Gebeliğe Hazırlık 🌺 OCAK AYI GEBELİK BEKLEYENLER 🌺

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Canım ben içsem bende yadırgamam dıye düşünüyorum cunku ben daha önceden detoks amaçlı lahana kaynatıp ıcmıslıgım var lahana daha kötü bişey kokusu cok ağır oluyor ozellıkle soğuyunca cok ağır kokuyor onu bıle içebıldıysem soğanı cok rahatlıkla içerim dıye düşünüyorum ha bıde sıcakken içince cok fazla hıssetmıyorsun tadını oda aklında bulunsun

Insallah. Folik asite devam ediyorum canim o gune denk gelir insallah tamamen nasip ya benim ayarlamam mumkun degil zaten onu iyice anladim
Kuzum trendyolda gleıtgelen satılıyor ama son 1 ürün kalmış fıyat baya yüksek bin400 gıbı bıseydı galıba ha bu arada dün gratıse gıttım kayganlastırıcı arastırması yaptım hatta bızım burda watsons var orayada gıttım durexın bütün kayganlastırıcılarının arkasında spermi yavaşlatıyor cumlesi vardı uyarı olarak yazmışlar yanı durex rısklı kuzum durexe bulaşma hıc

Canım idrardan gelen kırmızı pancar yemediysen doğrudan doktora gitmeni gerektiren bir göstergedir. Güzelce randevunu al ve bir doktora görün.

Hah tamamdıııır süper kuşum pancar beni resmen kıpkırmızı işetir hiç problem yok bağırsak emilimin güzel devam
Ay o halimi görsen acaba erken adet oldummu diye habire siliyorum tek damla kan yok ay ne bu diye ağlıycakdım. herkeste oluyorsa iyi ya

Her telden sorup hepimizi merak etmeni yerimm
Canımsııınnn hepiniz iyi olun hepiniz sağlıklı olun kuşum
Canımm inşallah sağlıkla görürsün biliyorsun sen benden bir gün önce görmeye gideceksin güzel haberlerinle bana da güç olacaksın inşallah Sen nasılsın belirtilerin nasıl kuzum?
İnşallah kuzum evet yarın gidicem inşallah görebilirim seninde diğer gün güzel haberler verelim birbirimize
Regle 7 var ovülasyonun üzerinden de 7 geçti geri sayıma başladım canım. İnşallah dediğin gibi güzel olur her şey
İnşallah kuşum bu ay güzel haber alırsın inşallah

İnşallah canım sağolun valla bizleri de unutmayın emi.dualarınızda

Aynen canim sicak icince cok farkina varmiyor insan bakalim iyi gitti ilk gun. Cok yadirganacak birsey degilmis. Ay ciddimisin verdigin iki bilgiyede sasirdim suan gleitgelen gitsin daha da gelmesin lutfen 1400 nedir Allah askina. Durexte de oyle bir etki oldugunu bilmiyordum en iyisi alistirip hicbirsey kullanmamak ya resmen herseyi bebisi engellemeye yonelik uretiyorlar.

Ay bende arkasını okumadan pat dıye alacaktım arkasını okudum ve şok oldum resmen sipermi yavaslatabılır yazıyordu.ben galiba onunuzdekı ay için vıaxı alacağım canım doktorlar öenrıyor ve fıyatıda uygun 180 200 lıra bandında fıyatı. Bende bırakmayı ıstıyorum ama ben cok zor dönemlerden gectım 3 yıl vajınısmus hastalığıyla savaştım 3 yıldan sonra yendım Allaha şükür herseye alıştım da işte kayganlastırıcısız zorlanıyorum aşırı kuruluk var tamamen bırakamadım kayganlstırıcıyı yoksa hıc kullanmam rıske da atmam sende böyle bı sorun yoksa sen hıc kullanma bebeğim

Sana soyle soyleyeyim ilk bir ay once falan biraktim ben 3 yildirda evliyim sorun olur zannetmistim ama olmadi vajinismusta oyle aslinda sorun olacak zannediyorsun ama olmuyor ozellikle yumurtlama donemi akintilarla isin daha kolaylasiyor. Sana ozelden detayli yazcam dur

Kızlar merhaba reglime 7 gün kaldı erken gebelik testi yaptım sizce silik mı çıkmış var mı

Eklentiler

• 20240121_152216.jpg
    48,8 KB · Görüntüleme: 51
Kızlaaar haftasonu hiç bakamadım buraya. Haftasonları koşuşturmayla geçiyor aklım sizde naptınız ne ettiniz? Z zesamu93 H hawaii V Vavelya09
Valla bendede koşuşturmayla gecıyor bebegım ne yapayım valla canım 18 de adetım bıttı 19 da başlayacaktım gun aşırı olmak üzere 19 ü kaçırdım dün gece oldu ıste 21 ocağın ilk saatlerınde 23 25 27 29 ve zorlayıp 31 de deneyecegız bakalım sen napıyorsun denemelere başladınızmı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…