Gebeliğe Hazırlık 🌺 OCAK AYI GEBELİK BEKLEYENLER 🌺

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kuzum yumurtlama tam bitiyor o donecek 25. Gunden once gelemez gibi. O yuzden buyuk ihtimal marta kaldi bizim bebis dollenecek test yapacagim derken en erken ogrenmem nisan ayi. Bahara kaldi umutlarim sozu bana tam uydu.
Olsun olsun bahar ayları yeniden doğuş ayları inşallah sana bana isteyen herkese hayırlı gelir. Doktor işini ihmal etme derim. En azından bi hormonlarına bakılsın. Pazartesi gitmen lazım ama 3. Gün ya

Olsun olsun bahar ayları yeniden doğuş ayları inşallah sana bana isteyen herkese hayırlı gelir. Doktor işini ihmal etme derim. En azından bi hormonlarına bakılsın. Pazartesi gitmen lazım ama 3. Gün ya
Evet canim gidecegim insallah sonuclar guzel cikar.

Yaa gercekten mi bekle istersen biraz daha sen bilirsin tabi benimde birsey cikmadi daha deli gibi akinti var ama hep regl oldum zannediyorum
Aynı durum bende var alt karnımda bisryler patlıyor ve belirgin belirti akıntım var kasıklarımda sızı var adet oluyorum sanki yok bebişimiz vardır inşallah tek ümidim geç döllenmeye kaldı

Normalde söyleyebilmesi lazım özeldeki cihazlar daha iyi. Hatta bana son gidişimde 2 yumurta görüyorum biri 16mm falan demişti
Kuzu Zaten 3-30 arası yumurta salıyormuş her ay ama bunlardan en olgunu tüpten çıkıp dölleyecek spermi bekliyormuş bu ay artık bir kavuşsalar ya,düşman aşiretlerin evlatları bile kavuştu sevdiğine bizim yumurta ile sperm kavuşamıyor ya

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…