Gebeliğe Hazırlık 🌺 OCAK AYI GEBELİK BEKLEYENLER 🌺

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Maalesef o sıra sanki hipnozdum aynı şehirde oturuyoruz 15 dk mesafemjz yok ama onlarda kalmanızı istiyordu eltimle altı üstü oturuyor biz sadece eve afedersiniz banyo yapmaya geliyordum ona bile surat asiyordu bikmistim ve boşanmak istedim beni o olaydan sonra hiç aramadı ve ben artık sadece eşimin yanında anne diyorum onun dışında bende aramam ve sormam
Zaten Hakedene gösterilir saygı hürmet. Biz de Allah nasip ederse anne olacağız ama çocuklarımıza ve eşlerine böyle yapmayı düşünemiyorum bile

Zaten Hakedene gösterilir saygı hürmet. Biz de Allah nasip ederse anne olacağız ama çocuklarımıza ve eşlerine böyle yapmayı düşünemiyorum bile
Bende öyle biz de gelin aldık veya kız alicaz ama biz gelin değil kardes abla aldık ve asla kötü kırıcı kelime kullanmadık saygı aslında daha neler varda anlatmiyoruz maalesef bel altı muhabbetler benim yatak odama karismalar Allah evlatlarımızı iyi insanlar la karşılaştırsın en önemlisi o

Bende öyle biz de gelin aldık veya kız alicaz ama biz gelin değil kardes abla aldık ve asla kötü kırıcı kelime kullanmadık saygı aslında daha neler varda anlatmiyoruz maalesef bel altı muhabbetler benim yatak odama karismalar Allah evlatlarımızı iyi insanlar la karşılaştırsın en önemlisi o
Aminn 🙏 onlara da akıl fikir vicdan versin rabbim ne diyelim

Canım ben 4 senelik evliyim hiç korunmadım. Anca 2.5 sene sonra gebe kaldım ikizlerime ama 28 haftada suyum geldi erken doğum yaptım kaybettim ikisinide. Bu ay doğum yapalı bir sene oluyor ağustos da ve geçen ay kimyasal oldu. Aslında ben kendi adıma söyliyim okadar çok stres yapmıyorum evet çok çok istiyorum ama daha önce oldu yine olur kafasındayım ama benim stres kaynağım çevrem yani onlarıda silip atamıyorum istesemde yapamıyorum oyüzden böyle işte😔
Evet bak ne güzel nasip olmuş bir kez yine verir inşallah Allah 🙏

Ayyy kuzum ya ben yazamadım hiç kaç gündür eşim hasta grip olmuş benim mide çok fena acayip halsizim hiçbir işin ucundan tutamıyorum şu ilk 3 ayı kazasız belasız geçirseydik ya 🤦‍♀️
Allah kolaylık versin güzelim. Valla hop oturup hop kalkmak gerçekten yorucu şu 3 ay dediğin gibi bir bitse rahatlayacağız inşallah. Rabbim yardımcınız olsun. Sen yine de dikkat et eşinden kapma olur mu ❤️❤️
İyim kuzum sen nasılsın hamişlik nasıl gidiyor. Yumurtlamaya çalışıyorum 🪺
İyi yavruşum nasıl olsun nasipse haftaya 6+1 e anca doktor randevusu bulabildim, ona gideceğiz sürekli uyumak şeklinde geçip gidiyor günler. Sen değerlendirirsin de zaten ihmal etme günlerini . 🥰🥰🥰 ne durumda yumurtlama çatlama vs

İnşallah canım sen hamişsin dua eder misin bana 🥹
Tabiki inşallah en kısa zamanda versin sanada ve inanki test yaptım pozitif çıktı ya onu görür görmez ağladım ve isteyen herkese nasip et Allah'ım ne olur dedim çünkü bu anı beklemek benim için de çok zor oldu biz 11 aydır evliyiz çevre baskısından kimseyle konuşmak görüşmek bile istemiyordum artık çünkü konu direkt çocuğa bağlanıyordu..Bu beklemek ne yaşamayan anlamaz 😒 Bu platformu iki aydır hiç bırakamaz hale gelmiştim sürekli belirtiler okuyordum vs çok zordu çok hayırlısıyla kesesini görmek kalp atışını duymak ta nasip olur inşallah

Allah kolaylık versin güzelim. Valla hop oturup hop kalkmak gerçekten yorucu şu 3 ay dediğin gibi bir bitse rahatlayacağız inşallah. Rabbim yardımcınız olsun. Sen yine de dikkat et eşinden kapma olur mu ❤️❤️

İyi yavruşum nasıl olsun nasipse haftaya 6+1 e anca doktor randevusu bulabildim, ona gideceğiz sürekli uyumak şeklinde geçip gidiyor günler. Sen değerlendirirsin de zaten ihmal etme günlerini . 🥰🥰🥰 ne durumda yumurtlama çatlama vs
Ayyy canım benim tadını çıkar en güzel günlerin.💚 Salı günü kontrole gittim çok yumurta var aralarda da potansiyel 2-3 tane var dedi büyük ihtimal geç yumurtlıycam haftaya tekrar kontrole gidicem inşallah

Tabiki inşallah en kısa zamanda versin sanada ve inanki test yaptım pozitif çıktı ya onu görür görmez ağladım ve isteyen herkese nasip et Allah'ım ne olur dedim çünkü bu anı beklemek benim için de çok zor oldu biz 11 aydır evliyiz çevre baskısından kimseyle konuşmak görüşmek bile istemiyordum artık çünkü konu direkt çocuğa bağlanıyordu..Bu beklemek ne yaşamayan anlamaz 😒 Bu platformu iki aydır hiç bırakamaz hale gelmiştim sürekli belirtiler okuyordum vs çok zordu çok hayırlısıyla kesesini görmek kalp atışını duymak ta nasip olur inşallah
Aslında insanı en çok yıpratan gebelik olmamasından çok çevrenin baskısı ya ben kimsenin yatak odasına karışmıyorum onlarda bir zahmet karışmasın ama anlayan yok ki. İnşallah canım sende kucağına aldığın günleri görürsün 🥰🙏

Kızçeleeeeeeerrrr napıyorsunuz. Nasılsınız her şey yolunda mı? 🫶🏻 V Vavelya09 Candy7777 Candy7777 BurcuYengec BurcuYengec BB_Queen BB_Queen H hawaii Y Yaseminnn35 ve adını unutkanlığımdan yazmadığım daha nice arkadaşım.
Esimi ugurladim yavrucum uzgundum biraz kafam dagilsin diye temizlige verdim kendimi yine 😅 tum bu surecte de nasilsa esim bir ay yok diye sigarayi birakma denemesine basladim birkac gune sogana baslayacagim. Sogan kuruyle birlikte sigaraninda sebep oldugu tum zararli maddeler gitsin vucudumdan. Esim gelene kadar sigara meselesi de surpriz olur ona insallah dayanabilirim bu sefer. Bende durumlar boyle 😍

Kızlar femera kullandım 5 gün, dün 21.gün kanı verdim progesteron 12.9 çıktı eve git ve denemeye devam et dedi sadece hiçbir şey anlamadım 😒😒

Yaptirdin mi kan testi. Hayirlisi olsun. Normalde hic gecikme oluyormuydu bu kadar canim. Olmuyorsa git doktora tabiki.
En fazla 3 4 gün gecikme oluyordu canım o zamanda yumurtlama takibi yapmıştım ve zaten 4 gün geç yumurtlama olmuştu. Korkuyorum biraz bir şey çıkar diye

Allah alllah çok garip belirtilerin neydi canım ? Bende yarın beta bakın diyeceğim ya
Hafif bel kasık ağrısı vardı çokta bi belirti yok yani ama regl gelmiyor hiçte böyle olmadı hcg 0.1 çıktı zaten gebelikte yok neyin nesi anlamadım kadın doğuma gidip kis falan var mı diye baktırcam

En fazla 3 4 gün gecikme oluyordu canım o zamanda yumurtlama takibi yapmıştım ve zaten 4 gün geç yumurtlama olmuştu. Korkuyorum biraz bir şey çıkar diye
Canim doktora git ama korkma da benim bu ay 6 7 gun gecikti normalmis birsey yokmus ama ihmal etme tabiki tedbiren git sen.

X