Gebeliğe Hazırlık 🌺 OCAK AYI GEBELİK BEKLEYENLER 🌺

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Hiç korkma canım yerleşme kanaması 5. Haftadan sonra olurmuş zaten ama yine de git ihmal etme bizi de haberdar et. Her şey yolundadır inşallah

Bebekler bende hıc yumurtlama belirtisi yok normalde cok yoğun yumurta akı gibi akıntım olurdu tam da bu günlerde . sanırım yumurtlama gec olacak bu ay yumurtlama belirtisi olarak yaşadığınız belirtiler varmı bu ay yada gecen aylarda belirti yakalayıpta yumurtladıgınız oldumu H hawaii V Vavelya09 Y Yaseminnn35

İnşallah canım valla burdaki arkadaşlık çok farklı birbirimizin heyecanını sevincini üzüntüsünü en derinden yaşıyoruz. Rabbim yardımcımız olsun inşallah
Amın ınsallah bebeğim öyle vallahı bırbırımızın heyecanınıda üzüntüsünude paylaşıyoruz

ay kızlar bu ay malum çalışmalara ara verdim ama sizi takip ediyorum inş güzel haberler alırsınız bu ay. 4 şubat bat günü, sonra ovülasyon testleriyle aranızdayımmmmm :) koca ay boşuna gitti yanarım yanarım ona yanarım

Kızlar bir bilgisi olan yok mu

Kuzum benim daha 10. Gunum yumurtlamam gec oldugu icin beklemiyorum bir belirtide yok. Dongu 30 36 gun arasi degisiyor seninde suan yumurtlama olmasi icin dongunun 23 24 gun falan olmasi lazim telas yapma.

Kuzum bende bu ay aradayim subattaki reglden sonra devam ederim insallah o zaman seninleyim ama benim tahmin ettigim gibi olursa daha regl tarihim 14 subat hamile kalirsam da sat tarihim 14 subat olur senin niye bu ay olmadi ben kacirdim

Kuzum bende bu ay aradayim subattaki reglden sonra devam ederim insallah o zaman seninleyim ama benim tahmin ettigim gibi olursa daha regl tarihim 14 subat hamile kalirsam da sat tarihim 14 subat olur senin niye bu ay olmadi ben kacirdim
aaaa sen niye ara verdin kuzum bu ay bir de en uzun ay :) sigortadan dolayı bu ay ara verdim. Yani bir kaç defa oldu ama o kadar denerken olmazken buna da sanmıyorum hiç. Şubatta full motivasyon devam ederiz kuşummm tüm tuşlara basıcam

Benimde esim sehir disinda 1 ayligina ondan canim. Sogan kuru yapiyorum firsat bu firsat deneme yok diye

Canımmm ben de hiç yumurtlama akı gibi olmuyor aksine çok yoğun kremsi oluyor. Regl olacak gibi de hafif ağrı. Sen yine de akıntını takip et aydan aya değişiyordur belki. Bir de döngün uzunsa yumurtlama günü uzuyordur. Benim 32 gün genelde 17. gün yumurtluyorum ama 19-20 de gördüğüm oldu.

Benimde esim sehir disinda 1 ayligina ondan canim. Sogan kuru yapiyorum firsat bu firsat deneme yok diye
Bizde neredeyse hiç yaklaşmadık bu ay aslında bu durumu avantaja çevirebiliriz kuzum soğan kürünü bende çok duydum da cesaret edemiyorum :/ omega 3'e başladım bakalım bende.

Kızlar öyle garip bi rüya gördüm ki, bu ay bebek çalışmalarına zaten ara verdik hiç aklımda da yoktu. Rüyamda o kadar kolay bir doğum yapıyordum ki anlatamam yani yaşadım resmen o anı. Kız bebekti. Sonra göbek kordonu hala içerideyken emziriyordum ama resmen sütüm taşıyordu. Doğum yaptığım evde eski çocukluğumun geçtiği evdi. O kadar etkilendim ki size anlatamam.

canım 2 günde 1 iki kat diye biliyorum ben senin 4 gün olmuş gayet normal gibi beta değerin :) ama belli olmaz inş istediğin gibi ikiz olur :)
Arada 4 gün var canım 2 günde 2 kat diye biliyorum. 82-164-328 olmalıydı bugün yanlış hesaplamıyorsam. 702 görünce şaşırdım. Biraz korkuyorum 27 aylık oğlum var. Bir de pıhtılaşma bozukluğu var ikiz gebelik olsa etkiler mi acaba daha fazla

Bebiş valla bende belirtilerin hepsi birbiri içerisinde olduğundan çok anlamıyorum. Normalde ben geç yumurtlarım geçen ay ilk defa 16. Gün yumurtladım ve bence bu ay da o civarlarda olacak gibi hissediyorum (spora bağladım) ama belirti sağ sol yumurtalıklarda zaman zaman ağrıma oluyor muhtemelen büyüyor yumurcaklar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…