Gebeliğe Hazırlık 🌺 OCAK AYI GEBELİK BEKLEYENLER 🌺

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
canım trendyolda freely nin 5li seti var 53 tl ydi galiba. Ben 15 20 tane alıyorum kargo bedava olsun diye. Hem kaliteli ve net pik çıkartıo hem de memnunum. Bir gebenin günlüğü ve innovita sakın alma pikler silik çıkıyor anlaşılmıyor ve strip kağıt olduğu için çişlenio eller falan :). Laboquickde güzel ama az pahalı freely daha iyi bence
Tamamdır çok teşekkür ederim. İlk kez deneyeceğim umarım anlayabilirim. Kürtaj olduğum için adet düzenim biraz değişecek sanırım yani herkesin değişiyormuş. Reglimin kaçıncı gününden itibaren yapmaya başlayayım sizce

Cok heyecanli ooofff 😅 regl gunu de yapabilirsin fazla testin varsa
Maalesef testte yok elimde bende heycanlandım ama sonuç belli gibi bişey ben ilk gebeligimde erken yumurtladım adetin 10. Ve 11 günü yumurtlama 12.günü çatlama görmüştüm aynı şekilde tesadüfen bu ayda 10 ve 11. Günde yumurtladım 12 de çatlama gördüm test yaptım negatif çıktı ilk gebelikte 5 gün kala test yapmıştım pozıtıfı görmüştüm bu ayda aynı şekilde 5 gün kala yaptım ama bu sefer negatif çıktı ondan sonuç belli gibi dıyorum ama tabiki yaradanın taktiri ol der olur bütün hesaplar boşa Çıkar ayın 16 sı benim için Kritik gercektende Reglsiz bir sabaha uyanırsam demekki bütün hesaplar boşmuş😅 tabi eyer gecikme stresten olmamışsa haftasonu kaderim olacak ayyy dizi fragmanı gibi oldu kız bu devamı pazartesiye 😂

Peki t yi çok belirgin gördükten sonra da devam ediyor musunuz yapmaya
Ben geçen ay laboquicle yaptım testi aşağıdaki gibi bu ay da inovita başladım ama henüz pik görmedim. Geçen ay pikten sonra birkaç gün daha yapmıştım sonra bıraktım bu ay da regle bir hafta kalaya kadar yapmayı düşünüyorum

Eklentiler

• IMG_20231225_200033.jpg
    IMG_20231225_200033.jpg
    94,5 KB · Görüntüleme: 35
Maalesef testte yok elimde bende heycanlandım ama sonuç belli gibi bişey ben ilk gebeligimde erken yumurtladım adetin 10. Ve 11 günü yumurtlama 12.günü çatlama görmüştüm aynı şekilde tesadüfen bu ayda 10 ve 11. Günde yumurtladım 12 de çatlama gördüm test yaptım negatif çıktı ilk gebelikte 5 gün kala test yapmıştım pozıtıfı görmüştüm bu ayda aynı şekilde 5 gün kala yaptım ama bu sefer negatif çıktı ondan sonuç belli gibi dıyorum ama tabiki yaradanın taktiri ol der olur bütün hesaplar boşa Çıkar ayın 16 sı benim için Kritik gercektende Reglsiz bir sabaha uyanırsam demekki bütün hesaplar boşmuş😅 tabi eyer gecikme stresten olmamışsa haftasonu kaderim olacak ayyy dizi fragmanı gibi oldu kız bu devamı pazartesiye 😂
Evet ya az sonra az sonra gibi oldu artik bizim icin her an hersey olabilir hic bu kadar uzamamistim ben ve hala negatifim ayni seyleri konusup duruyoruz gibi oluyor ama ben sıkılmıyorum umarim sıkmıyorumdurda ☺️ hepimiz ayni durumda olunca iste. Arkadasima anlatsam boyle gunlerdir ee yeter artik derdi hakli olarak😊

Ben geçen ay laboquicle yaptım testi aşağıdaki gibi bu ay da inovita başladım ama henüz pik görmedim. Geçen ay pikten sonra birkaç gün daha yapmıştım sonra bıraktım bu ay da regle bir hafta kalaya kadar yapmayı düşünüyorum
13 te ve 17 de pik olmuş gibi sanki sizin değil mi

Evet ya az sonra az sonra gibi oldu artik bizim icin her an hersey olabilir hic bu kadar uzamamistim ben ve hala negatifim ayni seyleri konusup duruyoruz gibi oluyor ama ben sıkılmıyorum umarim sıkmıyorumdurda ☺️ hepimiz ayni durumda olunca iste. Arkadasima anlatsam boyle gunlerdir ee yeter artik derdi hakli olarak😊
Asla yeter demeyiz olur mu öyle şey hiç. Sen bizimle konuşmak istediğin sürece biz hep yanındayız. Ne zaman istersen kuşum. Umut hep var her zaman da olacak ❤️❤️🥹

Asla ama asla sıkılmıyorum bilakis çok mutlu ve huzurlu hissediyorum hisler karşılıklı 🥰 bu dediğin şey o kadar dogruki bi arkadaşımla konuştum herseyı anlattım bana sen ne kadar detayla uğraşıyorsun böyle yok çatlama testi yok patlama testi ben hıc uğraşamam böyle şeylerle dedi. Dediğin gibi birbirimi anlıyoruz cunku aynı yollardan gecıyoruz yolun sonu ışık olsun yeterki … ❣️

Kuzum karşılaştırdığın zaman hangi marka daha kaliteli sence?

Kızlar bugün hormon sonuçlarım çıktı doktor aradı amh iyiyimiş ama fsh 10 küsür çıkmış. Biraz canım sıkkın. Bu fsh düşer mi onu da bilmiyorum.

X