çıktı. Estradiol da öyle.

Estradiol : 10 ng/L çıktı sizce bi normal mi bilen arkadaşlar var mı?
Benimki 33 cikti doktor normal dedi. Burda bir arkadasin 50 cikmis normal demis. Ref. Icindeyse artik bilemiyorum canim. Ostrojen hormonu bu.

Aynen canım bende rıske atamıyorum. Çok fazla kurcalamak ta iyi bişey deil.

Benimki 33 cikti doktor normal dedi. Burda bir arkadasin 50 cikmis normal demis. Ref. Icindeyse artik bilemiyorum canim. Ostrojen hormonu bu.
referans değerinde görünüyor canım sadece bazı yerlerde daha yüksek yazıyor ama pg / ng den dolayı sanırım. Ay bi an önce regl olsam da çalışmalara başlasam böyle de zaman geçmiyor

yok bence canım tertemiz bembeyaz yaa sinirden ağlayacağım gerçekten moralim yerlerde şuan testin markası laboquick
Bozma oyle moralini ya bak deniyoruz hep bu ay olmadi diger aya yine yeniden denemeler olacak. Belki kurlerle vucudun temizlenip oyle olacak canim

bende testi yaptım kızlar duramadım ve sonuç kocaman bi negatif şaşırdık mı hayır
Hayırlısı olsun canım alıştık artık negatıf görmeye bende denemeye başladığımdan berı hep hnegatıf görüyorum hayırlısı hakkımızda ne dıyelım elden gelen bişey yok her ay yenı bı umut demek pozıtıfler şubata inşallah.

referans değerinde görünüyor canım sadece bazı yerlerde daha yüksek yazıyor ama pg / ng den dolayı sanırım. Ay bi an önce regl olsam da çalışmalara başlasam böyle de zaman geçmiyor
Sen ostrojen iceren seyleri normal abartmayacak sekilde yemeye calis canim ama 1 dk sen tahlili ne zaman verdin ben adetin 3. Gunu vermistim

Bozma oyle moralini ya bak deniyoruz hep bu ay olmadi diger aya yine yeniden denemeler olacak. Belki kurlerle vucudun temizlenip oyle olacak canim
çok teşekkür ederim kuzum güzel dileklerin için ama benim hiç umudum yok ya şimdi doktor falan araştırıyorum tekrar gideceğiz doktora böyle beklemekle bişey olmuyor olmayacakda

şubatta aynı olacak martta kuzum ( kendi adıma konuşuyorum ) doktor araştırıyorum ben şimdi tekrar gideceğim doktora

çok teşekkür ederim kuzum güzel dileklerin için ama benim hiç umudum yok ya şimdi doktor falan araştırıyorum tekrar gideceğiz doktora böyle beklemekle bişey olmuyor olmayacakda
Doktorla beraber goturun sureci o zaman canim bilemiyorum tabi ne gerekiyorsa senin icin guzel olsun hersey insallah.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…