Gebeliğe Hazırlık 🌺 OCAK AYI GEBELİK BEKLEYENLER 🌺

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Oo masallah pes ettirme regle kadar yolu var nolur ne olmaz. Yani doktor bir sorun gormedi testlerde ama reglim bir ay 29 30 gunse sonraki ay 34 36 gunu bulabiliyor biraz dengesiz dedim tuplerle alakali bir sorun varsa belki sogan kuru temizler hazir deneme de yapmiyorken yapayim bu ay
Tüpe takılı kalmışsın kalma kuzum Allahın izniyle bişi yoktur

Merhabalar. Öncelikle ben bu tavrınızı hiç beğenmedim. Sizi ne tanırım ne ederim burdaki herkes gibi, dolayısıyla size özel kötü bir muamele falan çekildiği yok. Topic her gün 10 sayfa üretiyor ve ben sizin yazdığınız dönem gebeliğimi yeni öğrendim. Listeyi güncellemem gerektiği için de her birinizin ayrı ayrı profil sayfasına girip müjdeli bir haber yahut regl haberi var mı diye bakıyorum. Sizin de cumartesi regl olduğunuzu ilettiğiniz bir mesajınızı gördüm ve ona istinaden listeden çıkardım bu sadece Ocak topiği çünkü ki hala listeden çıkıp bizimle sohbet eden arkadaşlarımız var. Gruptan çıkmak isteyen herkes de çıkabilir, ancak tavrınız hiç hoş değil onu da iletmek isterim.
Beni de listeden çıkarmışsın. Lütfen tekrar ekleyip gebe değil ama umutlu yazar mısın 🤣🤣 şaka yapıyorum kuzuş 🥰

Oo masallah pes ettirme regle kadar yolu var nolur ne olmaz. Yani doktor bir sorun gormedi testlerde ama reglim bir ay 29 30 gunse sonraki ay 34 36 gunu bulabiliyor biraz dengesiz dedim tuplerle alakali bir sorun varsa belki sogan kuru temizler hazir deneme de yapmiyorken yapayim bu ay
Kuşum henüz tüplerinle ilgili bir sıkıntı olduğunu bilmiyorsun öncelikle kendini buna şartlama olur mu? Sen yine de içinin rahat edeceği yöntemleri dene ama güzel çalışan sistemini de bozma kürlerle çok. Kafanı rahatlat bu ay nasılsa deneme yapmayacaksın belki senin ilacın da bu tatildir :KK200: :KK200:

Merhaba.
Reglim 29unda bitti. Son birlikteliğim 5 ocak ve 6 ocakta kasık sancım başladı ve iki gün arayla ortalama devam etti. Şu an regl olucak gibi sancım var. Reglime 10 gün var. Ovülasyon testim bu şekilde. Fikriniz nedir ? Hamile olma ihtimalim var mı sizce ?

Eklentiler

• IMG_1257.jpeg
    IMG_1257.jpeg
    152,4 KB · Görüntüleme: 43
O zaman sen sogan kurunu yap bu ay kuzum ne varsa temızlesın. Ya bendede bu ay kanama fazla oldu bıde afedersınde cok pıhtılı kanamam oldu hanı bazen yumurtalar büyüyor catlayamayıp kiste dönüşüyor ya acaba öyle bişey mi oldu dıye şüphelendim cunku kanamam cok yoğundu ahh içerde neler olduğunu bi bilsek🤔🤔
Olabilir ama varsa bile gitmistir kanamayla. Bir doktor arkadasima yillar once soylemisti bazi aylar daha fazla agri olur kucuk kistler patliyor sen farkinda olmadan diye canim.

Tüpe takılı kalmışsın kalma kuzum Allahın izniyle bişi yoktur
Evet tupler acik buyuk ihtimalde ben tupe takildim 😄 yoktur yoktur bisey insallah. Iste kendimce detoks gibi dusundum sogan kurunu canim tek endisem zayiflatirmi acaba benim kilom zaten dusuk 1 kilo bile vermemem lazim

Merhaba.
Reglim 29unda bitti. Son birlikteliğim 5 ocak ve 6 ocakta kasık sancım başladı ve iki gün arayla ortalama devam etti. Şu an regl olucak gibi sancım var. Reglime 10 gün var. Ovülasyon testim bu şekilde. Fikriniz nedir ? Hamile olma ihtimalim var mı sizce ?
Kız gittikçe koyulaşmış ya hamilelik ya da yumurtlama akşama doğru tekrar yap bence

Kuşum henüz tüplerinle ilgili bir sıkıntı olduğunu bilmiyorsun öncelikle kendini buna şartlama olur mu? Sen yine de içinin rahat edeceği yöntemleri dene ama güzel çalışan sistemini de bozma kürlerle çok. Kafanı rahatlat bu ay nasılsa deneme yapmayacaksın belki senin ilacın da bu tatildir :KK200: :KK200:
Evet canim aman iste insan sebep ariyor bazen saglikli dusunemiyor ki kuzucum. Birde hep yumurtlamadan 2 3 gun oncesine falan denk gelmis bizim degerlendirme acaba spermler yasamadi ondan mi olmadi ki bilemiyorum. Sogan kurude zayiflatir diye korktum bu seferde. Zayiflamak istemiyorum.

Evet tupler acik buyuk ihtimalde ben tupe takildim 😄 yoktur yoktur bisey insallah. Iste kendimce detoks gibi dusundum sogan kurunu canim tek endisem zayiflatirmi acaba benim kilom zaten dusuk 1 kilo bile vermemem lazim
Zayıflatmıyor kesin bilgi 😒 keşke zafılatsa çok kilo aldım bugünlerde

Merhaba polikistik over sendromuna sahip bir bireyim. Benim son adet tarihi başlangıcım. 20 Aralık. 25 Aralıkta kesildi. Dün test yaptırdım hcg testim 30.96 çıktı. Sizce bu duruma ne ad verilebilir?

Kızlar PCO PCOS yenmek ile ilgili bir konu açtım ilgilenen olursa diye bırakmak istedim buraya da :kahve:

Yani biraz icip duruma bakacagim artik benim 1 kilo bile vermemem lazim canim. Ama zayiflatan birsey biliyorum tansiyon dusuklugu problemin yoksa her sabah limonlu su 2 gun icinde vermeye baslarsin.
iki gündür içiyorum canım limonlu su ama gün içinde çok fazla su içemiyorum benim sıkıntım o

Merhaba.
Canım geç yumurtlamışsın hemen değerlendir. 10 gün çok erken bi zaman 4/5 saat sonra testi yenile silik görür görmez peşpeşe ilişki olsun. eşini besle kendin de o da muz bitter çikolata uru yemiş yiyin. yarı saat kalkma. inşallah tutar sağlıkla.

iki gündür içiyorum canım limonlu su ama gün içinde çok fazla su içemiyorum benim sıkıntım o
Sen devam et canim denendi cunku bir yakinim 1 ay icti 10 kilo verdi 1 ayda vermedi o kadar tabiki ama icmeyi biraktiktan sonra da kilo vermeye devam etti yag yakimi metabolizma hizlandigi icin

X