Gebeliğe Hazırlık 🌺 OCAK AYI GEBELİK BEKLEYENLER 🌺

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kuzum karşılaştırdığın zaman hangi marka daha kaliteli sence?
Canım şu an inovita daha pik göstermedi o yüzden emin olamadım bir hafta daha kullanayım o zaman daha net karşılaştırma yapabilirim. Şimdi benim yarın reglin 12. Günü olacak işte yarın ve sonraki birkaç günde iki testi aynı anda yapacağım buraya da atarım. Elimde fazladan kalmıştı laboq. Testlerinden bakalım nasıl olacak

Tamam kuzucum kolay gelsin

Adetime 6 gün vardı iki gün kahverengi lekelenme oldu bende hemen test yaptım ama negatifti bekliyorum canım bı kaç gün sonra tekrar yapicam olmazsam
6 gün varken iki gün lekelenme olduğunda yaptıysan 4 gün kala oluyor e buda çıkması için erken. Yani umut var kuzum yarın yapsana senin yerinde olsam duramazdım

Bilmiyorum sıvı alımına da dikkat ettim aslında ama ya test hatalı çıktı ya da ben yanlış yaptım. Çift yumurtlama olabilir deniliyor bu durumda ama o da çok nadir olan bir şey
Peki pik görünce gün aşırı mı ilişki yaşıyorsunuz yoksa her gün mü çok soru sordum kusura bakmayın ama

Kızlar bugün hormon sonuçlarım çıktı doktor aradı amh iyiyimiş ama fsh 10 küsür çıkmış. Biraz canım sıkkın. Bu fsh düşer mi onu da bilmiyorum.
Pekı doktor bişey demedimi düşürmekle alakalı

Pekı doktor bişey demedimi düşürmekle alakalı
demedi canım. 6 ay kendi haline bırakın olmazsa tedaviye başlayalım dedi. Bu şekilde hanile kalanda var dedi. 35 olunca yaş gerçekten endişelerde artıyor. Ama tabi biliyorum tüp bebek gibi bir şansımız var. O yüzden aslında düşünmek bile istemiyorum

Ay hadi İnşallah akşamda yapsam cikarmi cnm
Ya canim bende oyle bir yazmisim ki kesin biliyormusum gibi tovbe est. Dusunememisim ama oyle hissettim seninle ilgili. Gaza getirip uzulmene sebep olmakta istemem eger 5 gun gecikme normalde olabiliyorsa birkac gun daha bekle diyecegim ama cok heyecanlisin elindeki erken gebelikse sabah ilk idrarla yap ben cok erkenciyim beklerim

Kızlar bugün hormon sonuçlarım çıktı doktor aradı amh iyiyimiş ama fsh 10 küsür çıkmış. Biraz canım sıkkın. Bu fsh düşer mi onu da bilmiyorum.
Canim ben bilmiyorum testleri ama fshla ilgili tek bildigim zaman zaman stresten ve hareketsizlikten yukselebildigi ve kendiliginden dustugu. Bebek disinda stresli bir zaman gecirip ustune yaptirdiysan gecici birseyde olabilir. Eger oyle degilse sorunu tespit etmekte iyi. Doktor ilacla ayarlama yapar. Bilmesen aylarca bosa deneyeceksin belki regl olursam bende gidecegim.

Aynen sonu guzel olsun insallah anlat anlat ben dinlerim gece 2 de uyuyorum sabah 6 da kalkiyorum uyku da tutmuyor zaten

Valla canım genel stres bebekle ilgili işte onun dışında stresli bi hayatım yok. Doktor ilaçla ilgli bişey demedi. Ama 6 aydan fazla denemeyi önermiyorum dedi. Tedaviye başlarız önce rahim filmi çekilir dedi. Bitkisel bişeyler mi denesem onu düşünüyorum. Adetin gelirse mutlaka git sende

Vaktin varsa duzenli spor yapmayi denesen evde bile olsa en azindan 1 ay yaptiktan sonra tekrar baktirirsin dusme varmi diye hareketsizlik ve sagliksiz beslenme etkiliyormus

Vaktin varsa duzenli spor yapmayi denesen evde bile olsa en azindan 1 ay yaptiktan sonra tekrar baktirirsin dusme varmi diye hareketsizlik ve sagliksiz beslenme etkiliyormus
Sağlıksız beslenmem yok aslında. Özellikle eylülden beri çok sağlıklı besleniyorum. Ama sanırım vitamine başlıcam. Spor konusu evet zaten masa başı işim var tüm gün oturmak zorundayım. Belki evde kendi çapımda yaparım bişeyler. Offf çok zor kadın olmak anne olmak

Peki pik görünce gün aşırı mı ilişki yaşıyorsunuz yoksa her gün mü çok soru sordum kusura bakmayın ama
Estağfurullah valla geçen ay iki gün pik demişim üçüncü gün çatlama demişim bu üç günü değerlendirmişim olmadı. Bu ay da gün aşırıyı deniyorum regl bitti ertesi gün bir dolu bir boş deniyorum bu sefer pik çatlama ve sonraki günü değerlendirip yine bir dolu bir boşa geçeceğim. Pikten önceki gün ve çatlamadan sonraki günler de önemli deniliyor. Bir de drlar sabah saatlerinde daha verimli olduğunu söylüyorlar. Allah ne verdiyse artık

Anliyorum canim bir suru sorumluluk şu zamanda spor bile luks ama sabah yataktan kalkinca 10 dk acma germe yatmadan da yine 10 dk bir kac plates hareketi yapsan bile inan farki hissedersin birkac gune.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…