Gebeliğe Hazırlık 🌺 OCAK AYI GEBELİK BEKLEYENLER 🌺

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Allah kolaylık versin güzelim. Valla hop oturup hop kalkmak gerçekten yorucu şu 3 ay dediğin gibi bir bitse rahatlayacağız inşallah. Rabbim yardımcınız olsun. Sen yine de dikkat et eşinden kapma olur mu ❤️❤️
Ay ediyorum kuzum etmemmi çok sağol 🥰
Yani ilk 3 ay kritik olduğu için sonrasında rahat etmek mi o zaten imkansız kilo alıcaz göbüşler çıkıcak oturup kalmak hareket etmek zorlanıcak sonra mide yanmaları bel ağrıları derken şu 9 ay bitse de rahat etsek dicez sonrada zaten yaramaz minnoşlar ne uyku bırakıcak ne hal 😂
Ama zaten Annelik bunu gerektirir artık hiç rahat olmamayı hep tedirgin yorgun olmayı gerektirir biz bu yola bile şsteye çıktık değilmi 😂
Onların canı sağolsun sağlıkları yerinde olsun da minicik bir gülüşle geçer tüm yorgunluklar 🥰

Yani cok garip bir durum sabah ilk idrarla tekrar yap elinde test varsa yine cizgi gorursen hemen kan ver ya vucut mekanizmasini tam olarak bilmiyoruz ki olabilir mi olamazmi 8 gun normalde cikmaz evet ama imkansizda degil yani oyle ogrenenlerin ornekleri de var.
Evvt ilk idrarla tekrar yapacam 3 tane test yapmış olacam üçüde yanlış çıkarsa artık testlere inancım kalmaz

Kızlar selamm bugün kan testi verdim 58.9 çıktı.2 günde 1 kan verin vs denmedi.Bundan sonraki süreçte ne yapmam lazım sizce
İki günde bir kan verip yukselisi takip edin. Saglıklıysa yukselis beta min 1500 lere ulastıgında vajinal, 3000 lere ulastıgında karından kese görünür genelde. Onu hesaplayıp doktor randevusu alabilirsiniz keseyi gormek icin :)

İki günde bir kan verip yukselisi takip edin. Saglıklıysa yukselis beta min 1500 lere ulastıgında vajinal, 3000 lere ulastıgında karından kese görünür genelde. Onu hesaplayıp doktor randevusu alabilirsiniz keseyi gormek icin :)
Tamamdır , çok teşekkür ederimm😊

Degerlendirin bakalim kuzum sizlerin haberlerini merakla bekleyecegim benim bu ay rahat ohh test yapsam mi derdi yok belirti derdi yok koşeme kurulup sizi takip ederim 😂🤭🤭
Ayy bende merak edıyorum acaba peşpeşe pozıtıf haberler alacakmıyız Şubat topıgının tablosuna baktınmı herkes orda hamiş emojileri olacak orda ard arda tabloyu o halde hayal edınce heyecanlanıyorum ☺️☺️

Ayy bende merak edıyorum acaba peşpeşe pozıtıf haberler alacakmıyız Şubat topıgının tablosuna baktınmı herkes orda hamiş emojileri olacak orda ard arda tabloyu o halde hayal edınce heyecanlanıyorum ☺️☺️
Onumuzdeki ay sizlerle ilgili guzel seyler olacak insallah. Bakayim canim gormedim satlarimiz ayniydi ama malum ben katilamadim listeye bende olsaydim hakikaten pespese olacakmisiz hepimiz 😍 hamis kalin hepinizde sonra bana tecrubelerinizi anlatacaksiniz bende faydalanacagim 💕

Ben deneyecegim ya ne cikar sadece rahmi degil tum vucutta temizlik yapiyormus sonucta dedigin gibi nasilsa uygunumda. Denemek istiyorsan dene sende. Regl de 6. Gunum 10. Gun baslamayi dusunuyorum 15 gun devam edecegim mideme dokunmazsa.
ben bu ay denemeye başladım bugün 8. günümdü bakalımm ne olacak sonuç

X