Gebeliğe Hazırlık 🌺 OCAK AYI GEBELİK BEKLEYENLER 🌺

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Hanımlar nasılsınız ne alemdesiniz benim incir havuc kürü de işe yaramadı galiba adete 8 gün var ama adet olcakmış gibi bi kasıklarım ağrıdı bugün ayy adet tarihimi de öne cekti herhalde 🤧🤧🤧🤧

Kızlar ya can sıkıntısına yemekten sonra sarma sardım vakit geçsin diye hala uyku vaktim gelmedi delirecem valla önerdiğiniz dizi film dikiş nakış tekvanto tekniklerine açığım😂😂

Kızlar ya can sıkıntısına yemekten sonra sarma sardım vakit geçsin diye hala uyku vaktim gelmedi delirecem valla önerdiğiniz dizi film dikiş nakış tekvanto tekniklerine açığım😂😂
Netflix varsa arsen Lupen (dizi) iyidir ya da doğu ekspresinde cinayet (film). Ne tür şeyler seviyorsun canım?

Ben muhtesem yuzyilin eski bolumlerine sarmistim ne zamandir hurrem ben gebeyim ben gebeyim dedikce sinirlerim tepeme cikti

Hanımlar nasılsınız ne alemdesiniz benim incir havuc kürü de işe yaramadı galiba adete 8 gün var ama adet olcakmış gibi bi kasıklarım ağrıdı bugün ayy adet tarihimi de öne cekti herhalde 🤧🤧🤧🤧
Kuzum 8 gun var daha sabir. Kur yuzunden hareketlenme olmustur belki bende soganin 3. Gunundeyim daha bir sey yapmadi bakalim

İyiyim kuşum bulantı ile mücadele etmeye çalışıyorum 5+5 te vurdu beni valla sen? 🥹
Ben sabah erken gebelik testi yaptım negatif çıktı. Test yanlıştır diye düşünüyorum 😅 daha doğrusu avutuyorum kendimi 2 günüm kaldı bat'a. Bekliyorum 😂

Kuzum neler yapıyorsun arada sayfaya bakıyordum seni görürüm diye denk gelemedim nasıl gidiyor çalışmalar 🥰
Calisma yapamiyoruz kuzum esim is dolayisiyla sehir disinda subat reglimi beklicem subat 14 gibi. Sonraki aya kaldi bizim calismalar bu arada sogan kuru yapayim dedim bende sen naptin

X