Gebeliğe Hazırlık 🌺 OCAK AYI GEBELİK BEKLEYENLER 🌺

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
İnşallah öyle olurum kızlar o mutluluk halayının başını çekerim birlikte burdan gebeliğin diğer haftalarını aylarını heyecanlarını yaşayabiliriz
Şimdi son kararın ne yarın mı perşembe mi. Bence sabah uyan şöle bi bak ruh halin nasıl ona göre karar ver kuzum. Çok erken de olabilir, zamanıbda olabilir her şey muamma

Şimdi son kararın ne yarın mı perşembe mi. Bence sabah uyan şöle bi bak ruh halin nasıl ona göre karar ver kuzum. Çok erken de olabilir, zamanıbda olabilir her şey muamma
Valla kuzu yarın yapacağım test hakkında bozuk diyenler de oluyor bilmiyorum ama yarın deneyeceğim artık ne çıkarsa şansıma zaten elimde üç tane test vardı ya bat a kadar test yaparım

Prodoctor erken gebelik
Kuzu o test asla hata yapmıyor. Ben onu 12li şeklinde koliyle defalarca aldım. İlk pozitifimi onunla öğrendim hatta. Sonrakiler hep bembeyazdı. Hiç hatalı çıkarmadı. Yani üreten firma benim kadar test denememiştir sana o kadar söylüyorum tek dezavantajı bence o erken gebelik testi değil sana foto atacam bak eski gebeliğimden. Beta 50yken yarım saat sonra kızardı. 4. Saatin sonunda tam kızardı. 2sini de atıyorum. İlkli yarım saat,2.si 4. Saatin sonu. Ya da foto ters yüklendi anlarsın zaten

Eklentiler

• 0E5B683A-FF78-4499-A874-4976A030935C.jpeg
    61,7 KB · Görüntüleme: 59
  • EC69951A-751A-4A29-9A6D-BE8230BF3F78.jpeg
    81 KB · Görüntüleme: 62
Kız ben çıkmayınca hemen çöpe atıyorum bekletmiyorum o kadar normal kaset testlerde de 10üstü gösteriyor dedilerdi sanki. Eğer olur da yarın pozitif görürsem kaset test de yaparım elimdekilerden

Ayy heyecan bastı testi görünce

Kız ben çıkmayınca hemen çöpe atıyorum bekletmiyorum o kadar normal kaset testlerde de 10üstü gösteriyor dedilerdi sanki. Eğer olur da yarın pozitif görürsem kaset test de yaparım elimdekilerden
Şey diyolar ya 20dk üstü dikkate almayın. Yarım saat sonra gördüm ben. Üstelik beta 50ydi. Kuruma çizgisi zaten kırmızı olmuyor kahve oluyor

Şey diyolar ya 20dk üstü dikkate almayın. Yarım saat sonra gördüm ben. Üstelik beta 50ydi. Kuruma çizgisi zaten kırmızı olmuyor kahve oluyor
Sen bu şekilde görüp hemen mi kan verdin kuzu. Ya ben geçen gebeliğimde sat 17 şubat bat 16 marttı 14 martta silik çizgiyle görmüştüm bu şekildeydi. 17 martta 93 beta ile öğrenmiştim.

Eklentiler

• IMG_20230317_092325.jpg
    58,3 KB · Görüntüleme: 57
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…