Gebeliğe Hazırlık 🌺 OCAK AYI GEBELİK BEKLEYENLER 🌺

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Vuruldum kuşum hemen acilde şükür sabahına kesildi kanama. Akşam acilde iğne yaptıktan sonra evde yatmadan fitili de uygula dedi. İşe yarasın da 🥹🙏🏼
Tamam stres yok o iğne zaten şakkadanak kesiyor. 2.ye gerek bile kalmayacak. Progesteron takviyeni de aldın uçmuştur değerlerin şimdiye. Bi kaç gün idrarla tortu şeklinde içinde kalanları atabilirsin korkma normal

Valla seninki niye böyle oldu anlamadım ya çok mu stres naptın hasta falan mı oldun hava değişimi de etkiler bak
Kız yok hasta olmadım stresim de yok aksine relax ama gelmedikçe düşünüyorum 😂 hava değişimi de yok ki kuzu İstanbul dan Bursa'ya gittim 1 saat yol🙈 Ama bilmiyorumm aksine varya gezdim dolaştımmm mis gibiydi

İğnenin dozunu doktor vücut kütle indeksine göre veriyor kuzum. Aynı şeyleri yaşayıp iğneyle doğuran 5 tanıdığımı sayabilirim sana. Hatta bunlardan bi tanesi 3 kayıp yaşadı 4.yü doğurdu. Corasprine başla 100mg günde 1 tane kan sulandırıcı bu. Hiç bir zararı yok ben 8 aydır neredeyse kullanıyorum
Doktor hapa gerek yok iğne yeter sana dedi. Benim heterizigot çıktı gı için sadece iğne yeter dediler

Kuzu sana yağlı iğne demiştim ya hani işte bu proluton. Aslında onu hemen vurulsaydın 1 tanesi bile etkili düşük önleyici. Her doktor farklı yol izliyor şaşıyorum.
O pruloton iğne cok faydalı bısey ben de erken doğum yapacaktım 21. Haftadan 28. Haftaya kadar o iğneyi yedım iki kere de Progesteron ilacı yedim

Nerdesin sen çiçeğim 2 saatir burdayız 😍 belirti aramayı bıraktım ben valla insan tribe giriyo. Soğan bence faydası dokunacak bak gör 10 günde neler neler olacak 🫠😍
Kuzum annemlerdeyim de iste evdeki kadar vakit olmuyor siteye girmeye. 10 gun sonraya kadar anca donecegim eve. Tribe girmeyin hic annemin dogurana kadar hic bulantisi bile olmamis iste gunu gecince acaba demis.

Balım bir de biz bu soğanlardan sonra gebe kalıyormuşuz doğumda çocuk elinde kuru soğanla doğuyormuş ahaahaa yerli korku filmi gibi 😂😂
Bilemiyorum artik bir elinde sogan bir elinde havuc. Ben bu aydan umutluyum insallah esim gelirse. Gayret kuldan takdir Allahtan diye herseyleri yaptim esime de gittigi yerde hunnap keciboynuzu aldirdim ic hergun diye. Zaman gecse de regl olsam sonra o gelse calismalar baslasaa sonra bat gunu yaklassaa ayy ne buyudu gozumde boyle anlatinca.

Oylemı dıyosun. İnslalah öyle olur bendede kuzum cunku belırtı olmayınca hemen fosss diye sönüyorum bu ay da olmayacak diye bu ay belirti aramayacağım
Yok yok annemin ilk gebeliginde gram bulantisi olmamis ikinci de dogurana kadar bulanmis ayni kisinin belirtileri de ayni olmuyor demekki sen ilk gebelikteki gibi olacak diye dusunme.

Yok yok annemin ilk gebeliginde gram bulantisi olmamis ikinci de dogurana kadar bulanmis ayni kisinin belirtileri de ayni olmuyor demekki sen ilk gebelikteki gibi olacak diye dusunme.
Olabilir kuzum. Hadı hayırlısı bakalım ne olacak bu sefer insallah cok bekletmeden gelir bebişler. Senınnasıl gıdıyor soğan kürü

X