Gebeliğe Hazırlık 🌺 OCAK AYI GEBELİK BEKLEYENLER 🌺

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
İki tane yumurtanin büyüme potansiyeli var kalanlar biraz küçük dedi zaten kuzum ama ne bileyim daha önce hep 14-15 günlerde yumurtlamaya alıştığım için garipsedim.
Hiç garipseme kuzum son hız yola devam yumurtaların sağlıklı olması için ne iyi geliyosa ye bu süreçte

Aminnnn kuzum inşallah hayırlısıysa olsun oğlum daha bugun karnımı tutup anne bebek uyuyo dedi. Babası bi keresinde söylemişti yer etmiş kafasında allahım evlatlarımızın yüzü suyu hürmetine eli ayağı düzgün sağlıklı bi kardeş nasip etsin ❤❤❤❤❤

Çok teşekkür ederim canım, dilerim güzel haberler seni de isteyen herkesi de bulsun evet aynen öyle oldu çatlamayı son ilişkiden 4 gün sonra verdi uygulama. Ama benim akıntım o ilişkimizin olduğu zamanlarda da çok artmıştı. Ben bir ihtimal çift mi yumurtladım diye düşündüm. Çünkü ilişkinin olduğu tarihlerde sert düşüşler ve çıkışlar da var gibi tabloda. Ve evet 7. günden itibaren hep test yaptım ben. İlk kez gölgeyi 29. Günde gördüm. Olacağı vardı oldu sanırım.

Aminnnnnn inşallah canım benim kim bilir belki yavrun diğer yavrunu hissetmiştir kısa sürede müjdeni alacağızdır

Kızlar gruptan ismim silinmiş, zaten defalarca söylediğim için yazıldı ismim, ben gruptan çıkıyorum kalın sağlıcakla

Kızlar gruptan ismim silinmiş, zaten defalarca söylediğim için yazıldı ismim, ben gruptan çıkıyorum kalın sağlıcakla
Merhabalar. Öncelikle ben bu tavrınızı hiç beğenmedim. Sizi ne tanırım ne ederim burdaki herkes gibi, dolayısıyla size özel kötü bir muamele falan çekildiği yok. Topic her gün 10 sayfa üretiyor ve ben sizin yazdığınız dönem gebeliğimi yeni öğrendim. Listeyi güncellemem gerektiği için de her birinizin ayrı ayrı profil sayfasına girip müjdeli bir haber yahut regl haberi var mı diye bakıyorum. Sizin de cumartesi regl olduğunuzu ilettiğiniz bir mesajınızı gördüm ve ona istinaden listeden çıkardım bu sadece Ocak topiği çünkü ki hala listeden çıkıp bizimle sohbet eden arkadaşlarımız var. Gruptan çıkmak isteyen herkes de çıkabilir, ancak tavrınız hiç hoş değil onu da iletmek isterim.

Son düzenleme:
Amın amın ınsallah canım bende kızım için cok ıstıyorum ınslalah nasıp eder biz yaşadık onlar yaşamasın.

İyi yapmışsınız, hayırlı olsun gebeliginiz umarım sağlıklı, hayırlı bir evladınız olur. Tavrım size değil sadece bir kaç defa yazdım topige kaydedilmem için 4-5 defa yazdıktan sonra alındım şimdi de silindigimi görünce çıktığımı belirttim. İyi günler dilerim

Yaptım canım boş çıktı. ben artık hayal etmekten yoruldum. Bugün yarın regl olurum. biraz buralara girmicem kafamı dinlicem. Haftaya falan gelirim yine. Hepinizi seviyorum
Ya canım benim nolur üzme kendini belki bir kimyasal gebelik yaşadın belki vücudun kendini bir sonraki ay için sağlıklı bir gebeliğe hazırlıyor hiç sıkma canını benim kalbimden sana çok umutlu şeyler geçiyor hiç içimde kötü bir his yok. Biz senin bugün değilse yarın bu ay değilse öbür ay iyi haberlerinizi alacağız inşallah. Git dinlen kafanı topla sonra hemencecik aramıza gel özleriz seni

Yaptım canım boş çıktı. ben artık hayal etmekten yoruldum. Bugün yarın regl olurum. biraz buralara girmicem kafamı dinlicem. Haftaya falan gelirim yine. Hepinizi seviyorum
seni çok iyi anlıyorum canım hiç üzülme biliyorum söylemesi kolay ama herşey olacağına varır böyle durumlarda benim bi felsefem vardır birşey için elinden bişey gelmiyorsa söylenecek tek şey hayırlısı demek. üzülme lütfen inşallah tez zamanda güzel haberler alırsın

O zaman sen sogan kurunu yap bu ay kuzum ne varsa temızlesın. Ya bendede bu ay kanama fazla oldu bıde afedersınde cok pıhtılı kanamam oldu hanı bazen yumurtalar büyüyor catlayamayıp kiste dönüşüyor ya acaba öyle bişey mi oldu dıye şüphelendim cunku kanamam cok yoğundu ahh içerde neler olduğunu bi bilsek

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…