Gebeliğe Hazırlık 🌺 OCAK AYI GEBELİK BEKLEYENLER 🌺

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kızlar üstteki bu sabah 8de yaptığım test. Alttaki 10da yaptığım test. İkisinde de gölge gibi silik çizgi çıktı. Yanılma payı yoktur umarım. Yarın sabah farklı bir markayla birdaha deneyecegim sizlerle paylaşırım.
Hayatım testin ilk idrar olmamasına rağmen koyulaşmış tam tersine, acaba idrarla denemek yerine kana mı geçsen. Hem kesin sonuç alır kafanı rahatlatırsın? :skandal:

Buda benim 9. Gün testim şimdilik birşey yok ☺️🥹
Canım bende bu markadan kullanıyorum. Adetime son üç gün var dün testi yaptım son 4 gin kala hiçbir şey yoktu hatta paylaştım burda da. Elimde test olunca eğlence adrenalin olsun diye yapayım dedim umudum da hiç yoktu. Ama çizgi çıkınca elim ayağım tutuştu. Rabbim umutlarımızı boşa cikartmasin.

Ay teşekkür ederim inşallah hepimiz güzel haberler alalım bu mucizeyi yaşayalım 🥹🙏🏻🙏🏻 bugünden itibaren adet gününe yetecek kdar erken gebelik testim var her sabah tekrarlarım artık 😀
Ben daha hasta olmadım test yaptım negatif
Ay hadi bakalım hanımlar gözüm üzerinizde, olmazsa da ocak ayında hep birlikteyiz zaten :dua:

Canım bende bu markadan kullanıyorum. Adetime son üç gün var dün testi yaptım son 4 gin kala hiçbir şey yoktu hatta paylaştım burda da. Elimde test olunca eğlence adrenalin olsun diye yapayım dedim umudum da hiç yoktu. Ama çizgi çıkınca elim ayağım tutuştu. Rabbim umutlarımızı boşa cikartmasin.
Tebrik ederim ben gördüm testinizi hatalı olduğunu düşünmüyorum inşallah sağlıkla kucağınıza almak nasip olsun 🙏🏻 Amiin ❤️

Ay hadi bakalım hanımlar gözüm üzerinizde, olmazsa da ocak ayında hep birlikteyiz zaten :dua:
Ya sen nasıl tatlı minnoş bir topik sahibisin bir insan her msjında mı pozitif olur ne zaman senin msjını okusam yüzümde bir gülümseme 🥰 herkese pozitif enerji veriyorsun canım ya maşallah sana 🌸❤️🧿🧿
Ve herkesle tek tek ilgilenmen ❤️harikasın...

Kızlar üstteki bu sabah 8de yaptığım test. Alttaki 10da yaptığım test. İkisinde de gölge gibi silik çizgi çıktı. Yanılma payı yoktur umarım. Yarın sabah farklı bir markayla birdaha deneyecegim sizlerle paylaşırım.
Çok net görünüyor çizgiler Maşallah ya güzel bir gebelik geçirip sağlıkla kucağınıza alırsınız inşallah 😌😍

Ya sen nasıl tatlı minnoş bir topik sahibisin bir insan her msjında mı pozitif olur ne zaman senin msjını okusam yüzümde bir gülümseme 🥰 herkese pozitif enerji veriyorsun canım ya maşallah sana 🌸❤️🧿🧿
Ve herkesle tek tek ilgilenmen harikasın...
Yaaaa ay sen de benim yüzümü güldürdün şuan mesela ❤️ Herkes hayırlı bir niyetle geldi, kimimizin yolculuğu zor herkesin bir hikayesi var. Şimdi de ben böyle bir çatı altında aynı yolda beraber yürüdüğümüz kız kardeşlerim gibi hissediyorum herkesi. Teşekkür ederim çok mutlu ettin, hepimize maşallah canım benim ❤️ :nazar:

İşte feraset işte iş bitirici, hadi bacım sendeyiz, yemin ediyorum ben heyecanlandım:skandal:Bu işi bugün netleştiriyoruz. Olmazsa da bu arada sıkma sakın canını tamam mı? Olur öyle diyip devam ederiz :KK76:
Olmazsa da heyecan iyidir değil mi. Burada hepimizin gölge çizgileriyle bile digerlerimiz mutlu oluyor. Ah bu gölge çizikler mafettiniz bizi

regli gecikmesinin birinci günü kaset test yaptım negatifti bugün yine yapayım o zaman. ilk idrar olması şart mı?
Şart değil canım 2 saat sıvı tüketmemen yeterli bence bugün de bir test yap
Olmazsa da heyecan iyidir değil mi. Burada hepimizin gölge çizgileriyle bile digerlerimiz mutlu oluyor. Ah bu gölge çizikler mafettiniz bizi
Aynen öyle aksiyon macera ne ararsan var, haberdar et beni çatlarım biliyorsun :işsiz:

Y yare34 @cilek gezegeni60 @kiboshanim Shrckl Shrckl @alyanil @Kaderim41 @cekubal @kelebek_vadisi @aelk letitbee letitbee

Hanımlar BAT'a 3 gün kalanlara kadar olan kısmı sizler oluşturuyorsunuz. Ne alemdesiniz var mı test yapan müjdeli haber vermek isteyen :dua::skandal:
Slam arkadaşlarr ben sürekli girip yazdıklarınızı okuyorum ama hiç sohbete dahil olmadım benim bata 5 gün falan var test yapmadım umudum da yok bu ay gibi öyle hissediyorum ovu. takibide yapmadım regl olunca diğer bat iletirim size inşallah sizden gelen güzel haberler olur onları okudukça mutlu oluyorum :)

Hahahah :KK70: herkes de böyle diyor biliyor musun hatta haticemm42 haticemm42 öğrenmeden önce kuruluk yaşamıştı o sırada bünyemdeki akıntı şelalesi ile kalan ben :dondurma:

haticemm42 haticemm42 kuşum seni göremedim uzun zamandır, nasılsın gebeliğin iyi ilerliyordur inşallah.
İyiyim kuzum ya. Duygu durumlarim bozuk inanır misin. Bir mutsuzluk bitkinlik hakim ustumde. Hamilelik iyi şükür devam ediyo. Bedenim sağ sağ ruhum ölü 😄😄😄😄 hiç girmiyorum topiklere de nerdeyse. Bir tuhaf oldum iki haftadır. Su ilk 3 ay geceydi bir . Sizlere de burda güzel haberler vermek nasip olsun birbirinize. 🥰🥰

Selam hamiş kalmak isteyenler. Umarım yeni yılda hepiniz güzel haber alırsınız🙏 Allahım hepinize en hayırlı zamanda en sağlıklı ve hayırlı evladı nasip etsin inşallah.

Benim yumurtlama sorunum vardı pcos'um. Bir Şubat ayında bir de Ağustos ayında yumurtlama gerçekleştirebildim ve bu konuda çok araştırma yaptım. Doktorlara gittim. Sonuç olarak Ağustos ayındaki yumurtlamam tuttu ve hamile kaldım.

Sizlere de yaptığım şeyleri yazmak istedim belki fayda sağlamak isteyen olur diye. Hamile kaldığım ay yaptıklarım aşağıdaki gibidir. Ovulasyon test ile pik takibi yapmıştım.
  • İlişki takvimimiz: Pikten 2 gün önce, pikle birlikte aralıksız 4 gün değerlendirme.
  • Dikkat Ettiğim Hususlar: İlişki hep ben altta o üstteyken oldu. İlişkiden sonra hemen kalkmadım yarım saat hepsinde de kalçamı yukarı tutup bekledim. Duşa 3 saat sonra girdim ve sıcak değildi buna dikkat ettim.
  • Takviyeler: Inofolic (mavi kutu), çörek otu kürü, ve çakşır kökü suyu kullandım. Inofolic her gün içtim. Çakşır kökünü adetin ilk gününden 10. güne kadar her akşam 1 bardak tükettim. Çörek otu kürünü adetin ilk gününden 10. gününe kadar 1 gün arayla tükettim. Ayrıca eşim sabah akşam çakşır kökü suyu tüketti.

Bir de pcos'lu olanların kaliteli yumurtlayabilmesi için beslenmesini de değiştirmesi gerekiyor. Mutlaka egzersiz yapmalı her gün. Ben pilates ve yürüyüş yapmıştım 3 ay boyunca. 7 kilo vermiştim.

• Ayrıca 3 ay boyunca doktorumun tavsiyesi ile peynir ve süt tüketmemiştim. Karbonhidrat neredeyse çok az alıyordum ve şeker tüketimim yoktu. Her öğünümde sağlıklı beslenmeye çalıştım. Ekmeksiz kahvaltılar, ekmeksiz diğer öğünler ilk 1-2 hafta zorladı psikolojik olarak ama sonra bedenim aşırı rahatladı ve alışmıştı.

Bu gıdalar maalesef kaliteli yumurtla gelişimini engelleyen gıdalarmış doktorum uzunca anlatmıştı. Eşimde sorun olup olmadığını bilmiyoruz. Ben sorun yoksa bile çakşır ı kullanmasını istedim çünkü yaptığım araştırmalara göre sperm iyi de olsa kalitesini artırıyormuş. Ancak çakşır suyu öyle her ay tüketilecek bir şey değil, fazlası karaciğerde sıkıntıya sebep olabilirmiş. Dikkatli kullanım önemli.

Umarım içinizden birilerine faydası olur bu yaptıklarım 🙏
Merhaba çakşırı illa akşam mı tüketmek lazım

X