Gebeliğe Hazırlık 🌺 OCAK AYI GEBELİK BEKLEYENLER 🌺

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
kuşummm benim bu ay iptal sağlık sigortası yaptım bu doğum paketli olanlardan onda da 1 ay gebe kalmama koşulu var :) bu ay dinlenmeye aldım kendimi :KK70: zaten tam da zamanında olmuş eşim de baya hasta :KK70: olursa da yine korunmam tabi ama şans artık :KK70: senin nasıl gidiyor
Anladım kuşum 🥰bende bugün reglimin son günü yarın akşam başlıyoruz gun aşırı götürmeyi düşünüyoruz benimkının dayandığı yere kadar😀😀cok zorlayınca öldum bittim yoruldum trıplerıne gırıyor cunku beyfendı

Anladım kuşum 🥰bende bugün reglimin son günü yarın akşam başlıyoruz gun aşırı götürmeyi düşünüyoruz benimkının dayandığı yere kadar😀😀cok zorlayınca öldum bittim yoruldum trıplerıne gırıyor cunku beyfendı
Kuzumm ben yeni birinden daha duydum 4 yillik evliyken korunmus son sene korunmamis doktora da gitmis hicbir problem yok demis ona ragmen 1 yil olmamis sonra sogan kurunu duymus yapmis ertesi ay hamile kalmis. Rahmi herseyi temizliyor ne varsa demis. Daha bir heves geliyor boyle duydukca.

Hanımlar test yaptım tek çizgi çıktı fakat 1 çizgide yanlamasına çıktı test bozuk demekmi

Kuzumm ben yeni birinden daha duydum 4 yillik evliyken korunmus son sene korunmamis doktora da gitmis hicbir problem yok demis ona ragmen 1 yil olmamis sonra sogan kurunu duymus yapmis ertesi ay hamile kalmis. Rahmi herseyi temizliyor ne varsa demis. Daha bir heves geliyor boyle duydukca.
Ayy bendemi yapsam dıyorum bazen kuzum ya . Ben iki 3 kere daha deneyıp şu soğan kürünü yapayım dıyorum ya yada dırek doktora gıdeyım bı hormon baktırayım ultrasondan bıdaha bakarlar belki. Sureklı sebep arıyoruz valla strese gırdım benım günler cok streslı gecıyor ilk gebeligim nasıl olsa olmaz kafasıyla oldu o kafa gelmıyor bana artık.belkide bu soğan kuru kıst mist enfeksıyon ne varsa temızlıyodur dedıklerı gıbı ya.cunku bende duymaya başladım böyle soğan küründen sonra hamıle kaldım dıyenlerı.Senın ıcın en uygun zaman eşın yok ya şuan sana uyuyor bence bu ay denesen faydasını görürdün belki.

Ben de öyle okuyunca denemiştim canım nasipte olunca vesile oluyor demek ki 🤗

Ayy bendemi yapsam dıyorum bazen kuzum ya . Ben iki 3 kere daha deneyıp şu soğan kürünü yapayım dıyorum ya yada dırek doktora gıdeyım bı hormon baktırayım ultrasondan bıdaha bakarlar belki. Sureklı sebep arıyoruz valla strese gırdım benım günler cok streslı gecıyor ilk gebeligim nasıl olsa olmaz kafasıyla oldu o kafa gelmıyor bana artık.belkide bu soğan kuru kıst mist enfeksıyon ne varsa temızlıyodur dedıklerı gıbı ya.cunku bende duymaya başladım böyle soğan küründen sonra hamıle kaldım dıyenlerı.Senın ıcın en uygun zaman eşın yok ya şuan sana uyuyor bence bu ay denesen faydasını görürdün belki.
Ben deneyecegim ya ne cikar sadece rahmi degil tum vucutta temizlik yapiyormus sonucta dedigin gibi nasilsa uygunumda. Denemek istiyorsan dene sende. Regl de 6. Gunum 10. Gun baslamayi dusunuyorum 15 gun devam edecegim mideme dokunmazsa.

2 dkk içinde çıktı belki daha az hemen çıktı yani ben ovü testini bu günde tekrarlıyayım mi evvet 2 saat önceden sıvı almama lazım doğru eşimde sıkıntı yok demişti doktor bu gün iki dega mı olması lazım ilişkini
Hayır canım bir günde iki defa değil hergün bir kere değerlendir test silikleştiği zaman da gün aşırı bir kaç kere daha değerlendir 4 saat arayla olduğunu duymadım ben hiç canım bilmiyorum belki arkadaşın bi bildiği vardır

Hayır canım bir günde iki defa değil hergün bir kere değerlendir test silikleştiği zaman da gün aşırı bir kaç kere daha değerlendir 4 saat arayla olduğunu duymadım ben hiç canım bilmiyorum belki arkadaşın bi bildiği vardır
Ovülasyon testi için pik gördükten sonra çatlamayı görene kadar 4 saat arayla test yapın deniliyor canım çatlamanın zamanını tespit edebilmek için. 🙈 Değerlendirme konusu pik çatlama çatlama sonrası gün için sık ilişki deniliyor . İlişki anlamında günde bir kere yeterli tabiki zlchntmr zlchntmr

Yanlamasına çizgi nasıl bişi onu da görmek isterim 😅 foto atar mısın canım
Testi çöpe atmıştım ki yanlamasına pembe bir çizgi çıktı hani yanyana değilde biri düz biri uzunca yan biz çizgi

Ben de canım valla bakalım dediğim gibi nasipte varsa o yine vesile olacak bakalım sağlıkla gelsin yavrularımız Allahın izniyle 🤗 bat 28-29 Ocak (takvimler farklı gösteriyor)
Ay az bile kalmis ya topik bitmeden hadi insallah. 💕 ben ogrenci mezun eden ogretmenler gibi herbirinizi guzel haberlerle ugurlayayim ocak ve subatta 😅

Sen kendi Oğlunu götür tedaviye ,deseydiniz ne insanlar var nasıl sinir oldum ya
Maalesef o sıra sanki hipnozdum aynı şehirde oturuyoruz 15 dk mesafemjz yok ama onlarda kalmanızı istiyordu eltimle altı üstü oturuyor biz sadece eve afedersiniz banyo yapmaya geliyordum ona bile surat asiyordu bikmistim ve boşanmak istedim beni o olaydan sonra hiç aramadı ve ben artık sadece eşimin yanında anne diyorum onun dışında bende aramam ve sormam

Cinsiyet ayrımcılığına, tek sorunun kadında olduğunu düşünenlere, erkek çocuğunu üstün ırkmış gibi davranana. Ve en önemlisi de çocuk sahibi olmadan evlendiği eşiyle aile olmayı öğrenememişlere tokat gibi davranış tebrik ederim sizi
Sagolun sonra fena gelin oldum ama yinede her zaman mesafe en iyisi bunu anladım

X