Gebeliğe Hazırlık 🌺 OCAK AYI GEBELİK BEKLEYENLER 🌺

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kizlar bu ay hamis degilsem eger esim 1 ayligina isle ilgili bir yere gidecekmis sanirim subat topiginde olamayacagim ben
Yaa öylemi kuzum:( olsun istersen yinede tabloda olmasan bile gelir fikir paylaşımı yaparsın ipucu alırsın sana katacak bişeyleri olur illaki kuzum ama kafamı dinlicem uzaklaşayım kafamı toplayayım fırsat varken dıyosan sen bılıyosun bozma hemen moralini belkide böylesi hayırlı martta direk hamile kalıp Şubat ayında uğraşmamış olacaksın dur bakalım daha şimdiki sonucunda belli deil belkide pozıtıf olacak sonuç

Hamile degilsem bile takilirim buraya caniim dur bakalim pazara bitane test daha yapayim ondan sonra gecikirse kan veririm artik belki pazar gun 37. Gune gircem cunku

Hamile degilsem bile takilirim buraya caniim dur bakalim pazara bitane test daha yapayim ondan sonra gecikirse kan veririm artik belki pazar gun 37. Gune gircem cunku
Iyı o zaman kuzum bencede sen pazar günü bi test daha yap ondan sonra kan ver ben kendıme sınır koydum 14 Aralık regl günü ama benım bir gun gec yada erken olabildiği için en cok 15 ine kadar durup 15 inde yada16 Aralık sabahı ilk idrarla bi test yaparım ya da direk kan vermeye giderim

Cok heyecanli ooofff regl gunu de yapabilirsin fazla testin varsa

Adetime 6 gün vardı iki gün kahverengi lekelenme oldu bende hemen test yaptım ama negatifti bekliyorum canım bı kaç gün sonra tekrar yapicam olmazsam
Bat aynıymış seninle ve şuan 4 hafta 5 günlük gebeyim .adete 4 gün kala öğrendim belki sizde geç döllenme olmuştur

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…