Gebeliğe Hazırlık 🌺 OCAK AYI GEBELİK BEKLEYENLER 🌺

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Canım testinde bariz görünüyor geç döllenme olmuştur benim geçen ay adet gecikmesinin 7.gününde 13 değerle öğrendim ama kimyasal oldu. Testi tekrarla yine çizgi çıkarsa kan ver en iyisi

Belirtiler bende de ayni kremsi akintisina kadar bugun gecikmenin 15.gunu ve son iki gundur kasiklarimda o dolgunluk hissi var daha oncesinde sadxe ara ada hafif agri girip geciyosu gecikmnin 10.gunun de kan verdim negatif yumurralik ve rahim saglikli dendi bende de bu ay hic adet belirtisi olmadi ve 6 aydir korunmuyoruz son 3 aydir da adetlerik duzene girmisti tam gununde oluyodum sizde sonuc noldu ve gecikmenin kacinci gunundesiniz acaba

Canım testinde bariz görünüyor geç döllenme olmuştur benim geçen ay adet gecikmesinin 7.gününde 13 değerle öğrendim ama kimyasal oldu. Testi tekrarla yine çizgi çıkarsa kan ver en iyisi
Ay şimdi yaptım yine silik ama ilişkiden bu yana anca 13 gün geçmiş. Galiba çok yeni. Hadi testin biri yanlış ikiside yanlış olmaz değil mi. Alttaki sabah yaptığım

Eklentiler

• IMG_5966.jpeg
    69,2 KB · Görüntüleme: 72
Geçmiş olsun canım rabbim tekrar evlat acısı yaşatmasın bizlere benim de ilk gebeliğim sonlandırıldı. Rabbim sağlıklı hayırlı evlatlar hasip etsin hepimize

Ay şimdi yaptım yine silik ama ilişkiden bu yana anca 13 gün geçmiş. Galiba çok yeni. Hadi testin biri yanlış ikiside yanlış olmaz değil mi. Alttaki sabah yaptığım
Şimdi teste bi daha baktım belirginleşmiş gitmeli miyim kan testine çok kararsızım

Eklentiler

• IMG_5969.jpeg
    81,6 KB · Görüntüleme: 66
Şimdi teste bi daha baktım belirginleşmiş gitmeli miyim kan testine çok kararsızım
İlişkinin üzerinden 13 gün geçti demişsiniz kim bilir döllenme ne zaman oldu daha çok erken olabilir o yüzden silik çizgi çıkıyordur. Bu hafta iki güne bir kan testi ile beta hcg takibi yapabilirsiniz. Sonrasında doktora gidip kese için bakabilirsiniz. Hayırlı olsun inşallah rabbim sağlıcakla kucağınıza almayı nasip etsin inşallah

Bence hamilesin canim kan ver yada tam koyulasana kadar testle de takip edebilirsin

Bana da bir umutsuzluk çöktü şimdi ya daha beş gün var reglime
Yok yaaa umutsuz olma, benim ilk denememi çatlama falan da takip edemedim. Test yaptım ama mantığını kavrayamadım. Ha belirtiler var gibi yani kasık ağrısı sabah mide yanması gibi ama nasip.. Bence sende var bekliyorum sonuca beni de etiketle mutlakaa

İnşallah canım yarın bir deneme testi yapacağım bakalım ne çıkarsa bahtıma

Geçmiş olsun canım rabbim tekrar evlat acısı yaşatmasın bizlere benim de ilk gebeliğim sonlandırıldı. Rabbim sağlıklı hayırlı evlatlar hasip etsin hepimize
Senin ilk gebeliğin ne zaman sonlandırıldı canım? Benim de böyle olmuştu. Bir de sebebini buldular mı?

Allah gonlunuze ferahlik versin her sey yolundadir insaallah bazen bazi doktorlar ultrasondan dolayi bebegi tam goremiyor ve olumsuz seyler soyleyebiliyor. Burda baska bir topicte sizinkine benzer bir yorum okumustum yazan arkadasin betasi cok iyi ama doktor bebegi gorememis ve olumsuz konusmus sonra o arkadas baska doktora gitmis bebek cok net bir sekilde gorunmus siz de baska bir doktora daha mi gorunseniz acaba belki iciniz daha rahat eder

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…