Gebeliğe Hazırlık 🌺 OCAK AYI GEBELİK BEKLEYENLER 🌺

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Olabilir kuzum. Hadı hayırlısı bakalım ne olacak bu sefer insallah cok bekletmeden gelir bebişler. Senınnasıl gıdıyor soğan kürü
Iyi gidiyor iste canim bugun aksam yemeginden once 3. Yu icecegim daha bir etkisi yok oyle sancidir falan biraz akinti artti ama yumurtlama yaklastigindan mi yoksa sogandan mi bilmiyorum bugun 11. Gunum bende 17. Gun yada 23. Gun arasi yumurtlama olur bakalim sogan erkene ceker belki. Ne zaman regl olacagim merak ediyorum.

Kuzum annemlerdeyim de iste evdeki kadar vakit olmuyor siteye girmeye. 10 gun sonraya kadar anca donecegim eve. Tribe girmeyin hic annemin dogurana kadar hic bulantisi bile olmamis iste gunu gecince acaba demis.
Kız ben de buraya bakmaktan işimi gücümü yapamıyorum. Yrn kadın gelecek temizliğe bugünden çamaşırlara daldım

Dikiş attılar mı kuzu sana
Yok canım rahim ağzı kısalığı tespıt ettıler işte detaylı ultrasona gırdım doktor dıkıs atalım dedı eşim diretti ilaçla kurtaramazmıyız deyınce full yattım igne ilaçlarla devirdik 28. Haftaya gelince rahatlamıştım biraz ama cok zor bı surectı

Kuzu bir de doktor bana reglin biter bitmez günaşırı ilişkiye başlayın demişti öncesi de sonrası da önemliymiş
Geçen hafta gittim bana da aynısını dedi doktor. Yumurta takibi yapma her ay değişebilir dedi

Benim bi arkadaşımın 2 çocuğunda da erken doğum muhabbeti olmuş. İkisinde de yatmış. Sen bu yeni gebeliğinde de dikkat etmen gerek kuzum

Bakalım döngünü degıstırecekmı bu arada benım bı arkadaşımda gec gec adet görüyordu doğum kontrol hapı kullandı bir ay. Bir sınırdaki regli 28 günde bir olmuş önceden 35 38 günde oluyormus o bebek olmasın dıye korunma amaçlı kullanmıştı ama böyle bi faydası oldu ona kuzum düzene sokuyor doğum kontrol hapı

Benim bi arkadaşımın 2 çocuğunda da erken doğum muhabbeti olmuş. İkisinde de yatmış. Sen bu yeni gebeliğinde de dikkat etmen gerek kuzum
Aynen öyle yenı gebelikte dıkkat etmem lazım asla seyahat yok dugun yok bende rahım ağzı kısalığı oldugunu bılmeden dugunde hoplaya hoplaya halay cekmıstım

V Vavelya09 kürtajdan önce 32-33 günde 1 adet oluyodum şimdi 28güne düştü. Kızlar unutmayın ki biz satbadiyiz. Beraber yumurtlayıp beraber doğurmalıyız bugün hepimizin 11. Günü

Ve baban seni yakalamıştı
Ahaha aynen 3 aylık olmayana kadar söylememeyı düşünüyorum cok darlıyor beni insallah Allah kısmet ederse gebe kalırsam bu ay bızım ayımız olur ınsallah buraya bakmaktan Şubat topıgı ikinci planda kaldı bi bakayım hele bat günü yaklaşan varmı

Kız benim ağzımda bakla ıslanmıyo nasıl tutacam kendimi bilmiyorum. Ben de 12 haftaya kadar saklayım diyorum kendimi zincire mi vursam, sessizlik yemini mi etsem, inzivaya mı çekilsem napsam

V Vavelya09 kürtajdan önce 32-33 günde 1 adet oluyodum şimdi 28güne düştü. Kızlar unutmayın ki biz satbadiyiz. Beraber yumurtlayıp beraber doğurmalıyız bugün hepimizin 11. Günü
Ahahha aynen kızz satbadiyiz biz batbadi olamasakta benim regl tarıhı 6 7 Şubat

İnşallah öyle olurum kızlar o mutluluk halayının başını çekerim birlikte burdan gebeliğin diğer haftalarını aylarını heyecanlarını yaşayabiliriz

İnşallah öyle olurum kızlar o mutluluk halayının başını çekerim birlikte burdan gebeliğin diğer haftalarını aylarını heyecanlarını yaşayabiliriz
Ayy ınsallah canım yarın büyük günnn hadı bakalım yatın gunumuzu şenlendir

Kız benim ağzımda bakla ıslanmıyo nasıl tutacam kendimi bilmiyorum. Ben de 12 haftaya kadar saklayım diyorum kendimi zincire mi vursam, sessizlik yemini mi etsem, inzivaya mı çekilsem napsam
kuzum sen dayanamazsın herkese bi test örneğiyle süpriz yaparsın hedıye kutusuna koyup nasıl olsa test cok

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…