Gebeliğe Hazırlık 🌺 OCAK AYI GEBELİK BEKLEYENLER 🌺

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Anladım. Gebelikte belirtiler bir azalıp bir çoğalabiliyor canım korkma kanama ağrı vs yoksa iyidir inşallah bebiş. Benim ilk gebeliğimde birgün sabahtan akşama kadar kusup ertesi gün hiç kusmadığım oluyordu yani olabiliyor öyle
Şükür kanamam ağrım yok gece ağzıma giriyorlardı sabah böyle olması tedirgin etti işte 🥹

Şükür kanamam ağrım yok gece ağzıma giriyorlardı sabah böyle olması tedirgin etti işte 🥹
Şükür🧿 salıya çokbirşey kalmamış inşallah güzel güzel göreceksin bebişi bakarsın kalp atışıda duyulur ozaman tadından yenmez. Sen iyi ol bebiş de etkilenmesin

Bugun kesildi 🥹 3 gün sürdü koku hassasiyetim artmış gibi pazartesi doktora gideceğim rabbim hayırlı haberler verdirir inşallah bize bide vücudumda boynumun altında kızariklik olmuş ama bişey ypmadim oraya 2 gündür kaşlarım kirpiklerim karışıyor düzeltiyorum ama yeniden karışıyor iş arkadasimda farketti acaba hamilelikle alakası vr mı
Valla canim cok sabirlisin uzulurum diye diye gitmedin doktora hadi hayirlisi insallah hamileliktendir 😉

Gece şiş ve hassas olan göğüslerimde sabaha hassasiyet geçmiş olarak uyandım. Endişeleniyorum şuan 🥲🥲🥲
Ben de de olmustu koşa koşa doktora gıtmıstım endışelenecek bişey yok demişti belirtiler kaybolabılıyor bi anda

Ay inşallah zaman geçmiyor zaman uzadıkça benim de sabrım kalmıyor, pozitif kalayım aman enerji falan derken salı günü biraz daha gelmezsem çatlayacağım sdjfjsdhfkfj :emir_bebek:
Canım bende gittim bugün hastaneye bebişimin kesesini gördüm çok şükür ama malesef doktor konusunda hüsrana uğradım sözde profesör diye gittik tam bir hayal kırıklığı kaç haftalık dedim adete göre iki gün sonra 6 ya giricez dedim ben 5 diyorum benden daha iyi mi bilicen diyor bir kez yüzü gülmedi adamın güzel bir karşılama yok beklentimin çok altında kaldı adam akıllı bir açıklama da alamadım 2 hafta sonra gel dedi o kadar bitti.Birde dün ben sağlık ocağında hemgoram vs testler hep yaptırdım elimde de götürdüm ama hiçbirine bakmadı tekrar aynı testleri istedi 2000 TL sadece istediği testler.Ay sinirlendim bir sonrakine 1 ine devlete aldım randevuyu iş belliki ticarete dönmüş ..İşini severek yapana denk gelirim inşallah 😏 BB_Queen BB_Queen canım buralarda göremiyorum sen nerelerdesin..haberdar edeyim seni de

Canım bende gittim bugün hastaneye bebişimin kesesini gördüm çok şükür ama malesef doktor konusunda hüsrana uğradım sözde profesör diye gittik tam bir hayal kırıklığı kaç haftalık dedim adete göre iki gün sonra 6 ya giricez dedim ben 5 diyorum benden daha iyi mi bilicen diyor bir kez yüzü gülmedi adamın güzel bir karşılama yok beklentimin çok altında kaldı adam akıllı bir açıklama da alamadım 2 hafta sonra gel dedi o kadar bitti.Birde dün ben sağlık ocağında hemgoram vs testler hep yaptırdım elimde de götürdüm ama hiçbirine bakmadı tekrar aynı testleri istedi 2000 TL sadece istediği testler.Ay sinirlendim bir sonrakine 1 ine devlete aldım randevuyu iş belliki ticarete dönmüş ..İşini severek yapana denk gelirim inşallah 😏 BB_Queen BB_Queen canım buralarda göremiyorum sen nerelerdesin..haberdar edeyim seni de
O konuda gercekten cok haklisin artik isini sevdigi icin yapan bir doktor bulmak cok zor oldu herkez para pesinde umarim gonlunuze gore bir doktora bulursunuz

A aa o nasıl muamele öyle ağzıma geleni söyler çıkardım. Zaten riskli haftalardayız bir de doktor gribi hayatta çekemem. Nasıl rahatlamaya ihtiyacımız var hepimizin doktorlar bunu en iyi bilen insanlar

Ay hadi inşallah güzel haberlerinizi bekliyorum🤗🙏 onuncu günden sonra çook silik de olsa çıkabilir fazladan testiniz varsa deneyin isterseniz
Bugün 'erken gebelik testi alıp yapacağım henüz çıkamadım. 11.gün kasık ağrısı devam göğüs hassasiyeti azaldı bakalım kısmet artık 🥰

Kızlar bir şey sorucammm hamile arkadaşlarımaaa. Hamileliğinizi regl gecikmesinin kaçıncı gününde öğrendiniz? BurcuYengec BurcuYengec
Ben ilk gebeliğimde 10. Gün öğrenmiştim ne kadar geç o kadar kesin çözüm kese için bile beklememiştim testten sonra hemen dr a koşmuştum kese oluşmuştu bir hafta sonra da kalbini dinledim 🤧😍

X