Gebeliğe Hazırlık 🌺 OCAK AYI GEBELİK BEKLEYENLER 🌺

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Ben ilk kez deneyeçeğim çanım bakayım limonlu galiba bu belki güzeldir eczanedeki kadın yatmadan önce kullanabilirsin dedi öyle yaparım artık
Yetişkinler için sorun değil de çocuklar tadını sevmiyomuş genelde kids olanları bile. Ben o yüzden möllerse çevirdim onu ama dediğim gibi d3 k2 ocean kullanıyoruz memnunum

O dedigini hic bilmiyorum ama bende oyle dusunuyorum mutlaka insanin kendini rahatlatacagi bir hobisi olmali. Burda bircok kadin belki vakit ayiramiyor cok sorumluluklari var baska cocuklari eşi ev isleri calisiyor vs. Ama kendine gore cocuklariyla esiyle beraber yada yatmadan once 10 dakika olsun bireysel yaptigi kendine ait birsey insanin beynini muthis rahatlatiyor. Bizimde vitaminlerden once takviye olarak en cok stresi azaltmaya ihtiyacimiz var zaten.

kesinlikle katılıyorum canım. özellikle son cümlene :)

Bende bi kimyasal yaşadım ilk kprunmayı bıraktığımın ikinci ayında. Ama ondan bağımsız ağrım olurdu bir iki günde olsa gecikmeli gelirdi hep. İlk defa tam gününde geldi hacamattan sonraki ilk adetim. Sıcak bakıyorsanız bi düşünün derim. İnşallah nasip olur, vücudumuzda biriken ağır metaller aslında bizi hasta edenler. Bunlardan arınabilirsek yolumuz sürecimiz daha kolay olabilir ❤

Ay çok şükür çatlamayacak diye çok korktum sen naptın canım senin de çatladı mı
Evet canım dün çatlama gördüm testte . Bugün de dr a gitmişken sordum o da çatladığını söyledi. Bugün dolu yarın boş sonraki gün dolu şeklinde değerlendir dedi aklında bulunsun senin de

sizce yumurtlamayı bulmak için ne yapmamaız lazım benim yumurtalarım çok tembel ne yapmam lazım
Canım benimkiler düzenli olduğu için bilmiyorum pek. Ama ben de kaliteli yumurta olması için beslenmeme dikkat ediyorum bir de kontrol amaçlı ovülasyon testi yapıyorum . Ama bak soğan kürü iyi diyorlar regli düzene sokup yumurtlalıklara faydalıymış yapabilirsin istersen. Bir de kimisi incir ve havuç kürü yapıyor araştırmak da fayda var

sizce yumurtlamayı bulmak için ne yapmamaız lazım benim yumurtalarım çok tembel ne yapmam lazım
Yani surecini bilmiyorum ama doktor kontrolunde gidebilirsin ovulasyon silik cikiyor ama yumurtanin kac mm ve hangi asamada oldugunu gostermiyor sonucta. Acikcasi ben oyle bir yol izlemedim henuz ama bu konuda tecrubeli arkadaslar var yumurta mm kac yumurta olusmus ve hangi gunler degerlendirebilecegini soyluyor sanirim. Tembellige neden olan bir faktor vardir belki ona baktirdinmi hic.

Bu arada hanımlar kaçırdığım yorumları okuyayım dedim ama maşallah sizlere ya gerçekten her biriniz çok tatlı,pozitif yetenekli kadınlarsınız. Geleceğin anne aday adayları harikasınız gerçekten insan burda sadece stres atmıyor yeni şeyler öğreniyor farklı bakış açısından bakabilmeyi umutla bakabilmeyi birlik beraberliği öğreniyor.. iyi ki katılmışım bu foruma iyi ki tanışmışım sizlerle. Doğacak evlatlarınız çok şanslı olacak inşallah sizler gibi anneleri olduğu için

Polikisitk var bende

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…