Gebeliğe Hazırlık 🌺 OCAK AYI GEBELİK BEKLEYENLER 🌺

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
O zaman hayırlısıyla şubatta gebeliğini öğrenince hemen iğne mi vurulman gerekecek
Evet kuzuşum bide inanır mısın daha bebeğimin kalbi durmamış muayenedeyim. Doktora dedim ki hocam corasprin kullanmıyorum ya bende pıhtılaşma varsa. Dr riske atamam ya yoksa düşer kafanı vurursan dedi. 10gün sonra bebeğin kalbi durdu pıhtılaşma testim pozitif çıktı. Ve yaklaşık 7 aydır hergün corasprin kullanıyorum

Ben de aynı öyleydim ve yok sınavlar geçsin yok regl geçsin yok öyle böyle diye diye 8 aydır bırakıcam sözde ama olmuyordu azaltmakla ki sigara hormonları çok etkiliyor yani. Eşimde ben de bugun bıraktık. İlk annelik için fedakarlıkları başladı

Allahın izniyle artık her şeyin çaresi var canım rabbim bir daha aynı acıyı yaşatmasın

O zaman senin olabildiğince erken gebelik testleriyle tespit etmen lazım kuzu sipariş verseydin üç beş on tane falan
Corasprin de alıyorum ya o kadar küçükken çok bişi yapmaz kanımca zaten en geç beta 50de öğrenmiş olurum o gün doktora giderim hani sınava son anda giden kız videosu var ya kapıları kapatmayın diye koşarak giden onun gibi giderim

Yarın sabah muhakkak ilk idrar dene canım inşallah daha koyu çıkacaktır
Canım sınavlar için farklı şehirdeyim. Cuma günü yapayım diyorum evde. Eğer regl gelmezse ama ben inanamıyorum ya ilk defa böyle gecikme oldu 9 gün. İlk defa böyle iki kere yumurtlama oldu şaşkınım acaba kis mi var regl gelmiyor diye üzülüyordum. Fotografı biraz belirginlestirdim burada ama ben mi kafamdan uydurmuyorum dedim. Cumartesi yaptığımda kuruma çizgisi bile çıkmamıştı. Hatta 8 aydır hiç çıkmadı. Ama bakalım ne olacak

Iste her kur herkese yaramiyor canim ama pko icin sogan kurunu yapani cok duydum bende deneyebilirsin istersen. Birde yumurta tembelligi icin demir ve folik asit takviyesi ise yariyor diye duymustum.
Folik asit doktorum yazdı kullanıyorum ama demir ilacı yazmadı bende soğan kürünü duydum regl den sonra yapıcam inşallah gerek te kalmaz bakalım artık

Folik asit doktorum yazdı kullanıyorum ama demir ilacı yazmadı bende soğan kürünü duydum regl den sonra yapıcam inşallah gerek te kalmaz bakalım artık
Insallah gerek kalmaz canim ama regl olursan bencede sogani dene sen cok sonuc alan var yaptigi ay hamile kalan

Yok yavrucum hormonlarin zaten guzel calisiyorsa hepsine ayni anda yuklenme sen. Aklima neler getiriyosun sen ya su bi kadin vardi debriyaj gaz fren ayni anda hepsine basarsak ne olur diyen
Doğru diyon zaten günü gününe adet olmuşum. Piki de doğru gördüm. Ama kocam da adam çıktı onun beslenmesi daha ağır

Doğru diyon zaten günü gününe adet olmuşum. Piki de doğru gördüm. Ama kocam da adam çıktı onun beslenmesi daha ağır
Kocaya da dikkat et ben soguk alginligi icin esime hibiskus(nar cicegi) cayi iciriyodum ayni zamanda kendimde adet sokturucu olarakta kullaniyodum sonra dank etti ostrojeni artiriyor ondan dolayi ben adet oluyorum ona neden iciriyorum dedim

Kocaya da dikkat et ben soguk alginligi icin esime hibiskus(nar cicegi) cayi iciriyodum ayni zamanda kendimde adet sokturucu olarakta kullaniyodum sonra dank etti ostrojeni artiriyor ondan dolayi ben adet oluyorum ona neden iciriyorum dedim
Doğru diyon kuzu sıraya soktum işte hafta hafta bide zaten şimdi etki edecek de 60 küsür gün sonra spermde gözlemlenecek sonuç

Insallah gerek kalmaz canim ama regl olursan bencede sogani dene sen cok sonuc alan var yaptigi ay hamile kalan
Evvet denicem inşallah bu ay regl görmem bebek haberini buraya oaylaşmayı çok isterim ben bu ayda rahim filmi çektiridim temizdi rehim filminden sonrada gebe kalanlar var acaba tüpleri kapalı olup açıldıkları için mi gebe kalabiliyorlar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…