Gebeliğe Hazırlık 🌺 OCAK AYI GEBELİK BEKLEYENLER 🌺

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Pazar yapacagim canim ya 14unde nasip olursa tabi adet malum kapida olabilir bugun negatif cikti ama uzerinden 2 gun gecmis olacak 2 gunde neler degisir.
Tabiki de bu forumda neler yazıldı neler okuduk dolu dolu regl olunmadığı sürece bence ümit hep var. Az kaldı bakalım güzel şeyler olur inşallah sen içini ferah tut

Tabiki de bu forumda neler yazıldı neler okuduk dolu dolu regl olunmadığı sürece bence ümit hep var. Az kaldı bakalım güzel şeyler olur inşallah sen içini ferah tut
Bencede canim dedigin gibi neler okuduk neler. Sag yumurtaligimda surekli batma var ne sagima yatabiliyorum ne de bacagimi uzatabiliyorum. Yumurtlamada da sag taraf batmisti.

Aynen sonu guzel olsun insallah anlat anlat ben dinlerim gece 2 de uyuyorum sabah 6 da kalkiyorum uyku da tutmuyor zaten
gece 12 itibariye Son 1 gün kuzu ne gelen var ne giden yarın kırmızılar geldi diye bir mesaj gorebılırsınız benden ya da öbür gün ya bu arada ben 20 aralıkta gece 11.30 da adet oldum şimdi ilk günü 20 Aralık olarakmı sayacağım orası kritik bi nokta ben 1. Gun dıye aldım ama gece 11.30 da kanama gördüm ilk defa

Çok teşekkür ederim çok sağolun. İnşallah bu ay sağlıcakla çoook güzel haberler alırsınız hepimiz alırız ve sağlıkla tamamlanır kucağımıza alırız.

Birden hemen yogun gelmediyse 21 aralik say canim daha mantikli. 21 aralik en uzun geceyide ekleyiverdim sana 1 gun daha uzadi hadi bakalim sabah biliyosun en garanti ve bedava gebelik testi uyandiginda gelen giden olmamasi. Sabah durum guncellemesi yapalim tekrar.

İnsallah hersey istediğin gibi olur canım tüp bebektede gerçekten tıp cok ilerledi ınslalah rabbim kucağını boş bırakmasın

O zaman benım beklenen adet tarihim 15 Ocak oldu 14 15 yada 16 da olmam gerekiyor bır gün gec ya da erken oluyorum cünkü. Bakalım ne olacak sabah yapalım dediğin gibi güncellemeleri

Yok canım daha pik bile görmedim,bir iki güne görürüm heralde bakalım ,pusuya yattım beklemedeyim
Kuzum bişey sorucam pik göremedim demişsin ya ovü testi yapıyosun demi iki eşit çizgi yok daha ya peki akıntın var mı mesela kendini de takip ediyomusun? Benim 17 ocak pik günü uygulamaya göre ama bugün akıntılarım başladı da ondan soruyorum sana. İlla pik de mi akıntı başlar yoksa öncesinde eşit iki çizgi görmeden ( pikten öbcede ) teste göre akıntın başlıyo mu? Ben ovü kullanmadım hiç robotik geliyo iyice kasılırım diye

Günaydın Hanımlar yine sabahın zır saatinde kalktım ayakta olan var mı? Nasılsınız son durumlar ne

Canım geçen ay akıntılar varken pikdi aynen. Ama şu anda akıntı tam yok bakalım ama soğan kürü kullandım bir hafta kadar ondan mı bilmiyorum. Ben bu testi sadece ilişki sıklığını arttırmak için yapıyorum. Geçen ay sadece pik çatlama denemiştik olmamıştı. Dediğin gibi sadece o günlere odaklanınca stres oluyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…