Gebeliğe Hazırlık 🌺 OCAK AYI GEBELİK BEKLEYENLER 🌺

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Bakalım döngünü degıstırecekmı bu arada benım bı arkadaşımda gec gec adet görüyordu doğum kontrol hapı kullandı bir ay. Bir sınırdaki regli 28 günde bir olmuş önceden 35 38 günde oluyormus o bebek olmasın dıye korunma amaçlı kullanmıştı ama böyle bi faydası oldu ona kuzum düzene sokuyor doğum kontrol hapı
Aman onu korundugum zaman dahi kullanmadim ben mumkun oldugunca dogal yontemlerle ilerliyorum herseyde kuzum. Akintiya bakilirsa erken olacak gibi geliyor bakalim

Sen bu şekilde görüp hemen mi kan verdin kuzu. Ya ben geçen gebeliğimde sat 17 şubat bat 16 marttı 14 martta silik çizgiyle görmüştüm bu şekildeydi. 17 martta 93 beta ile öğrenmiştim.
Kuzu görür görmez koşa koşa özel hastane dibimde zaten hemen verdim 40dkya çıktı sonuç 50diye. Prodoctor için biraz bekle atma çöpe 😂 bide beta 50nin altındaysa göstermeyebilir

Kuzu görür görmez koşa koşa özel hastane dibimde zaten hemen verdim 40dkya çıktı sonuç 50diye. Prodoctor için biraz bekle atma çöpe 😂 bide beta 50nin altındaysa göstermeyebilir
Bakalım çarşamba günlerini çok severim normalde. Belki uğur getirir yarın sabah uyanır uyanmaz yaparım atarım buraya etiketlerim sizi

V Vavelya09 kürtajdan önce 32-33 günde 1 adet oluyodum şimdi 28güne düştü. Kızlar unutmayın ki biz satbadiyiz. Beraber yumurtlayıp beraber doğurmalıyız 😂🤣 bugün hepimizin 11. Günü
Eveet 11. Gun iste benim dongu uzun ya size uyum saglayayim diye sogan iciyorum yoksa 36 yi beklerim yine. Ama Z zesamu93 ya yetisemem o 24 gunde oluyormus 😅 impossible.

Aman onu korundugum zaman dahi kullanmadim ben mumkun oldugunca dogal yontemlerle ilerliyorum herseyde kuzum. Akintiya bakilirsa erken olacak gibi geliyor bakalim
Anladım kuşum. Sen doğal yöntemlerle hallet bakalım ama bence bu sogan kurunun sanafaydası olacak adetlerın düzene girecek

Eveet 11. Gun iste benim dongu uzun ya size uyum saglayayim diye sogan iciyorum yoksa 36 yi beklerim yine. Ama Z zesamu93 ya yetisemem o 24 gunde oluyormus 😅 impossible.
😄😄kuzum bu ay ben sana yetısebılırım cunku gec yumurtlayacağım gıbı hıssedıyorum yumurtlama akıntısı dıyecek kadar bariz bi akıntım yok bıde bu ay regl kanamam cok yoğundu ve normalde 5gun kanama 6. Gun lekelenme olurdu 7. Güne kadar kanama gördüm bu Ay reglim gec olacak gibi hıssettım batbadi olmaya yakın olabılırız bence orta yolu bulacağız biz 😀

😄😄kuzum bu ay ben sana yetısebılırım cunku gec yumurtlayacağım gıbı hıssedıyorum yumurtlama akıntısı dıyecek kadar bariz bi akıntım yok bıde bu ay regl kanamam cok yoğundu ve normalde 5gun kanama 6. Gun lekelenme olurdu 7. Güne kadar kanama gördüm bu Ay reglim gec olacak gibi hıssettım batbadi olmaya yakın olabılırız bence orta yolu bulacağız biz 😀
Eskiler cocuklar ayni yil askere gitsin diye dogum tarihlerini ayni yazdirirmisya bizde ayni sat bati yazdiralim ayni doguralim ha gayret 😂😂@Yaseminnn35

V Vavelya09 ayy kuzum mesajı yasemın yazdı sandım bi yandan benim kızla cebelleşiyoruz da 🥲

X