Gebeliğe Hazırlık 🌺 OCAK AYI GEBELİK BEKLEYENLER 🌺

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Korunurken olmuşsa bile Allahın bi hediyesidir böyle düşün hiç korkma sonuçta o bi can biz veremiyoruz da alamıyoruz da. Yoksa da için rahatlar kendi kendini yememiş olursun. Belki bebeğine iyi gelecek şey kardeştir ordaki hayrı bilemezsin hiç korkma bak burda herkes bebek yolu gözlüyor 🥰
Teşekkür ederim mesajınız desteğiniz çok iyi geldi 🥺 akşama kadar olmazsam test yapıcam öyleyse ama ilk idrar olmadığı için doğdu sonuç verirmi bilemedim oğlumda ilk idrar ile öğrenmiştim

Çok teşekkür ederim çok sağol canım benim. Yaşayan da unutunca acımasızlaşıyor işte. Eşin seni anlıyorsa ne mutlu sana. Sadece Allah rızasını gözeterek sabretmeye çalışırsan mükafatın çoook büyük olacak eminim 🥹
Evet eşim hep yanımda Allah ondan razı olsun. İnşallah canım dediğin gibi olur🙏🥹

Teşekkür ederim mesajınız desteğiniz çok iyi geldi 🥺 akşama kadar olmazsam test yapıcam öyleyse ama ilk idrar olmadığı için doğdu sonuç verirmi bilemedim oğlumda ilk idrar ile öğrenmiştim
Ben gebeliğimi regle 5 gün kala akşam üzeri öğrenmiştim sizin gününüz geçmiş yanıltıcı olmaz diye düşünüyorum ama sıvı alımını kesin şimdiden

Ben gebeliğimi regle 5 gün kala akşam üzeri öğrenmiştim sizin gününüz geçmiş yanıltıcı olmaz diye düşünüyorum ama sıvı alımını kesin şimdiden
Öyle yaptım bakalım eğer olmaz isem akşam yapacağım inşallah vazgeçmez isem 😅😊

Çıkar öyleyse canım. Kan versen daha net sonuç 💖 sağlık ocağında da verebilirsin bana da haber ver olur mu merak ederim ☺️🤲🏻
Tabi ki mutlaka haber edeceğim 😊sağlık ocağında anca haftaya kan verebilirim eğer olmaz isem 😊

Canım fotodaki gibi çatlama gördüğünde yumurta artık 24 saate kadar canlı kalabilir gördüğün gün değerlendirmen gerek anlamında. Hala silikleşmediyse henüz çatlamamış ama gün içerisinde ya da ertesi gün çatlayacağını gösterir
Bu sabah yaptım testi 4 saat sonra tekrar mi yapmam lazım yani testen 4 saat sonra yapmam mı lazım testi tekrar sabah akşam ilişki olusa olr mu

Nasıl efekt yapılıyor ben görüyorum çizgiyi ama bilemedim de belki efekt yapılsa daha net görülür bilen biri varsa efekt yapabilemi
IMG_8203.jpeg

Selam kızlar bu gün gecikmenin 9 günü ve hala adet olmadım en son 7 günü aksam test yaptım negatif ti 15 gün olmasını bekleyip adet söktürücü almayı düşünüyorum fakat daha önce hiç böyle bir gecikme yaşamadım bu kadar gecikme yaşayıp regl olanınızvat mı

Kızlar merhaba hayırlı günler bnde dizlerle testimi paylaşmak istiyorum silik çıkmasının sebebi nedir sizce

Biri daha çok silik adetim bir gün gectı öyle yapmıştım sizce nedir bir saat arayla yaptım birinci yaptıgım daha belirgin ama ikinci yaptıgım daha çok silik cıktı sızce hamileniyim saat 1 le 2 arasında yaptım öğlen

Eklentiler

• image.jpg
    image.jpg
    58,7 KB · Görüntüleme: 42
Nasıl efekt yapılıyor ben görüyorum çizgiyi ama bilemedim de belki efekt yapılsa daha net görülür bilen biri varsa efekt yapabilemi
Eki Görüntüle 3372054
Bu sekilde efekt olmadan da golge gorunuyor 1 ocakta regl olmussun erken yumurtlayip hemen hamile kalmis olabilirsin ovulasyonda pik zannettigin sey de hamilelikten dolayi pik cikiyor olabilir ovulasyon testine sabah ve aksam sivi almadan devam et bence gebelik testi de hatali degilse yarin ilk idrarla tekrarlarsan cizgi koyulasirsa hayirli olsun

Biri daha çok silik adetim bir gün gectı öyle yapmıştım sizce nedir bir saat arayla yaptım birinci yaptıgım daha belirgin ama ikinci yaptıgım daha çok silik cıktı sızce hamileniyim saat 1 le 2 arasında yaptım öğlen
İlk idrarla yapılmayınca daha silik olabiliyor endişe etmeyin bu teste göre hamilelik var görünüyor hayırlı olsun inşallah kan verip teyit etmekte fayda var🙏

X